صفحه 3 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 111

موضوع: بيمه سلامت

پیش فرض پاسخ : بيمه سلامت

این شرکتهاب بیمه شرایط سختی برای فسخ قرار داد دارند. من که سابقا ً از بیمه البرز سؤال کرده بودم، بیمه تنها در دو صورت فسخ خواهد شد:

1. ویزا برای شما صادر نشده باشه.
    2. مهلت ویزای شما گذشته باشه و از کشور خارج نشده باشید.

شما از همان ابتدا میبایست یک بیمه معتبر خارجی خریداری مینمودید. بیمه های ایرانی Multiple هست یعنی برای مسافرتهای متعدد و کوتاه مدت. نهایتا ً به مدت سه ماه اعتبار خواهد داشت مگر اینکه از منطقه مورد نظر خارج شده و دوباره بازگردید. اینکار نیازی به تمدید ندارد بلکه همین که توی پاسپورت شما مهر خروج مجددی برای شما تا سه ماه ثبت بشه اکتفا میکنه. این بیمه در حقیقت به درد افرادی میخوره که مسافرت خارجی زیاد دارند و الا حیف پوله. رسیدگی و شرایطشون هم به درد خودشون میخوره.

تو ویکی نوشته که اگه مدت تحصیل 1 سال و کمتر باشه بیمه میخواد . اگه فوق 2 ساله قبول شده باشیم پس دیگه دنبال بیمه و دردسرهاش نمیخواد باشیم؟
    ....<br />نامه بر باد... نامه بر اب.. نامه های بی جواب<br />به نشون و نام اون که اومد و رفت مثل یه خواب<br />....<br />جه غریبه این دل من

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdieh360
    تو ویکی نوشته که اگه مدت تحصیل 1 سال و کمتر باشه بیمه میخواد . اگه فوق 2 ساله قبول شده باشیم پس دیگه دنبال بیمه و دردسرهاش نمیخواد باشیم؟
    as far as i know 4 more than one year education courses u don`t have to have finacial insurance
    There`s no time to waste on the empty fights...I`m on your side...

Junior Member

فقط بچه هائی که یک ساله پذیرش می گیرند باید بیمه نامه داشته باشند.اون هم نزدیک سفارت دفتر بیمه هست. و این بیمه هم کاربرد خاصی اینجا نداره فقط یه پول اضافه هست

این بیمه SOS که میگن همه کشور ها قبولش دارن رو نمیشه بگیریم که حداقل به یه دردی بخوره؟ این بیمه که اینجه نوشتین که به دردمون نمیخوره اونجا. منم یکساله قبول شدم.
    دلا دیدی که خورشید از شب سرد/ چو آتش سر ز خاکستر بر آورد// زمین و آسمان، گلرنگ و گلگون/ جهان دشت شقایق گشت ازین خون// نگر تا این شب خونین سحر کرد/ چه خنجرها که از دلها گذر کرد...

این شرایط که خیلی مسخرس آخه یعنی چی؟3ماه اعتبار داره...
    من حاضرم2برابر این پول بدم ولی یکسال بیمه داشته باشم و این کاره مسخره رو انجام نده...برا چی پول الکی به اینا باید بدیم...
    بیمه دیگه ای، راه دیگه ای نیست؟؟؟؟؟؟
    دلا دیدی که خورشید از شب سرد/ چو آتش سر ز خاکستر بر آورد// زمین و آسمان، گلرنگ و گلگون/ جهان دشت شقایق گشت ازین خون// نگر تا این شب خونین سحر کرد/ چه خنجرها که از دلها گذر کرد...

Junior Member

قابل توجه کلیه دوستان که نگران بیمه مسافرتی هستند.
    1- سفارت بیمه نامه البرز رو قبول می کنه که بایستی 12 ماه باشه و هزینه آن مطابق قیمتی که از چند جا گرفتم و نهایتا خریداری کردم 288 هزار تومان می باشد.
    2- در مورد اینکه دوره های مستر یکساله بیمه می خوان یا نه من از آفیسر داخل سفارت سوال کردم (به من زنگ زده بود برای اشکالی که فکر می کرد در پروندم هست) و جوابش این بود که نمی دونه.
    3- multiple تا اونجایی که به من توضیح دادند مربوط به چند بار ورود و خروج میشه
    4- زمان شروع اعتبار بیمه نامه از تاریخ درج خروج از کشور در پاسپورت میشه
    5- در نزدیکی سفارت تهیه این بیمه نامه به راحتی مقدوره

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط mariaa
    این شرایط که خیلی مسخرس آخه یعنی چی؟3ماه اعتبار داره...
    من حاضرم2برابر این پول بدم ولی یکسال بیمه داشته باشم و این کاره مسخره رو انجام نده...برا چی پول الکی به اینا باید بدیم...
    بیمه دیگه ای، راه دیگه ای نیست؟؟؟؟؟؟
    چرا نباشه! کسی اجبارتون نکرده که از بیمه ی ایرانی استفاده کنید:
    شما می تونین از بیمه های خارجی استفاده کنید که هم گرونتره و هم معتبرتر:
    این سایت پیشنهاد دانشگاه هالمستاد هستش، قیمتاش هم بد نیست:
    http://ips-lippmann.hofstaete.nl/bym...0FE4F203B4F%7D
    این رو هم ببینید:
    http://www.applyabroad.org/forum/index.php?topic=6138.0
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

بچه ها من به پستها که نگاه کردم دیدم درباره بیمه واسه افراد با ارشد یه ساله بحث شده.
    آیا فوق های دوساله رو خود دولت سوید بیمه میکنه ؟ و شرایط بیمه هاش چیه ؟ کسی اطلاعی داره ؟؟
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hokhanaki
    قابل توجه کلیه دوستان که نگران بیمه مسافرتی هستند.
    1- سفارت بیمه نامه البرز رو قبول می کنه که بایستی 12 ماه باشه و هزینه آن مطابق قیمتی که از چند جا گرفتم و نهایتا خریداری کردم 288 هزار تومان می باشد.
    2- در مورد اینکه دوره های مستر یکساله بیمه می خوان یا نه من از آفیسر داخل سفارت سوال کردم (به من زنگ زده بود برای اشکالی که فکر می کرد در پروندم هست) و جوابش این بود که نمی دونه.
    3- multiple تا اونجایی که به من توضیح دادند مربوط به چند بار ورود و خروج میشه
    4- زمان شروع اعتبار بیمه نامه از تاریخ درج خروج از کشور در پاسپورت میشه
    5- در نزدیکی سفارت تهیه این بیمه نامه به راحتی مقدوره
    من دیروز سفارت بودم پیداش نکردم کجاست؟شما از نزدیک سفارت خریدی 288؟ البته من ترجیحا میخوام ایرانی نگیرم ولی اگه نشد دیگه مجبورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)