صفحه 1 از 12 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 111

موضوع: بيمه سلامت

پیش فرض بيمه سلامت

سلام دوستان

در مورد بيمه سلامت براي افرادي كه طبق گفته سايت مهاجرت سوئد، مدت تحصيلشون كمتر از يكساله مي دونين بايد از كجا اقدام كرد؟ و اينكه آيا پذيرفته شدگان مستر هاي يكساله بايد اين بيمه را داشته باشند يا نه؟ من تو دانشگاه كه نگاه مي كنم سال از آگوست شروع مي شه تا آخر ماه مي سال بعد. يعني با اينكه گفته مي شه يكساله عملا كمتر از يكسال هست كه خب طبيعيه! رو سايت مهاجرت هم اينطوري نوشته:
    To be granted a residence permit for study purposes at a university/college in Sweden you must show that you:

have been enrolled for full-time study, i.e. 30 credits per term (Special conditions apply to doctoral students)
    can support yourself for the whole of the plan­ned period of study
    have comprehensive health insurance which is valid in Sweden if you intend to study for a period of less than one year.

حالا بايد چه كرد؟

پیش فرض پاسخ : بيمه سلامت

نقل قول نوشته اصلی توسط parnian80
    سلام دوستان

در مورد بيمه سلامت براي افرادي كه طبق گفته سايت مهاجرت سوئد، مدت تحصيلشون كمتر از يكساله مي دونين بايد از كجا اقدام كرد؟ و اينكه آيا پذيرفته شدگان مستر هاي يكساله بايد اين بيمه را داشته باشند يا نه؟ من تو دانشگاه كه نگاه مي كنم سال از آگوست شروع مي شه تا آخر ماه مي سال بعد. يعني با اينكه گفته مي شه يكساله عملا كمتر از يكسال هست كه خب طبيعيه! رو سايت مهاجرت هم اينطوري نوشته:
    To be granted a residence permit for study purposes at a university/college in Sweden you must show that you:

have been enrolled for full-time study, i.e. 30 credits per term (Special conditions apply to doctoral students)
    can support yourself for the whole of the plan­ned period of study
    have comprehensive health insurance which is valid in Sweden if you intend to study for a period of less than one year.

حالا بايد چه كرد؟

یک توصیه مهم : دوستانی که رفتن سفارت فنلاند میگن اون سفارت بیمه های ایران رو قبول نمی کنه (دلایلش منطقیه )
    برای سفارت سوئد حتما از خود سفارت بپرس . این لینکم ببین
    http://www.applyabroad.org/forum/ind....html#msg35746

سلام
    من زنگ زدم سفارت پرسيدم

براي مستر هاي يكساله بيمه لازم هست و لازم نيست بيمه خارجي باشه.

سلام
    میشه لطف کنید و بگید کدوم بیمه از ایران رو قبول میکنه؟...هر بیمه ای باشه قبوله؟..نام و عنوان بیمه که باید براش اقدام کنیم چیه؟..بیمه شخص ثالث ;D
    پیشاپیش ممنون ا
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

نقل قول نوشته اصلی توسط parnian80
    سلام
    من زنگ زدم سفارت پرسيدم
    براي مستر هاي يكساله بيمه لازم هست و لازم نيست بيمه خارجي باشه.
    ممکنه برای سفارت لازم نباشه ولی در تظر بگیرید ممکنه خدای نکرده اونجا مریض بشید . ببینید شرایط بیمه شرکتهای ایرانی چیه . من تو خارجی ها کمتر از 600 یورو برای یکسال پیدا نکردم .

سلام

به نقل از مدیر کل بیمه ایران در یکی از مناطق پرجمعیت کشور، بیمه مسافرتی مورد تایید سوئد AXA هست که نمایندگی اون رو بیمه ایران داره و تعرفه سه ماهه تقریبا 140 هزار تومن میشه و همه شعب صادر میکنن....شعبه فردوسی تهران هم روزی 2000 تا صادر میکنه....نمیدونم، شاید خواسته بازار گرمی کنه...!!!
    اما قابل توجه اونایی که هر بیمه ای میگیرن...سفارت مهم نیست، مهم اینه که اگه خدای ناکرده اتفاقی افتاد بتونی از بیمه استفاده کنی و کوپن ها رو بتونی تو سوئد redeem کنی.....البته اگه اصل قضیه بیمه گرفتن برا One Year Master ضرورت داشته باشه!!!!..
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

نقل قول نوشته اصلی توسط nark
    سلام

به نقل از مدیر کل بیمه ایران در یکی از مناطق پرجمعیت کشور، بیمه مسافرتی مورد تایید سوئد AXA هست که نمایندگی اون رو بیمه ایران داره و تعرفه سه ماهه تقریبا 140 هزار تومن میشه و همه شعب صادر میکنن....شعبه فردوسی تهران هم روزی 2000 تا صادر میکنه....نمیدونم، شاید خواسته بازار گرمی کنه...!!!
    اما قابل توجه اونایی که هر بیمه ای میگیرن...سفارت مهم نیست، مهم اینه که اگه خدای ناکرده اتفاقی افتاد بتونی از بیمه استفاده کنی و کوپن ها رو بتونی تو سوئد redeem کنی.....البته اگه اصل قضیه بیمه گرفتن برا One Year Master ضرورت داشته باشه!!!!..
    سلام
    البته طبق گفته سفارت قطعا بيمه براي مستر يك ساله ضرورت داره كه در فوق هم گفته شد!!! بيمه هاي ايراني براي مسافران خارج از كشور از طريق شركتهاي بيمه ايران، آسيا، البرز يا ... مورد قبول است كه قيمت حدودي بيمه ايران كه من پرسيدم 100 تومان براي سه ماه است كه كاملا به سن فرد بستگي دارد (البته من از طريق سازمان ديگه اي كه با اين بيمه كار مي كرد پرسيدم و از خودشون مستقيم قيمت نگرفتم.) من از بيمه ها پرسيدم و آنها از طريق طرح آكسا كه دوستمون گفت كار مي كنند. بايد پس از پايان سه ماه بيمه را تمديد كرد و سوالي كه مي ماند اين است كه آيا سفارت بيمه سه ماهه را براي صدور ويزا مي پذيره؟ به بيمه البرز هم زنگ زدم كه جالب جواب داد: در پايان هر سه ماه بايد حتما از سوئد خارج و وارد ايران بشيد تا بتونيد تمديد كنيد!!!!!!!!

سلام
    کسانی که پذیرش های یکساله گرفتند، حتما حواستون باشه که بیمه نامه یکساله همراهتون باشه!
    امروز سفارت از بعضی به خاطر نداشتن بیمه یکساله مدارک رو تحویل نگرفت.
    هزینه بیمه یکساله از بیمه ایران 304300تومان هست، اگه هنوز نگرفتید، یک دفتر نزدیک سفارت هست که سریع کارتون رو راه میندازه، فقط مسئله اینه که پول همراهتون باشه. ;D

موفق باشید
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط arash
    سلام
    کسانی که پذیرش های یکساله گرفتند، حتما حواستون باشه که بیمه نامه یکساله همراهتون باشه!
    هزینه بیمه یکساله از بیمه ایران 304300تومان هست، اگه هنوز نگرفتید، یک دفتر نزدیک سفارت هست که سریع کارتون رو راه میندازه، فقط مسئله اینه که پول همراهتون باشه. ;D

موفق باشید
    باید بگیم travel insurance ؟ بعد برا 4 دوره سه ماهه صادر میشه؟ ... میشه بیشتر توضیح بدین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nark
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash
    سلام

موفق باشید
    باید بگیم travel insurance ؟ بعد برا 4 دوره سه ماهه صادر میشه؟ ... میشه بیشتر توضیح بدین؟
    سلام
    نه من اونجا رفتم و گفتم که یک بیمه یکساله میخوام، اونم یک پول ناقابل 304300تومان از من گرفت و یک بیمه نامه مسافرتی به مدت 365 روز صادر کرد.
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

صفحه 1 از 12 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)