صفحه 6 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 111

موضوع: بيمه سلامت

پیش فرض پاسخ : بيمه سلامت

نقل قول نوشته اصلی توسط deymahe57
    برای هر ویزای توریستی یا دانشجویی یکساله شما باید بیمه نامه داشته باشید.مدت بیمه نامه هم با مدت اقامت شما در اینجا باید بخونه وگرنه کلا ویزایی صادر نمیشه.
    کاملاً درسته . من پارسال برای ویزای 20 روزه آلمان از بیمه کارآفرین یه بیمه نامه 25 روزه گرفتم حدود 50 هزار تومان شد . بسته به مدت زمانی که میخوایید قیمتش فرق می کنه .
    هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل

Junior Member

بالاخره اين بیمه درمانی بین المللی بیمه ایران یا بیمه کار آفرین AXA یکساله 270 هزار تومن هست يا 288 تومن يا 304 تومن ؟

Junior Member

من حضوري رفتم بيمه ايران . بيمه يكساله طرح آكسا گرفتم 313 تومان

Junior Member

مبلغ بیمه امسال 288 هزار تومنه
    پایین تر از سفارت یه بیمه ایران هست جلو سفارت هم از ساعت 5 صبح یه یارو از بیمه البرز میاد که دنبال مشتری می گرده !
    من حضوري رفتم بيمه ايران . بيمه يكساله طرح آكسا گرفتم 313 تومان
    اما بیمه ایران طرح آکسا یکساله 270 هزار تومن هست ، نه 304هزار تومن!!!! حواستون باشه..تازه شاید شما بتونید بیشتر تخفیف بگیرید
    آخرش چي شد ???

منم هفته پیش خریدم 288هزار تومن
    دلا دیدی که خورشید از شب سرد/ چو آتش سر ز خاکستر بر آورد// زمین و آسمان، گلرنگ و گلگون/ جهان دشت شقایق گشت ازین خون// نگر تا این شب خونین سحر کرد/ چه خنجرها که از دلها گذر کرد...

Junior Member

من از نمايندگي بيمه ايران ميدان هفت تير جنب مسجد الجواد خريدم. يك نوع داره به اسم map free زير 300 . ولي طرح آكسا 313 تومنه. اينم لينكش
    http://www.bimeonline.com/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mariaa
    منم هفته پیش خریدم 288هزار تومن

شما AXA خريدين 288 تومن ؟؟ از كجا خريدين ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lifeject

شما AXA خريدين 288 تومن ؟؟ از كجا خريدين ؟؟
    بله روش نوشته آکسا.288هزار تومان دم سفارت ولی جاهای دیگه بیشتر قیمت دادن بهم.
    دلا دیدی که خورشید از شب سرد/ چو آتش سر ز خاکستر بر آورد// زمین و آسمان، گلرنگ و گلگون/ جهان دشت شقایق گشت ازین خون// نگر تا این شب خونین سحر کرد/ چه خنجرها که از دلها گذر کرد...

دوستان،

داستان قیمت متفاوت بیمه از اینجا ناشی می شه که بعضی از نمایندگی های فروش که مشتری زیاد دارند، از تخفیف بیمه گروهی استفاده می کنند که باعث می شه قیمت بیمه برای شما کمتر در بیاد.

Hi every one
    I wonder if the students with the 2-year study duration need any insurance for their life time in sweden or not? I mean to sat that if the university it self give us the health insurance or we have to find this service ourselves in sweden? if any one has any information please let us know
    چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد<br />چه نکوتر آنکه مرغی ز قفس پریده باشد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)