صفحه 12 از 15 نخستنخست ... 23456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 148

موضوع: مقایسه فاند بین کشورهای مختلف

پیش فرض پاسخ : مقایسه فاند بین کشورهای مختلف

سلام اين شرايط با داشتن مدرك كارشناسي ارشد هست يا براي اپلاي براي دكترا مستقيم از كارشناسي هم صدق ميكنه؟

Junior Member

بچه ها میشه یه راهنمایی کلی در مورد فاند بهم بدین.
    1.فانذی که بهت میدن سالیانه ست ؟
    2.این فاند منهای مثلا شهریه دانشگاه هست اگه دانشگاه شهریه داشته باشه یا باید باهاش شهریه هم بدی ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط anvart نمایش پست ها
    بچه ها میشه یه راهنمایی کلی در مورد فاند بهم بدین.
    1.فانذی که بهت میدن سالیانه ست ؟
    2.این فاند منهای مثلا شهریه دانشگاه هست اگه دانشگاه شهریه داشته باشه یا باید باهاش شهریه هم بدی ؟
    1. معمولا، ولی ترمی هم میتونه باشه. بستگی به دانشگاه داره
    2. بستگی داره به دانشگاه و کشور. بعضی جاها شهریه رو هم شامل میشه و بعضی جاها نه.

Junior Member

من رشته ی تحصیلیم فیزیک هست ، برای مستر هم می خوام اپلای کنم ، نمره ی زبانم چیزیه که می خوان ، معدل هم 17 ( دانشگاه شیراز ) ( خودم خیلی دقت کردم درسایی که برای گرایشم مهم تره نمره های بهتری داشته باشم ، گرایشم نسبیت/گرانش/کیهان شناسی خواهد بود )
    یه مقداری از درسم مونده ، رو یه مقاله هم کار می کنم که احتمال چاپ شدنش رو تو ژورنال می دم ، چند تا چیزای ابتکاری هم هست ثبت شده ی بنیاد نخبگان ، یعنی یه رزومه ی نسبتاً خوب
    بیشتر اصرار دارم برای مستر به اروپا اپلای کنم ، مثلاً اول دانشگاهای رویایی که ممکنه شانس بیارم :دی ( کمبریج و مونیخ و آکسفورد و اینا )
    ولی خب فاند برام خیلی مهمه طبیعتاً ، انگلستان که طبق چیزایی شنیدیم خیلی سخت تر فاند می دن مخصوصاً که برای مستر می خوام ، به نظرتون شرایطم خوبه ؟ چه دانشگاهی ؟ چقدر شانس ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Dunken نمایش پست ها
    من رشته ی تحصیلیم فیزیک هست ، برای مستر هم می خوام اپلای کنم ، نمره ی زبانم چیزیه که می خوان ، معدل هم 17 ( دانشگاه شیراز ) ( خودم خیلی دقت کردم درسایی که برای گرایشم مهم تره نمره های بهتری داشته باشم ، گرایشم نسبیت/گرانش/کیهان شناسی خواهد بود )
    یه مقداری از درسم مونده ، رو یه مقاله هم کار می کنم که احتمال چاپ شدنش رو تو ژورنال می دم ، چند تا چیزای ابتکاری هم هست ثبت شده ی بنیاد نخبگان ، یعنی یه رزومه ی نسبتاً خوب
    بیشتر اصرار دارم برای مستر به اروپا اپلای کنم ، مثلاً اول دانشگاهای رویایی که ممکنه شانس بیارم :دی ( کمبریج و مونیخ و آکسفورد و اینا )
    ولی خب فاند برام خیلی مهمه طبیعتاً ، انگلستان که طبق چیزایی شنیدیم خیلی سخت تر فاند می دن مخصوصاً که برای مستر می خوام ، به نظرتون شرایطم خوبه ؟ چه دانشگاهی ؟ چقدر شانس ؟
    شما در صورت کسب نمرات خوب زبان با توجه به معدل خوبتون میتونید برای ارشد آمریکا یا کانادا پذیرش با فاند بگیرید اگر نمیخواید این کشورها برید میتونید برای بورس اراسموس موندس و یا بورس های سالانه ی ایتالیا اقدام کنید. با این معدل به احتمال زیاد از ساپینزای رم یا پلی تکنیک میلان که در سطح جهانی کاملا شناخته شده هستن پذیرش میتونید بگیرید و با معدل خوب ارشد و مقالات با کیفیت شانستون برای دانشگاه های تاپ دنیا خیلی بیشتر میشه.بورس استانی رو هم تقریبا هر کسی مدارکش کامل باشه میتونه بگیره پیشنهاد میکنم تاپیک های مربوط به کشور ایتالیا رو مطالعه بفرمایید.اگر هم میتونید هزینه ی زندگی رو(در حد ماهی ۷۰۰ یورو) پرداخت کنید کشور آلمان برای شما که رشته تون فیزیک هست عالیه.

Junior Member

سلام.. من ترم اخر فوق لیسانس برق قدرت هستم .دانشگاه کارشناسیم غیر انتفاعی بوده و معدل 15.5 و ارشد هم پردیس دانشگاه شاهد با معدل حدودا 16-16.5 مدرک زبان هم تا اخر دوره سال بعد میگیرم.. سابثه تدریس و تالیف کتاب دارم..با این شرایط می تونم فاند بگیرم برای دکترا؟ اگه یه مقاله isi داشته باشم چطور... و اینکه آلمان بهتره یا امریکا..از نظر فاند و شرایط زندگی و همه چیز...ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    امكان گرفتن بورس تحصيلى براى كارشناسى، در كدام كشورها بيشتر است؟
    من شنيدم روسيه براى مقطع كارشناسى هم با توجه به معدل ديپلم و يا بعد از يكى دو ترم با كسب نمرات خوب در اونجا به دانشجويان كارشناسى بورس ميدهد ايا اين مسئله صحت دارد؟
    لطفا هركى كامل اطلاع داره راهنماييم كنه
    ممنون ميشم

سلام. من لیسانس مکانیک از دانشگاه ازاد تهران دارم با معدل 16 . اصلا برای زبان اقدام نکردم چون نمیدونم کدام کشور بروم. هدفم اینه که فوق را در یک کشور بگذرانم که اعتبار خوبی دارد که برای دکتری به یک دانشگاه خوب امریکا برم. سوالم اینه من که رزومه خیلی عادی دارم ( نه مقاله نه کار پژوهشی نه چیزی ) ایا شانس دارم که در مقطع فوق فاند بگیرم؟ از چه کشوری می توانم؟ دوستان راهنمایی کنند خیلی ممنون میشم. در ضمن من هزینه برام خیلی مهمه . با تشکر.

Junior Member sourenika آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    متلورژی صنعتی __> شناسایی و انتخاب

دوست گرامی، سلام، میخواستم ازتون بپرسم، که ، من شاگرد دوم رشته ارشد-مهندسی مواد دانشگاه اما خمینی قزوین هستم.با معدل 18. حدودا 7 مقاله دارم(با احتساب مقالات پایان نامه ام)، و تستهایی که دادم، آیلتس جنرال، 7/5 را میگیرم( ولی فرصت دارم که کار کنم، و آکادمیک بهتری هم بگیرم، لیستنینگ و اسپیکینگ را 8 میگیرم.تو رایتینگ مشکل دارم)

زمینه کار عملی بسیار قوی ای هم دارم، و روزمه کار عملی آکادمیک خوبی دارم. و فکر کنم بتونم RA خوبی باشم

--با این شرایط، به نظرتون، کجا ها، فاند بهتر و بیشتری به من میدن؟ ،
    --اصلا گدام کشورها برای فاند مناسب تر هستن؟
    --

If you don`t build your Dream, someone will hire you to build theirs
    Start by doing what's necessary; then do what's possible; and suddenly you are doing the impossible
    If opportunity doesn't knock, Build a Door
    The Best way to predict the Future is to Make it

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

برای مستر رشته mbi کدوم کشورها میشه فاند بهتری گرفت ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)