صفحه 12 از 15 نخستنخست ... 23456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 148

موضوع: مقایسه فاند بین کشورهای مختلف

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقایسه فاند بین کشورهای مختلف

سلام
    من میخوام با ویزای تحصیلی برای دوره master به انگلستان به همراه همسرم برم مدرک لیسانس کامپیوتر از دانشگاه آزاد دارم همینطور مدرک MCITP 2012 ، این درسته که بعد از این دوره 4 ماه وقت دارم که کار پیدا کنم؟امکان پیدا کردنش هست؟
    به نظر شما بعد از تموم شدن دوره master میتونم برای PHD،فول فاند بگیرم؟کشور دیگری هم هست که شرایط بهتری داشته باشه؟

Junior Member

سلام به همه اعضای محترم.
    لطفا من رو روشن کنید که اصلا اساتید کدوم کشورها بجز آمریکا و کانادا به دانشجو فاند میدن؟ یعنی به اساتید کدوم کشورها اصلا بهتره ایمیل بزنیم و بگیم علاقه مندیم با شما کار کنیم؟! اروپا انگار همه چی دست دانشگاهه، نه استاد. استرالیا هم همینطور. مثلا واسه گرفتن فاند RA یا TA یا هرچیز دیگه ای میشه به اساتید انگلیسی یا ژاپنی هم ایمیل زد؟؟ خود اساتید فاند دارن؟؟؟
    اگه سوالم تکراریه پیشاپیش عذر میخوام.
    ممنون

Junior Member

با سلام و عرض ادب
    قصد اپلای برای پاییز 2016 در مقطع دکترای جقوق در اروپا دارم.

1) لطفا در مورد بورسیه های اتحادیه ارپا مخصوصا (
    اراسموس و ماری کوری) توضیح بدین.
    2) آیا میشه در کنار پولی که در مقطع دکترا میگیریم میشه برای بورسه اتحادیه اروپا هم اقدام کرد؟
    3) معمولا ددلاینه بورس اتحادیه اروپا برای پاییز 2016 چه زمانیه و نیاز به مدرک زبان داره؟
    4) از چه طریق و چه سایتی میشه اقدام کرد برای این بورس ها؟

سپاس

Junior Member

سلام . من ارشد رادیوبیولوژی از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستم . مدلم 18.50 . نمره تز 19.9 . یه مقاله آی اس آی , ایمپکت 2 . هنوز مدرک زبان ندارم ولی تا اخر امسال میگیرم. فول فاند نیاز دارم . کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید>

Junior Member

بچه ها میشه یه راهنمایی کلی در مورد فاند بهم بدین.
    1.فانذی که بهت میدن سالیانه ست ؟
    2.این فاند منهای مثلا شهریه دانشگاه هست اگه دانشگاه شهریه داشته باشه یا باید باهاش شهریه هم بدی ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط anvart نمایش پست ها
    بچه ها میشه یه راهنمایی کلی در مورد فاند بهم بدین.
    1.فانذی که بهت میدن سالیانه ست ؟
    2.این فاند منهای مثلا شهریه دانشگاه هست اگه دانشگاه شهریه داشته باشه یا باید باهاش شهریه هم بدی ؟
    1. معمولا، ولی ترمی هم میتونه باشه. بستگی به دانشگاه داره
    2. بستگی داره به دانشگاه و کشور. بعضی جاها شهریه رو هم شامل میشه و بعضی جاها نه.

Junior Member

من رشته ی تحصیلیم فیزیک هست ، برای مستر هم می خوام اپلای کنم ، نمره ی زبانم چیزیه که می خوان ، معدل هم 17 ( دانشگاه شیراز ) ( خودم خیلی دقت کردم درسایی که برای گرایشم مهم تره نمره های بهتری داشته باشم ، گرایشم نسبیت/گرانش/کیهان شناسی خواهد بود )
    یه مقداری از درسم مونده ، رو یه مقاله هم کار می کنم که احتمال چاپ شدنش رو تو ژورنال می دم ، چند تا چیزای ابتکاری هم هست ثبت شده ی بنیاد نخبگان ، یعنی یه رزومه ی نسبتاً خوب
    بیشتر اصرار دارم برای مستر به اروپا اپلای کنم ، مثلاً اول دانشگاهای رویایی که ممکنه شانس بیارم :دی ( کمبریج و مونیخ و آکسفورد و اینا )
    ولی خب فاند برام خیلی مهمه طبیعتاً ، انگلستان که طبق چیزایی شنیدیم خیلی سخت تر فاند می دن مخصوصاً که برای مستر می خوام ، به نظرتون شرایطم خوبه ؟ چه دانشگاهی ؟ چقدر شانس ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Dunken نمایش پست ها
    من رشته ی تحصیلیم فیزیک هست ، برای مستر هم می خوام اپلای کنم ، نمره ی زبانم چیزیه که می خوان ، معدل هم 17 ( دانشگاه شیراز ) ( خودم خیلی دقت کردم درسایی که برای گرایشم مهم تره نمره های بهتری داشته باشم ، گرایشم نسبیت/گرانش/کیهان شناسی خواهد بود )
    یه مقداری از درسم مونده ، رو یه مقاله هم کار می کنم که احتمال چاپ شدنش رو تو ژورنال می دم ، چند تا چیزای ابتکاری هم هست ثبت شده ی بنیاد نخبگان ، یعنی یه رزومه ی نسبتاً خوب
    بیشتر اصرار دارم برای مستر به اروپا اپلای کنم ، مثلاً اول دانشگاهای رویایی که ممکنه شانس بیارم :دی ( کمبریج و مونیخ و آکسفورد و اینا )
    ولی خب فاند برام خیلی مهمه طبیعتاً ، انگلستان که طبق چیزایی شنیدیم خیلی سخت تر فاند می دن مخصوصاً که برای مستر می خوام ، به نظرتون شرایطم خوبه ؟ چه دانشگاهی ؟ چقدر شانس ؟
    شما در صورت کسب نمرات خوب زبان با توجه به معدل خوبتون میتونید برای ارشد آمریکا یا کانادا پذیرش با فاند بگیرید اگر نمیخواید این کشورها برید میتونید برای بورس اراسموس موندس و یا بورس های سالانه ی ایتالیا اقدام کنید. با این معدل به احتمال زیاد از ساپینزای رم یا پلی تکنیک میلان که در سطح جهانی کاملا شناخته شده هستن پذیرش میتونید بگیرید و با معدل خوب ارشد و مقالات با کیفیت شانستون برای دانشگاه های تاپ دنیا خیلی بیشتر میشه.بورس استانی رو هم تقریبا هر کسی مدارکش کامل باشه میتونه بگیره پیشنهاد میکنم تاپیک های مربوط به کشور ایتالیا رو مطالعه بفرمایید.اگر هم میتونید هزینه ی زندگی رو(در حد ماهی ۷۰۰ یورو) پرداخت کنید کشور آلمان برای شما که رشته تون فیزیک هست عالیه.

Junior Member sourenika آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    متلورژی صنعتی __> شناسایی و انتخاب

دوست گرامی، سلام، میخواستم ازتون بپرسم، که ، من شاگرد دوم رشته ارشد-مهندسی مواد دانشگاه اما خمینی قزوین هستم.با معدل 18. حدودا 7 مقاله دارم(با احتساب مقالات پایان نامه ام)، و تستهایی که دادم، آیلتس جنرال، 7/5 را میگیرم( ولی فرصت دارم که کار کنم، و آکادمیک بهتری هم بگیرم، لیستنینگ و اسپیکینگ را 8 میگیرم.تو رایتینگ مشکل دارم)

زمینه کار عملی بسیار قوی ای هم دارم، و روزمه کار عملی آکادمیک خوبی دارم. و فکر کنم بتونم RA خوبی باشم

--با این شرایط، به نظرتون، کجا ها، فاند بهتر و بیشتری به من میدن؟ ،
    --اصلا گدام کشورها برای فاند مناسب تر هستن؟
    --

If you don`t build your Dream, someone will hire you to build theirs
    Start by doing what's necessary; then do what's possible; and suddenly you are doing the impossible
    If opportunity doesn't knock, Build a Door
    The Best way to predict the Future is to Make it

Junior Member

سلام.. من ترم اخر فوق لیسانس برق قدرت هستم .دانشگاه کارشناسیم غیر انتفاعی بوده و معدل 15.5 و ارشد هم پردیس دانشگاه شاهد با معدل حدودا 16-16.5 مدرک زبان هم تا اخر دوره سال بعد میگیرم.. سابثه تدریس و تالیف کتاب دارم..با این شرایط می تونم فاند بگیرم برای دکترا؟ اگه یه مقاله isi داشته باشم چطور... و اینکه آلمان بهتره یا امریکا..از نظر فاند و شرایط زندگی و همه چیز...ممنون میشم راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)