صفحه 7 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 111

موضوع: بيمه سلامت

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

پیش فرض پاسخ : بيمه سلامت

نقل قول نوشته اصلی توسط guilnaz-moshtaghi
    Hi every one
    I wonder if the students with the 2-year study duration need any insurance for their life time in sweden or not? I mean to sat that if the university it self give us the health insurance or we have to find this service ourselves in sweden? if any one has any information please let us know
    دوست عزیز
    این مورد فقط برای کسانی است که ویزاشون و مدت تحصیلیشون کمتر از 1 سال هست، کسانی که دوساله و بیشتر قبول شده اند نیازی نیست دنبال شرکت برای بیمه شدن باشند چون خودبه خود تحت بیمه قرار می گیرند...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

سلام
    یک سوال آیا پر کردن دندون برای کسایی که بیش از یک سال اونجا هستند جزء بیمه حساب می شه ؟ کلا چه چیزایی شامل بیمه نمی شه که این چند روزی که اینجا هستیم قبل از رفتنمون اقدام کنیم

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985
    سلام
    یک سوال آیا پر کردن دندون برای کسایی که بیش از یک سال اونجا هستند جزء بیمه حساب می شه ؟ کلا چه چیزایی شامل بیمه نمی شه که این چند روزی که اینجا هستیم قبل از رفتنمون اقدام کنیم
    من نمی دونم پر کردن دندان جزء بیمه حساب می شه یا نه...
    ولی چیزی که می دونم اینه که بهتره دندونای خودتون رو قبل از رفتن به طور کامل چکاپ و در صورت مشکل درست کنید، چون شرایط دندانپزشکی در ایران بسیار بهتر از کشورهای اروپایی و آمریکایی است...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member

سلام
    من شنیدم که برای دوره های دوساله بعد از مستقر شدن برای بیمه اقدام می کنیم. پس از زمان خروج از کشور تا دریافت بیمه، بیمه نیستم. بنابراین نیازه که اینجا برای کوتاه مدت خودمونو بیمه کنیم. ممنون می شم بچه هایی که سوئد هستند راهنمایی کنند که اولا از زمان وارد شدن به سوئد تا بیمه شدن چقدر طول می کشه؟ دوما آیا به این بیمه کوتاه مدت نیاز هست یا نه؟ سوما اگر نیاز هست کدوم بیمه رو پیشنهاد می کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sasahar
    سلام
    من شنیدم که برای دوره های دوساله بعد از مستقر شدن برای بیمه اقدام می کنیم. پس از زمان خروج از کشور تا دریافت بیمه، بیمه نیستم. بنابراین نیازه که اینجا برای کوتاه مدت خودمونو بیمه کنیم. ممنون می شم بچه هایی که سوئد هستند راهنمایی کنند که اولا از زمان وارد شدن به سوئد تا بیمه شدن چقدر طول می کشه؟ دوما آیا به این بیمه کوتاه مدت نیاز هست یا نه؟ سوما اگر نیاز هست کدوم بیمه رو پیشنهاد می کنید؟
    تا جایی که من می دونم نیازی به بیمه کوتاه مدت نیست تا جایی که من می دونم شما اگر دانشجوی مستر دو ساله هستید یک هفته قبل از رسیدن تا دو هفته بعد از رسیدن، خود دانشگاه بیمه می کنه . سایت زیر مربوط به دانشگاه BTH هست که در مورد سوال شما توضیح داده

http://www.bth.se/exr/intoffen.nsf/p...1?OpenDocument

Junior Member

دوستانی که بیمه سلامت گرفتن لطف میکنن راهنمایی کنن که دقیقا نام و مشخصات بیمه رو بگن و آیا میشه از هر شعبه ای گرفت ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadizadeh نمایش پست ها
    دوستانی که بیمه سلامت گرفتن لطف میکنن راهنمایی کنن که دقیقا نام و مشخصات بیمه رو بگن و آیا میشه از هر شعبه ای گرفت ؟
    بیمه سلامتو بهتره از نمایندگی بیمه ایران که طبقه همکف یه ساختمان واقع در ابتدای خیابون سفارت هست تهیه کنید .(اطلاعاتشون در مورد بیمه های مورد قبول سفارت کامل تر از بقیه نمایندگی هاست)
    دو نوع بیمه یکساله بین الملل هم داره یکی به نام مفری (Mapfre) که اصلش تو بحرینه و یکی به نام AXA که تو برلین آلمانه. هردو هم پوشش 50000 یورویی دارن.
    مفری : 288100 تومان (365 روزه)
    آکسا : 313000 تومان (365 روزه)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master in informatics, Högskolan i Borås

من برای همین ترم بهار ۲۰۱۰، از دانشگاه بوراس پذیرش یکساله گرفتم و برای درخواست ویزا، مثل همه ی دوستان خودم رو بیمه ی یکساله ی آکسا کردم. پدرم وقتی بیمه نامه رو با دقت خوند و ماجرای Multiple و اینا رو فهمید، به مدیر اون نمایندگی که اونجا بیمه کرده بودیم زنگ زد و چند بار باهاش صحبت کرد، اما طرف زیر بار نرفت و میگفت که مشکلی نداره و اگه یکسال هم اونجا بمونید این بیمه نامه مفیده و اینا، اما واضح بود که یا دروغ میگفت یا اشتباه. چون حتی تو دفترچه ی همراه بیمه نامه هم چندین جا قید شده بود که این بیمه نامه برای سفرهای کمتر از ۹۲ روز معتبره. پدر من هم که متخصص پیگیری اینجور اموره، رفت دفتر اصلی بیمه ایران (تو کرج). اونجا حرف پدرم رو تأیید کردن و زنگ زده بودن به اون نمایندگی و گفته بودن که این بیمه نامه ای که صادر کردین اشتباهه، این برای افرادی هست که مرتب در سفرن. باید فلان نوع بیمه رو صادر می کردین که مخصوص دانشجوهاست و واقعا یک سال اعتبار داره. حالا قرار شده که فردا صبح برام اون بیمه رو صادر کنن. خبرش رو ایشالله همینجا میدم

Member Sina Aryana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Production Engineering and Management , KTH University, Stockholm, Sweden

نقل قول نوشته اصلی توسط dashmani نمایش پست ها
    من برای همین ترم بهار ۲۰۱۰، از دانشگاه بوراس پذیرش یکساله گرفتم و برای درخواست ویزا، مثل همه ی دوستان خودم رو بیمه ی یکساله ی آکسا کردم. پدرم وقتی بیمه نامه رو با دقت خوند و ماجرای Multiple و اینا رو فهمید، به مدیر اون نمایندگی که اونجا بیمه کرده بودیم زنگ زد و چند بار باهاش صحبت کرد، اما طرف زیر بار نرفت و میگفت که مشکلی نداره و اگه یکسال هم اونجا بمونید این بیمه نامه مفیده و اینا، اما واضح بود که یا دروغ میگفت یا اشتباه. چون حتی تو دفترچه ی همراه بیمه نامه هم چندین جا قید شده بود که این بیمه نامه برای سفرهای کمتر از ۹۲ روز معتبره. پدر من هم که متخصص پیگیری اینجور اموره، رفت دفتر اصلی بیمه ایران (تو کرج). اونجا حرف پدرم رو تأیید کردن و زنگ زده بودن به اون نمایندگی و گفته بودن که این بیمه نامه ای که صادر کردین اشتباهه، این برای افرادی هست که مرتب در سفرن. باید فلان نوع بیمه رو صادر می کردین که مخصوص دانشجوهاست و واقعا یک سال اعتبار داره. حالا قرار شده که فردا صبح برام اون بیمه رو صادر کنن. خبرش رو ایشالله همینجا میدم
    با سلام،
    من هم شرایط شما را دارم با این تفاوت که من بیمه 6 ماهه بدلیل انتخاب Course تهیه کردم. 1. نام نمایندگی بیمه ای که بیمه AXA را از آنجا تهیه کرده اید؟(چون بیشتر بیمه های ایران نمایندگی AXA را دارا می باشند)
    2. اگر این بیمه جدید را تهیه کردید ممنون می شم نام و نوع آن را اینجا قید کنید.

P.s: من بیمه 6 ماهه AXA از نمایندگی بیمه ایران در ابتدای خیابان سفارت به مبلغ 185000 تومان تهیه کردم که Multiple میباشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط dashmani نمایش پست ها
    داش مانی ، تقریبا تمامی اونایی که بیمه نامه گرفتن همین مشکلو دارن ، یعنی بیمه نامه ها فقط تا 92 روز تو هر کشور اعتبار داره. حالا یا ما خیلی عجله داشتیم بهمون انداختن یا نمایندگی های اطراف سفارت گیجن. منم قصد دارم برم و بهشون تفهیم کنم که این بیمه نامه مال اوناییه که دائما در حال سفرن نه دانشجوها.
    حالا اگه یه لطفی کنین بگین :
    1-باید چه نوع بیمه نامه ای صادر میکردن ؟
    2-شما از کجا تهیه کردین؟
    خیلی ممنون.
    .The world is not run by the laws written on paper, It's run by people
    ! Some according to the law, others not

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)