صفحه 11 از 15 نخستنخست ... 23456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 148

موضوع: مقایسه فاند بین کشورهای مختلف

پیش فرض پاسخ : مقایسه فاند بین کشورهای مختلف

سلام دوستان به نظر شما دانشگاه های تورنتو برای master تو رشته عمران کدوم دانشگاهش بهتر فاند میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اصلا فاند میده تو این رشته؟؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Energy Systems - (Ph.D Student) - UPC (Barcelona Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط Aliphysics1 نمایش پست ها
    سلام دوستان ميخواستم يه مقايسه اى بين دريافتى كه دانشجوى دكترى فيزيك از دانشگاه هاى سوئد يا سوئيس يا امريكا ميتونه داشته باشه رو انجام بديد ضمن توجه به اين مسئله كه توى امريكا شرايطى مثل ra يا ta شدن وجود داره ولى هزينه بيمه و درمان سنگين هست يا اينكه براى سوئد و سوئيس شايد شرايط ra و ta شدن نيست ولى خدمات درمانى تا حدود خيلى زيادى توسط دولت پرداخت ميشه ميخواستم بدونم با در نظر گرفتن مخارج بيمه و زندگى و .... براى يك خانواده سه نفره كه يك نفر امكان تحصيل و كار كردن رو داشته باشه كدام يك از كشورهاى مذكور يا كشور ديگه اى مناسبتر هست؟
    سلام دوست عزیز ....
    من از بسیاری از دوستان با سابقه قبلی شنیدم که اروپا کلا برای افرادی که میخوان به صورت خانوادگی (متاهلی) برن بهتره .... در مقایسه با امریکا و کانادا ....اگر صرفا از دیدگاه هزینه بهش نگاه کنین البته .... اما اگر اهدافتون از تحصیل چیزهای دیگه ای مثل اقامت اینا باشه اونوقت بحث فرق میکنه.
    دوستان با تجربته تر لطفا اگر نطر من اشکالی داره اصلاحش کنن.

Junior Member

سلام دوستان
    برای گرفتن فاند در مقطع دکتراعمران در کشور آلمان چند سوال داشتم :
    ۱.وضعیت گرفتن فاند در این کشور چگونه است (در کل اگه وضعیتت از لحاظ رزومه،معدل،دانشگاه،زبان و ... خوب باشه ، بهت فاند خوبی میدن)؟
    ۲.آیا گرفتن فاند فقط از طریق مکاتبه با استاد امکان پذیر است یا از جاهای دیگه ای هم میشه اقدام کرد؟
    از قبل از راهنماییاتون تشکر میکنم...

دوستان به نظرتون چه کشوری از همه راحت تر پذیرش میده؟

Member mhmd123 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Power

نقل قول نوشته اصلی توسط mykb68 نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون چه کشوری از همه راحت تر پذیرش میده؟
    این سوال شما هیچ جواب مشخصی نداره. شما باید بینید هر کشوری چه پارامترهایی براش مهمتر هست ( معدل، مقاله، تافل، GRE، ریکام) و بعدش بررسی کنید که توانایی های شما و نمراتتون با کدوم یکی از اون کشورها بیشتر مطابقت داره. مثلا اگر مقالات ISI زیادی داشته باشین احتمالا استرالیا گزینه بهتری باشه. یا اگر معدل کارشناسیتون خوبه شانس پذیرش با فاند از امریکا بیشتره. امریکا GRE میخواد ولی اکثر جاهای دیگه نمیخوان. در ضمن بعضی کشورها مثل ایتالیا و ترکیه و کره جنوبی بورس های سالانه دارن. در حالت کلی اروپا برای فاند گزینه خوبیه و معمولا خوب پول میدن ولی گرفتن پذیرش رقابتی تره، بخصوص در کشورهای اسکاندیناوی.

Junior Member

سلام
    من میخوام با ویزای تحصیلی برای دوره master به انگلستان به همراه همسرم برم مدرک لیسانس کامپیوتر از دانشگاه آزاد دارم همینطور مدرک MCITP 2012 ، این درسته که بعد از این دوره 4 ماه وقت دارم که کار پیدا کنم؟امکان پیدا کردنش هست؟
    به نظر شما بعد از تموم شدن دوره master میتونم برای PHD،فول فاند بگیرم؟کشور دیگری هم هست که شرایط بهتری داشته باشه؟

Junior Member

سلام به همه اعضای محترم.
    لطفا من رو روشن کنید که اصلا اساتید کدوم کشورها بجز آمریکا و کانادا به دانشجو فاند میدن؟ یعنی به اساتید کدوم کشورها اصلا بهتره ایمیل بزنیم و بگیم علاقه مندیم با شما کار کنیم؟! اروپا انگار همه چی دست دانشگاهه، نه استاد. استرالیا هم همینطور. مثلا واسه گرفتن فاند RA یا TA یا هرچیز دیگه ای میشه به اساتید انگلیسی یا ژاپنی هم ایمیل زد؟؟ خود اساتید فاند دارن؟؟؟
    اگه سوالم تکراریه پیشاپیش عذر میخوام.
    ممنون

Junior Member

با سلام و عرض ادب
    قصد اپلای برای پاییز 2016 در مقطع دکترای جقوق در اروپا دارم.

1) لطفا در مورد بورسیه های اتحادیه ارپا مخصوصا (
    اراسموس و ماری کوری) توضیح بدین.
    2) آیا میشه در کنار پولی که در مقطع دکترا میگیریم میشه برای بورسه اتحادیه اروپا هم اقدام کرد؟
    3) معمولا ددلاینه بورس اتحادیه اروپا برای پاییز 2016 چه زمانیه و نیاز به مدرک زبان داره؟
    4) از چه طریق و چه سایتی میشه اقدام کرد برای این بورس ها؟

سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadsadra نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تمام ارسال های این تاپیک رو مطالعه کردم. به این نتیجه رسیدم که اپلای و فاند، برای من با دو بچه یکی هشت ساله و یکی سه ساله، آمریکا و کانادا تقریباً غیر ممکنه و اروپا هم زندگی سخت خواهد بود.

من الان عضو هیات علمی دانشگاه هستم (با سمت مربی)، شریف لیسانس معدلم 16 و ارشد 17 بوده بیشتر تو صنعت بودم مقاله ندارم ولی تا دسامبر یه آی اس آی جور می کنم. کدوم کشور رو برام پیشنهاد می کنید؟
    چرا شانستون رو واسه کار و اقامت دائم تو کانادا و استرالیا امتحان نمیکنین؟؟شما که تو صنعت کار کردین ...

Junior Member

سلام . من ارشد رادیوبیولوژی از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستم . مدلم 18.50 . نمره تز 19.9 . یه مقاله آی اس آی , ایمپکت 2 . هنوز مدرک زبان ندارم ولی تا اخر امسال میگیرم. فول فاند نیاز دارم . کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید>

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)