صفحه 16 از 18 نخستنخست ... 6789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 176

موضوع: موسیقی

پیش فرض پاسخ : موسیقی

سلام دوستان شنیدم نه تنها در رشته موسیقی بلکه در همه رشته ها واسه مقطع کارشناسی فاند و ... تعلق نمیگیره. این درسته؟ یعنی هیچ راهی نداره؟
    بعد امکان داره که پس از ترم اول ترم های بعدی کمک هزینه و... بهت تعلق بگیره؟
    دوستانی که رشته موسیقی هستن تو آمریکا میشه بگین هزینه حدودی تحصیل (سالانه)(فقط شهریه دانشگاه نه سایر هزینه ها) چقدره؟

البته میدونم بسته به ایالت هزینه ها فرق داره اما بیشتر کالیفرنیا مدنظرم هست.

درباره مدارس موسیقی چی؟ اونا چه فرقی با تحصیلات دانشگاهی دارن؟
    ویرایش توسط pouyaizadi : April 18th, 2015 در ساعت 05:03 PM

سلام دوستان می شه لطفا کمک کنید واقعا گیج شدم....
    راستش من ترم اخر لیسانس عمران هستم و همیشه عاشق روانشناسی و موسیقی بودم و الان هم می شه گفت اکثر منابع روانشناسی رو خوندم و موسیقی هم به صورت حرفه ای کار میکنم(آهنگسازی و تنظیم و نوازندگی و میکس) راستش در آمریکا عمویی دارم که حاضر هست در حد مکان زندگی و خوراک و ماشین من رو ساپورت کنه ولی پول دانشگاه با خودم هست.راستش من خیلی پولدار نیستم و در حد دو سه ترم رو می تونم بدم ولی یکی از دوستام که از امریکا اومده بود گفت می تونی اونجا خوب پول در بیاری....ولی نمی خوام برای روانشناسی اقدام کنم چون زبان خیلی خوبی می خواد و بعدش احتمالا نمی تونم کار پیدا کنم و ویزام رو به H1 تبدیل کنم.خودم بین چندتا رشته برای فوق لیسانس که به اون ها هم علاقه دارم موندم.یکیش مدیریت هست و یکی دیگش علوم شناختی و سومی موسیقی...
    خواستم بدونم به نظر شما من توی چه رشته ای برای رفتن اقدام کنم؟ایا امریکا می شه اگه زرنگ باشی در هنگام تحصیل خوب پول دراورد مثلا از موسیقی؟

سلام
    دوستان کسی از این کنسرواتوار پراینر اتریش اطلاعی داره؟

سلام دوستان ، من دارم میرم پاریس ۹ feb ، برای کنکور کنسرواتوار موسیقی پاریس ، اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم بگه یا اگه اطلاعاتی میخواد ، مرسی

سلام
    متاسفانه دیدم توی یک سال اخیر کسی تو این صفحه پاسخی نداده ولی من سوالم رو میپرسم .
    من 17 سال دارم و از لحاظ نوازندگی در سطح خوبی از ایران هستم . میخواستم بدونم امکان بورس شدن هست ؟

با سلام من میخواستم واسه آزمون ورودی دانشگاه گراتس اتریش ثبت نام کنم. به سایت دانشگاه مراجعه کردم اما چیزی متوجه نشدم .
    من تا آذرماه سال 95 فرصت دارم که از ایران خارج شم.
    لطفا" راهنمایی کنید.

Junior Member parhamh63 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Berklee College of Music, Contemporary Writing and Production

نقل قول نوشته اصلی توسط parsamusighi نمایش پست ها
    سلام
    متاسفانه دیدم توی یک سال اخیر کسی تو این صفحه پاسخی نداده ولی من سوالم رو میپرسم .
    من 17 سال دارم و از لحاظ نوازندگی در سطح خوبی از ایران هستم . میخواستم بدونم امکان بورس شدن هست ؟
    سلام. یکم بیشتر بگو از خودت. چه سازی میزنی؟ چه سبک یا سبک هایی؟ از خودت ویدئو یا صوتی آپلود شده داری؟

Junior Member parhamh63 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Berklee College of Music, Contemporary Writing and Production

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyaizadi نمایش پست ها
    سلام دوستان شنیدم نه تنها در رشته موسیقی بلکه در همه رشته ها واسه مقطع کارشناسی فاند و ... تعلق نمیگیره. این درسته؟ یعنی هیچ راهی نداره؟
    بعد امکان داره که پس از ترم اول ترم های بعدی کمک هزینه و... بهت تعلق بگیره؟
    دوستانی که رشته موسیقی هستن تو آمریکا میشه بگین هزینه حدودی تحصیل (سالانه)(فقط شهریه دانشگاه نه سایر هزینه ها) چقدره؟

البته میدونم بسته به ایالت هزینه ها فرق داره اما بیشتر کالیفرنیا مدنظرم هست.

درباره مدارس موسیقی چی؟ اونا چه فرقی با تحصیلات دانشگاهی دارن؟
    پویا جان سلام. نه اینجوری که میگی نیست. فاند یا بورس رو دانشگاه های خوب بسته به سطح و پتانسیل دانشجو میدن .
    هزینه خیلی متغیره. دانشگاه های معروف خیلی گرونترن. (حداقل ۱۷۰۰۰ دلار ترمی!)

مدارس موسیقی منظورت مثل چی؟ کلمه school یا college اگه میبینی بغل اسمشون, اونا همه دانشگاهن.

سلام دوستان

من ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه دولتی با معدل بالا دارم. به شدت به مهندسی صدا و میکس و مسترینگ و موزیک الکترونیک علاقه دارم . ساز نزدم و نمی زنم ولی مدتهاست کار می کنم و مطالعه دارم و واقعا به این رشته علاقه دارم. برای مستر می تونم اقدام کنم با این اوصاف که رزومه خاصی برای ارائه ندارم؟ البته علمشو واقعا دارم و خیلی زیاد بوده مطالعم در این زمینه و در صورتی که مصاحبه ای در کار باشه می تونم خودمو نشون بدم. البته فاند هم نیاز دارم!! خلاصه ممنون می شم اطلاعاتتوت رو در اختیارم بذارین.

ممنون

Junior Member Rezalight آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دوستان کتاب 7 جلدی هست بنام
    Modern guitar methode از انتشارات مل بی .. حتما اگه برای پذیرش سبک جز میخوایند اقدام کنید این 7 جلد رو زده باشید.
    رو ear training و سولفژ هم حتما کار کنید .
    معمولا از شماها یه سری سولو میخواند که قبلا ساخته باشید.
    حتما با توالی کردها در جز استاندارد و 12 بار بلوز و بداهه نوازی در گام های مختلف پنتاتونیک و بلوز آشنایی داشته باشید.
    یه مثال میزنم کامل متوجه بشید.
    یک توالی ( مثلا 12 بار بلوز ) در گام A پخش میکنند .
    یه نوازنده آماتور فقط روی پترن A مینور پنتاتونیک حرکت میکنه.
    اگر اینطوری بداهه نوازی کنید شک نکنید که احتمال رد شدنتون بالا میره.
    حتما ویدیو های آموزشی بلوز رو تمرین کنید و روی بداهه نوازی و سرضرب زدن تمرین کنید .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)