صفحه 9 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 148

موضوع: مقایسه فاند بین کشورهای مختلف

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران دانشگاه محقق اردبیلی

پیش فرض پاسخ : مقایسه فاند بین کشورهای مختلف

نقل قول نوشته اصلی توسط Idin نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزيز
    خواستم بدونم كسي ميدونه phd مكانيك تو آمريكا و كانادا مقدار fund چقدره، از چند شروع مي شه و تا كجا بالا ميره , دوم اينكه فاند براي هر پوزيشن ثابته يا استاد با توجه به كار طرف اونو تغيير ميده
    دوست عزیز این مورد بسته به معدل و شرایط دیگه ای مثل نمره ی زبان شما بستگی داره و اگه رزومه ی شما شرایط خوبی داشته باشه به نسبت اون هم مقدار fund افزایش پیدا میکنه که معمولا این مقدار دورو ور 20000 دلاره که اگه با استاد مربوطه رابطه خوبی داشته باشید می تونید برای ta و ra نیز از طریق استاد مربوطه اقدام کنید

سلام واسه دکترا در یکی از دانشگاه های دوبلین پذیرش دارم در کشورایرلند . هزینه دانشگاه مجانی هستش. اما فاند به میزان 16000 یورو در سال میدن واسه هزینه زندگی. واسه زندگی 2 نفر و یک بچه دو ساله کافیه-؟ اگر نه چقدر باید خودم بزارم؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiyar10 نمایش پست ها
    دوست عزیز این مورد بسته به معدل و شرایط دیگه ای مثل نمره ی زبان شما بستگی داره و اگه رزومه ی شما شرایط خوبی داشته باشه به نسبت اون هم مقدار fund افزایش پیدا میکنه که معمولا این مقدار دورو ور 20000 دلاره که اگه با استاد مربوطه رابطه خوبی داشته باشید می تونید برای ta و ra نیز از طریق استاد مربوطه اقدام کنید
    والا امسال که نرخ فاند خیلی پایین اومده. از ماهی 1100 دلار دانشگاه های آرکانزاس و یوتا در نظر بگیرید (اونم واسه 9 ماه نه 12 ماه) تا حداکثر ماهی 2500 دلار اونم در شهرهای خیلی گرون. رسما نمیشه چیزی پس انداز کرد. هنر کنی ته برج کم نیاری.

Junior Member

سلام دوستان. من الان یکسال هست دارم میگردم پذیرش میگیرم اما فاند خوب پیدا نکردم . ارشد ریاضی هستم با ایلتس 6. دیگه خسته شدم . کسی هست که تو رشته ریاضی تونسته فاند بگیره؟ کدوم کشور ها بهتر فاند میدن؟ شرایطشون چی هست
    جی ار ی حتما میخوان؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zmohammadi نمایش پست ها
    سلام دوستان. من الان یکسال هست دارم میگردم پذیرش میگیرم اما فاند خوب پیدا نکردم . ارشد ریاضی هستم با ایلتس 6. دیگه خسته شدم . کسی هست که تو رشته ریاضی تونسته فاند بگیره؟ کدوم کشور ها بهتر فاند میدن؟ شرایطشون چی هست
    جی ار ی حتما میخوان؟
    بله که هستن. این لینک:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...D9%85%DB%8C%29

Junior Member

سلام دوستان برای دکتری فیزیک پزشکی اطلاعاتی در مورد مقدار فاند در اروپا دارید؟

دوستان سویس برای دانشجوهای مستر رشته های علوم مهندسی فاند داره که کل هزینه ها رو پوشش بده؟

اگه موجود هست چه فاندهایی هست، ممنون میشم پاسخ بدید چون من هنوز نتونستم گزینه مطلوبی برای دانشجوهای مستر پیدا کنم.

رشتمم هم مهندسی پزشکی بیوالکتریک هست.

با سلام

می خواستم در مورد فاند های موجود برای هلند اگه دوستان اطلاعاتی دارند بگند.

با تشکر

Junior Member Christacular27 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    British Studies | University of Tehran

سلام،

من مدت ها priority هام رو مرتب کردم و به این نتیجه رسیدم که اولویتم اسکاندیناوی هست. البته هنوز هم امیدم رو برای امریکا از دست ندادم ولی خب فکر می کنم برای post doc. که فشار روم کمتر هست، بتونم راحت تر به امریکا فکر کنم.

برای دکترا رشته سیاست خارجی یا روابط بین الملل، فاند کشورهای مختلف رو می خواستم مقایسه کنم.
    Feeling so blue / Out-of the-blue / Feeling so black / Oh off-the-track
    So vague so lost / A Tear, a frost / Feels so dense / So hard and tense
    Severe, so grave / yet s e d a t e __ s t a i d / Afraid, afraid, afraid, afraid
    June, 2012 © Chris Anders

سلام دوستان
    تمام ارسال های این تاپیک رو مطالعه کردم. به این نتیجه رسیدم که اپلای و فاند، برای من با دو بچه یکی هشت ساله و یکی سه ساله، آمریکا و کانادا تقریباً غیر ممکنه و اروپا هم زندگی سخت خواهد بود.

من الان عضو هیات علمی دانشگاه هستم (با سمت مربی)، شریف لیسانس معدلم 16 و ارشد 17 بوده بیشتر تو صنعت بودم مقاله ندارم ولی تا دسامبر یه آی اس آی جور می کنم. کدوم کشور رو برام پیشنهاد می کنید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)