نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: تمدید معافیت جهت اتمام تحصیل

پیش فرض تمدید معافیت جهت اتمام تحصیل

سلام.
    متأسفانه نتونستم پاسخی برای این سؤالاتم پیدا کنم اینه که اونها رو اینجا ذکر میکنم. اگه تکراریه ببخشید.
    ۳ سال پیش وثیقه گذاشتم نزد بانک و ضمانت نامه گرفتم تا اقدام کنم برای معافیت تحصیلی. به مدت ۳ سال معافیت دادند تا در مقطع فوق تحصیل کنم. حالا بانک میگه موعد به سر اومده و من هنوز ۱ ترم یا ۲، ۳ ماهی مهلت لازم دارم تا تزم تکمیل بشه و مدرکمو دریافت کنم. در همین حالبه یک پیشنهاد برای تحصیل و تحقیق برای مقطع دکتری در آزمایشگاهی توی دانشگاه خودمون هم پاسخ مثبت داده ام و به زودی آغاز میکنم.
    دو تا سؤال داشتم:

۱. آیا میتونم معافیت و مهلت فوقم رو تمدید کنم تا درسم تموم بشه؟ چطور باید این کارو انجام بدم؟
    ۲. آیا میتونم بدون حاضر بودن مدرک فوقم با نامه ای از استادم یا دپارتمان برای معافیت دکترا اقدام کنم؟

ممنون از راهنماییتون.
    شاد باشید.

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

پیش فرض پاسخ : تمدید معافیت جهت اتمام تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali7 نمایش پست ها
    سلام.
    متأسفانه نتونستم پاسخی برای این سؤالاتم پیدا کنم اینه که اونها رو اینجا ذکر میکنم. اگه تکراریه ببخشید.
    ۳ سال پیش وثیقه گذاشتم نزد بانک و ضمانت نامه گرفتم تا اقدام کنم برای معافیت تحصیلی. به مدت ۳ سال معافیت دادند تا در مقطع فوق تحصیل کنم. حالا بانک میگه موعد به سر اومده و من هنوز ۱ ترم یا ۲، ۳ ماهی مهلت لازم دارم تا تزم تکمیل بشه و مدرکمو دریافت کنم. در همین حالبه یک پیشنهاد برای تحصیل و تحقیق برای مقطع دکتری در آزمایشگاهی توی دانشگاه خودمون هم پاسخ مثبت داده ام و به زودی آغاز میکنم.
    دو تا سؤال داشتم:

۱. آیا میتونم معافیت و مهلت فوقم رو تمدید کنم تا درسم تموم بشه؟ چطور باید این کارو انجام بدم؟
    ۲. آیا میتونم بدون حاضر بودن مدرک فوقم با نامه ای از استادم یا دپارتمان برای معافیت دکترا اقدام کنم؟

ممنون از راهنماییتون.
    شاد باشید.
    من در مورد تمدید این زمان اطلاعی ندارم. ولی برای گرفتن معافی تحصیلی در مقطع بالاتر همانند مقطغ باید اقدام کنید. آخرین مدرک رو به وزارت علوم ارائه میدید، در صورت قبول و تایید مدرک در اون مقطع از طرف دانشگاه و ارائه ی Offer letter برای مقطع بالاتر که هم دانشگاه و هم رشته و مقطع مورد تایید باشد، شما را به نظام وظیفه معرفی میکند و بقیه داستان رو هم که خودتون وارد هستید.
    بدون اتمام یک مقطع برای مقطع بعدی معافیت تحصیلی نمیدهند.
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali7 نمایش پست ها
    سلام.
    دو تا سؤال داشتم:

ممنون از راهنماییتون.
    شاد باشید.
    من روال کار برای دانشجویان خارج کشور رو نمیدونم اما برای داخل کشور که خیلی راحت بدون هیچ چک و چونه یک ترم تمدید میکنن. اول باید دانشگاه یک نامه بده که ایشون برای اتمام تحصیل به یک ترم فرجه نیاز داره بعد میبری نظام وظیفه همون موقع نامه میزنه وتمدید میکنه.

Junior Member

سلام من برای دکترا پدیرش گرفتم و میخوام معافیت فوق لیسانسم رو تمدید کنم آیا باید اصل مدرک فوقم توسط سفارت تایید شه؟ (من تو سوئد فوق خوندم تو سوئد هم دکترا قبول شدم)

Junior Member

سالم معافیت سه برادری برای سال91تمدید نشد

Senior Member naeemtop آواتار ها

سلام
    من پارسال از بانک ضمانتنامه گرفتم که 1 ساله بود الان باید برم برای تمدید. خانوادم شهرستان هستن. کسی میدونه اول باید بفت نظام وظیفه نامه درخواست گرفت یا اینکه مستقیم باید بریم بانک و بگیم نامه پارسال رو تمدید کنن و ببریم نظام وظیفه بعدش؟

ممنون
    By failing to prepare, You are preparing to fail / برای همه دوستای خوبم که دارن میرن واسه ویزا آروزی موفقیت میکنم !
    آماده همکاری برای مقاله : تحلیل آماری پایان نامه های مهندسی توسط شبکه های عصبی و RBF . بهینه سازی با الگوریتم زنتیک (پیغام خصوصی)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)