صفحه 6 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 148

موضوع: مقایسه فاند بین کشورهای مختلف

پیش فرض پاسخ : مقایسه فاند بین کشورهای مختلف

من میخوام دکترا برم اتریش برای رشته مکاترونیک یا کامپیوتر
    معدل ارشدم 16 ولی معدل کارشناسیم 14 ،یه مقاله ISI و دو تا کنفرانس خارجی و یکی داخلی دارم و یه کتاب در حال ترجمه ، مدرک زبان هم ندارم(اتریش مدرک زبان نمیخوان)
    با این شرایطم آیا فاند بهم میدن؟
    یا اگه ندن برم آیا بعد چند ماه میتونم درآمدی داشته باشم؟

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام دوستان
    همون طور که میدونید بعضی از کشورهای اروپایی ( مثل سوئیس ) دانشجویان دکتری را استخدام می کنند و بهشون حقوق میدن.
    می خواستم بدونم کسی میدونه دقیقا کدوم کشورها سیستمشون این شکلیه !!؟
    اگه لیست این کشور ها را بذارید ممنون میشم
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

سلام
    برای مهندسی محیط زیست و رشته های مرتبط با انرژی های نو مستر چه کشورایی از اروپا امکان فاند بیشتره؟

سلام
    ببخشید این چیزی که در مورد سوئد و هلند گفتید در مورد رشته های علوم پزشکی مثل داروسازی هم صدق می کنه ؟

Junior Member

بچه ها می شه بگین تو کدوم کشور ها دکتری شغل محسوب می شه و حقوق داره؟ و اینکه برا این حقوق باید تابستون ها رو هم تو دانشگاه باشیم و تعطیلی (کل تابستون) نداریم؟
    خواهشا جواب بدین. من تا حالا 3 تا سوال پرسیدم ولی برا هیچ کدوم جواب نگرفتم.
    مرسی

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط raha_p نمایش پست ها
    بچه ها می شه بگین تو کدوم کشور ها دکتری شغل محسوب می شه و حقوق داره؟ و اینکه برا این حقوق باید تابستون ها رو هم تو دانشگاه باشیم و تعطیلی (کل تابستون) نداریم؟
    خواهشا جواب بدین. من تا حالا 3 تا سوال پرسیدم ولی برا هیچ کدوم جواب نگرفتم.
    مرسی
    سوالهایی که بدون جستجو باشه جواب داده نمیشه !! توی همین تاپیک اکه پستهای قبلی رو میخوندی این سوال رو نمی پرسیدی !

دکتری در اکثر کشورها حقوق داره ... اگه تابستون کار کنید حقوق دارید و اگر بخواید کار نکنید ندارید دیگه ...
    دوره دکتری رو با لیسانس اشتباه نگیرید ... به شما پول نمیدن که درس بخونی !! به شما پول میدن که کار کنی و پروژه انجام بدی... مقاله بدی ... درس بدی ... کنفرانس بری و ارائه بدی ... برگه صحیح کنی !
    پولی که میدن نسبت به کاری که ازتون میکشن خیلی کمه ! مثلا تو آمریکا بین 1500 تا 2500 دلار در ماه هست ... یه معلم ساده تو آمریکا ماهی 5000 تا درآمد داره ... نصف یه دانشجو دکتری هم کار نمیکنه !

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Junior Member

خیلی ممنون از جوابتون. البته من پست های قبلی رو خوندم. و منظورم حقوق بود ( دانشجوها استخدام دانشگاه می شن و حقوق می گیرن) مثل سوییس که به همه دانشجوهای دکتری بدون استثنا می ده. نه فاندی که استاد یا دانشگاه تایین می کنه و مقدار های متفاوتی دارد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک، تربیت معلم تهران

سلام.من ارشد دارم از دانشگاه لرستان در رشته فیزیک.ولی میخوام مجددا برای ارشد اقدام کنم یا همین فیزیک و یا فیزیک پزشکی.منتها در مورد گرفتن فاند مطمئن نیستم.به نظرتون اگه با استاد صحبت کنم و بگم من اینجا مستر دارم و کار تحقیقاتی بلدم رو گرفتن RA/TA تاثیری داره یا بدترش می کنه اگه بدونن من مستر دارم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mitra1986 نمایش پست ها
    سلام.من ارشد دارم از دانشگاه لرستان در رشته فیزیک.ولی میخوام مجددا برای ارشد اقدام کنم یا همین فیزیک و یا فیزیک پزشکی.منتها در مورد گرفتن فاند مطمئن نیستم.به نظرتون اگه با استاد صحبت کنم و بگم من اینجا مستر دارم و کار تحقیقاتی بلدم رو گرفتن RA/TA تاثیری داره یا بدترش می کنه اگه بدونن من مستر دارم؟
    خوب چه کاریه!!! برا دکترا اقدام کن که حقوقم داشته باشی. و اگه از پایین بودن معدل ارشدت می ترسی ، خوب رو مقاله و زبان کار کن تا رزمت قوی بشه به جای اینکه دوباره بری 2ساااااااااااال ارشد بخونی
    انسانها شکست نمي خورند بلکه از تلاش دست برمي دارند

Junior Member

درود
    دوستان خواهشمندس از موضوع تاپیک(مقایسه فاند بین کشورهای مختلف ) خارج نشوید
    من میخام بدونم برا دانشجوی دکترا(در بعضی کشورها مث کارمند بهش حقوق میدن)به ترتیب کدوم کشورهای اروپایی بهتر پول میده یا بهتر بگم کمک هزینه در کجاها بیشتر با هزینه هاو خرج ها هم خونی داره ویا حتی اضافه میاد(مخصوصا برا ما که متاهلیم)
    تا اونجا که من میدونم سویس،سوئد نروژ و دانمارک شرایط بسیار بهتری دارند.
    میخام از بقیه کشورها در مقایسه با اینایی که گفتم اطلاعاتی بدین،(آلمان،اسپانیا،ایتال ا،بلژیک،اتریش،هلندو.....)
    من هدف تحصیل دریک جای آروم ودر آرامش و امنیت بدون دغدغه مالی هست
    انسانها شکست نمي خورند بلکه از تلاش دست برمي دارند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)