صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 111

موضوع: بيمه سلامت

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

پیش فرض پاسخ : بيمه سلامت

نقل قول نوشته اصلی توسط lifeject
    منظورم اين بود كه بيمه رو نشون سفارت بديم (چون بيمه رو نگه نمي داره فقط نيگاه مي كنه) بعد بري پسش بدي
    برای فسخ بیمه باید دلیل موجه داشته باشی مثلا" باطل شدن ویزا....
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member

طبق مطالب قبلي نوشته شده بيمه نامه يكساله ايران به درد بخور نيست . ولي مجبوريم براي دوره يكساله تهيه كنيم. كسي مدارك لازم و مبلغ دقيق اين بيمه نامه رو مي دونه و اطلاعات بيشتر راجع به اون؟ مثلا اينكه همه نمايندگي ها اين بيمه رو صادر مي كنند يا نمايندگي هاي خاص؟. من بايد در اسرع وقت يكي تهيه كنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azim_utd
    برای فسخ بیمه باید دلیل موجه داشته باشی مثلا" باطل شدن ویزا....
    دلیل موجهم اينه كه دوست ندارم پول زور بدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CTH

نقل قول نوشته اصلی توسط ليلا
    طبق مطالب قبلي نوشته شده بيمه نامه يكساله ايران به درد بخور نيست . ولي مجبوريم براي دوره يكساله تهيه كنيم. كسي مدارك لازم و مبلغ دقيق اين بيمه نامه رو مي دونه و اطلاعات بيشتر راجع به اون؟ مثلا اينكه همه نمايندگي ها اين بيمه رو صادر مي كنند يا نمايندگي هاي خاص؟. من بايد در اسرع وقت يكي تهيه كنم.
    مبلغ بیمه امسال 288 هزار تومنه
    پایین تر از سفارت یه بیمه ایران هست جلو سفارت هم از ساعت 5 صبح یه یارو از بیمه البرز میاد که دنبال مشتری می گرده !
    مدارک خاصی نمی خواد فقط پاسپورت و پول !
    موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CTH

نقل قول نوشته اصلی توسط lifeject
    منظورم اين بود كه بيمه رو نشون سفارت بديم (چون بيمه رو نگه نمي داره فقط نيگاه مي كنه) بعد بري پسش بدي
    من بیمه رو از جلو سفارت گرفتم
    یارو گفت اگه بخوای می تونی وقتی کپی بیمه رو به سفارت تحویل دادی بیای من واست کنسلش کنم
    فقط 80 تومن کم می کنم و باقیشو بت میدم
    منم زنگ زدم به وکیلی که واسه پذیرش گرفته بودم و اونم گفت اصلا این کارو نکنم به دلایل متعدد !!!
    منم دیدم تا حالا نزدیک 2 تومن از دستم رفته و 200 تومن توش چیزی نیس که بخوام ریسک کنم پشیمون شدم ...
    در هر صورت این کار شدنیه
    فقط عواقبش با خودتونه ...

Junior Member

من ديروز بانمايندگي بيمه ايران صحبت كردم گفت دو نوع بيمه مي توني استفاده كني يكيش شركتش بحرينيه و زياد ازش استقبال نشده دومي طرح آكسا است كه 313 تومنه. ولي نكته: گفت كه بعد از گذشت سه ماه بايد تغيير ويزابدي تا اعتبارش از بين نره مهم نيست كه حتما بياي ايران ولي بايد يك جايي بري كه نياز به گرفتن ويزا داشته باشي. در اون صورت اعتبارش حفظ مي شه. مسافرت به كشورهاي اروپايي چون نياز به ويزا نداره و جزو شينگن محسوب مي شه تاثيري نداره.

Junior Member

من بیمه رو از جلو سفارت گرفتم
    یارو گفت اگه بخوای می تونی وقتی کپی بیمه رو به سفارت تحویل دادی بیای من واست کنسلش کنم
    منم زنگ زدم به وکیلی که واسه پذیرش گرفته بودم و اونم گفت اصلا این کارو نکنم به دلایل متعدد !!!
    منم دیدم تا حالا نزدیک 2 تومن از دستم رفته و 200 تومن توش چیزی نیس که بخوام ریسک کنم پشیمون شدم ...
    در هر صورت این کار شدنیه
    فقط عواقبش با خودتونه ...

آخه من پارسال چند نفر رو ديدم كه اين كار رو كردن _ مشكلي هم به وجود نيومد

اگه بخوای می تونی وقتی کپی بیمه رو به سفارت تحویل دادی بیای من واست کنسلش کنم
    خب مي پرسيدين اگه پسش بديم چه مشكلي پيش مياد

Junior Member

با درود
    دوستان برای کسی که 2 یا 3 هفته حداکثر میخواد سوئد بمونه، یعنی به عنوان همراه میخواد برای روزهای اول با من بیاد و زود برگرده هم لازمه که بیمه بگیره؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Eyelash
    با درود
    دوستان برای کسی که 2 یا 3 هفته حداکثر میخواد سوئد بمونه، یعنی به عنوان همراه میخواد برای روزهای اول با من بیاد و زود برگرده هم لازمه که بیمه بگیره؟
    فکر کنم در این صورت شما باید درخواست ویزای توریستی بدهید که در اون مورد هم بیمه لازمه، ولی بیمه با زمان اعتبار کمتر باید بگیرید:
    http://www.swedenabroad.com/Page____83547.aspx

نقل قول نوشته اصلی توسط ليلا
    من ديروز بانمايندگي بيمه ايران صحبت كردم گفت دو نوع بيمه مي توني استفاده كني يكيش شركتش بحرينيه و زياد ازش استقبال نشده دومي طرح آكسا است كه 313 تومنه. ولي نكته: گفت كه بعد از گذشت سه ماه بايد تغيير ويزابدي تا اعتبارش از بين نره مهم نيست كه حتما بياي ايران ولي بايد يك جايي بري كه نياز به گرفتن ويزا داشته باشي. در اون صورت اعتبارش حفظ مي شه. مسافرت به كشورهاي اروپايي چون نياز به ويزا نداره و جزو شينگن محسوب مي شه تاثيري نداره.
    به نظر من ارزون ترین بیمه ای رو که سفارت قبول میکنه بگیرید، چون در هر صورت همونطور که گفتید بیمه های مسافرتی شما بعد از 91 روز دیگه اعتباری نخواهد داشت، و در صورتی که سوئد با شماره شهروندی که میگیرید میتونید از خدمات بیمه استفاده کنید و مشکلی نخواهید داشت.

ولی اگه دوره کمتر از یکسال دارید حتما برای یک بیمه بین المللی غیر مسافرتی اقدام کنید، چون در اون حالت شما شماره شهروندی نخواهید داشت.
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Eyelash
    با درود
    برای هر ویزای توریستی یا دانشجویی یکساله شما باید بیمه نامه داشته باشید.مدت بیمه نامه هم با مدت اقامت شما در اینجا باید بخونه وگرنه کلا ویزایی صادر نمیشه.
    You were born an original. Don't die as a copy

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)