صفحه 4 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 111

موضوع: بيمه سلامت

پیش فرض پاسخ : بيمه سلامت

دوستانی که سوئد هستند اطلاع ددارند ، ماهایی که 2 ساله قبول شدیم بیمه ای که اونجا برای ما صادر میشه شامل عملهای جراحی بصورت رایگان هم میشه؟ (عین بیمه خود اروپاییها)؟
    ....<br />نامه بر باد... نامه بر اب.. نامه های بی جواب<br />به نشون و نام اون که اومد و رفت مثل یه خواب<br />....<br />جه غریبه این دل من

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdieh360
    دوستانی که سوئد هستند اطلاع ددارند ، ماهایی که 2 ساله قبول شدیم بیمه ای که اونجا برای ما صادر میشه شامل عملهای جراحی بصورت رایگان هم میشه؟ (عین بیمه خود اروپاییها)؟
    سلام
    در رابطه با عمل جراحی به طور مشخص اطلاعی ندارم، ولی این لینک شاید کمکتون کنه:
    http://www.studyinsweden.se/Living-i...cal-insurance/
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط arash
    سلام
    در رابطه با عمل جراحی به طور مشخص اطلاعی ندارم، ولی این لینک شاید کمکتون کنه:
    http://www.studyinsweden.se/Living-i...cal-insurance/
    برای دکتر عمومی هم حتی بیمارستان دانشگاه شما رو غیر بیمه ای می پذیره ! این یعنی پرداخت ویزیت 3300 کرونی .

پس عملا این بیمه یک اسمه و ماها هم بهتره به فکر یک بیمه که بتونه یک سری هزینه هارو پوشش بده باشیم.. دوست من در المان عمل قلب رایگان با بیمه دانشجوییش انجام داد که البته میگفت برای بیمه شدن ماهی 80 دلار پول داده . رایگان نبوده مثل سوئد.. بازم مرسی از تون.
    ....<br />نامه بر باد... نامه بر اب.. نامه های بی جواب<br />به نشون و نام اون که اومد و رفت مثل یه خواب<br />....<br />جه غریبه این دل من

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdieh360
    پس عملا این بیمه یک اسمه و ماها هم بهتره به فکر یک بیمه که بتونه یک سری هزینه هارو پوشش بده باشیم.. دوست من در المان عمل قلب رایگان با بیمه دانشجوییش انجام داد که البته میگفت برای بیمه شدن ماهی 80 دلار پول داده . رایگان نبوده مثل سوئد.. بازم مرسی از تون.
    سلام
    من این قضیه بیمه رو امروز از یکی از دوستانم پرسیدم. وقتی که شماره شهروندی بگیری (که دوساله ها دارند) بیمه شما و بیمه یک نفر سوئدی یکسان هست. جوری که دوستم توضیح داد شما هزینه خودتون رو تا سقف 900 تا 1000 کرون در سال میپردازید و بقیه رایگان هست، یعنی اگه هزینه ویزیت 300 کرون باشه، شما بعد از سه بار رفتن به دکتر و پرداخت هزینه، دیگه بعد از اون هزینه ای نمیدید. این مسئله در مورد تمامی مسائل درمانی هست. حتی چیزهایی مثل عکسبرداری یا ... ( و احتمال زیاد همون عمل جراحی) بنابراین بیمه الکی ای نیست و به نظر من شما نیازی به بیمه درمانی دیگه ای نخواهید داشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط نیما
    برای دکتر عمومی هم حتی بیمارستان دانشگاه شما رو غیر بیمه ای می پذیره ! این یعنی پرداخت ویزیت 3300 کرونی .
    نیما جان شما این رو مطمئنی؟؟
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

[b]نکته ای که خیلی برای من جالب بود اینه که اونجا به سوئدی ها یی که به بیماری های خاص و صعب العلاج مبتلا هستند ماهیانه یک مستمری 9000 SEK داده میشه و علاوه بر اون هر دو سال یک بار یک مبلغ 150000 SEK بهشون میدن.
    البته برای کسانی هم که به سوئد مهاجرت کردن این مطلب صدق میکنه!
    [b/]

نقل قول نوشته اصلی توسط arash
    سلام
    من این قضیه بیمه رو امروز از یکی از دوستانم پرسیدم. وقتی که شماره شهروندی بگیری (که دوساله ها دارند) بیمه شما و بیمه یک نفر سوئدی یکسان هست. جوری که دوستم توضیح داد شما هزینه خودتون رو تا سقف 900 تا 1000 کرون در سال میپردازید و بقیه رایگان هست، یعنی اگه هزینه ویزیت 300 کرون باشه، شما بعد از سه بار رفتن به دکتر و پرداخت هزینه، دیگه بعد از اون هزینه ای نمیدید. این مسئله در مورد تمامی مسائل درمانی هست. حتی چیزهایی مثل عکسبرداری یا ... ( و احتمال زیاد همون عمل جراحی) بنابراین بیمه الکی ای نیست و به نظر من شما نیازی به بیمه درمانی دیگه ای نخواهید داشت.
    نیما جان شما این رو مطمئنی؟؟
    من پس فردا میرم اتحادیه دانشجویی که به این مورد اعتراض کنم . و مطمئن هستم مشکل حل میشه . در هر حالتی منو اون روزی که حالم واقعا خراب بود ، قبول نکردن .

Junior Member

این شرکتهاب بیمه شرایط سختی برای فسخ قرار داد دارند. من که سابقا ً از بیمه البرز سؤال کرده بودم، بیمه تنها در دو صورت فسخ خواهد شد:

1. ویزا برای شما صادر نشده باشه.
    2. مهلت ویزای شما گذشته باشه و از کشور خارج نشده باشید

كسي تا حالا بیمه يك ساله multiple ایران طرح آکسا رو فسخ كرده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lifeject

كسي تا حالا بیمه يك ساله multiple ایران طرح آکسا رو فسخ كرده؟

بله من ویزای سوئد را باطل کردم و در نتیجه بیمه را هم فسخ کردم. رفتم شعبه مرکزی بیمه البرز و اونها هم وقتی دیدن ویزا باطل شده بدون هیچ حرف و بحثی بیمه را فسخ کردن. 2000 تومن از پولم کم کردن و بقیه را برگرداندند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parnian80
    بله من ویزای سوئد را باطل کردم و در نتیجه بیمه را هم فسخ کردم. رفتم شعبه مرکزی بیمه البرز و اونها هم وقتی دیدن ویزا باطل شده بدون هیچ حرف و بحثی بیمه را فسخ کردن. 2000 تومن از پولم کم کردن و بقیه را برگرداندند.
    منظورم اين بود كه بيمه رو نشون سفارت بديم (چون بيمه رو نگه نمي داره فقط نيگاه مي كنه) بعد بري پسش بدي

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)