صفحه 11 از 18 نخستنخست ... 23456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 176

موضوع: موسیقی

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

پیش فرض پاسخ : مقایسه ی بهترین کشورها برای تحصیل موسیقی

براي ارزان بودن و نزديك بودن به دوستان ارمنستان رو توصيه مي كنم...
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Senior Member shabgard25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Music-Tehran Art University

پیش فرض پاسخ : موسیقی

نقل قول نوشته اصلی توسط zeushera نمایش پست ها
    هزینه ها چطوره؟ بدون فاند؟ با فاند؟ کلا الان با این رزومم کار خاصی نمیتونم بکنم؟ من اگه بشه و بتونم ترجیح میدم با لیسانس شروع کنم نه با ارشد. توی لیسانس هم گرایش ها مثه ارشده یا فرق داره؟ برای پذیرش لیسانس با یه فاند مختصر که هزینه های دانشگاهو پوشش بده یا جایی که اصلا شهریه نداشته باشه چه رزومه ای باید جمع کنم؟ اواز چی؟
    دوست عزیز عموما برای فاند گرفتن در موسیقی باید خیلی استثنایی باشید و خیلی مثل رشته های دیگه نیست که با رزومه موفق به اخذ فاند شوید مگه در رشته های تئوریک که اونم خیلی رایج نیست!
    برای دانشگاهی که هزینه کمتری داشته باشه میتونید رو بعضی کشورهای اروپایی فکر کنید.مث فرانسته آلمان اتریش ایتالیا اسپانیا و ...
    البته بعضی کشورها هم شهریه بالاتری دارند مثل هلند و هزینه برخی سرسام آوره مث انگلستان!!!
    فک میکنم هنوز نروژ رایگان باشه )تا پارسال که بود!)
    اکثریت قریب به اتفاق دانشگاه های موسیقی از شما امتحان وروردی میگیرند حتی اگه بینهایت مدرک و رزومه داشته باشید و تعدادی هم ازتون نمونه اثر ظبط شده تصویری میخوان.
    به هر حال تجربه بهم ثابت کرده قبولی در درست حسابی تر ها تلاش بیشتری می طلبه!
    البته این که ایا دانشگاه واقعا تو موزیسین عالی شدن تاثیر داره یا نه قضاوت نمیکنم.چون به کرات مشاهده شده افاردی در بهترین دانشگاه ها درس میخونن و یا خودند ولی ...
    بعضی ها هم تو بدنام ترین دانشگاه ها چهره جهانی شدن!
    پس همه چیز بستگی به خود شخص داره.
    و صد البته که با وجود اینا بازهم یه جایی مث ایران اصلا و ابدا برای تحصیل موسیقی به نظر من گزینه مناسبی نیست.
    موفق باشید

با سلام خدمت همه دوستان.

من امسال موفق به دریافت فاند از آمریکا برای دکترای آهنگسازی شده ام. نوع فاند من TA بوده و فوق لیسانس آهنگسازی رو در ایران خوندم.
    چون می دونم قبلاً هیچ اطلاعاتی در این سایت برای موسیقی که به درد بخوره نبوده من خوشحال می شم کسایی رو که قصد تحصیل در موسیقی رو دارند راهنمایی کنم.

با تشکر

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط nimahg نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان.

من امسال موفق به دریافت فاند از آمریکا برای دکترای آهنگسازی شده ام. نوع فاند من TA بوده و فوق لیسانس آهنگسازی رو در ایران خوندم.
    چون می دونم قبلاً هیچ اطلاعاتی در این سایت برای موسیقی که به درد بخوره نبوده من خوشحال می شم کسایی رو که قصد تحصیل در موسیقی رو دارند راهنمایی کنم.

با تشکر
    تبريك نيما جان موفق باشي ايشالله خيلي خوبه كه مي بينيم در رشته ي موسيقي كسي فاند گرفته راستش نمي دانم ليسانست چي بوده اما دوستي دامرم كه مي خواهد از برق برود مو.سيقي بخواند(يعني از ليسانس برق به فوق موسيقي)با توجه به اينكه از كودكي پيانو مي زده و بسيار علاقمند است.شرايط ارشد در ايران چگونه است؟اصلا موسيقي روند اپلايش چه فرقي دارد؟چرا شما اتريش نرفتي؟!نمونه كار مي خواهند؟
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Junior Member

بنظر من اتریش و المان و امریکا از بقیه جاها بهترن ولی خرج امریکا زیاده.ولی برای موسیقی مدرن فقط امریکا.

یکی از دوستانم میخواد رشته موسیقی بخونه،ولی یه جایی میخواد بره که ارزان باشه.
    بهش اتریش رو پیشنهاد کردم،ولی گفت که گرونه...
    میخواستم ببینم جای ارزون تر از اتریش که دانشکده خوبی هم داشته باشه کجاست؟؟؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunication Eng MSc,Bologna university

سلام دوستان.برادر من لیسانس نوازندگی ساز ایرانی از دانشگاه گیلان داره .الان ارشد نوازندگی ساز ایرانی قبول شده.اول اینکه اگه ارشد رو نوازندگی ساز ایرانی بره بعدش برای دکترای آهنگسازی تو خارج گزینه ای داره و دوم اینه که اگه ارشد بخواد بره خارج آهنگسازی بخونه میشه دانشگاه بهم معرفی کنین.من تو اینترنت فقط چنتا دانشگاه از اتریش پیدا کردم که هزینه هاش نجومی بود

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nagual نمایش پست ها
    سلام دوستان.برادر من لیسانس نوازندگی ساز ایرانی از دانشگاه گیلان داره .الان ارشد نوازندگی ساز ایرانی قبول شده.اول اینکه اگه ارشد رو نوازندگی ساز ایرانی بره بعدش برای دکترای آهنگسازی تو خارج گزینه ای داره و دوم اینه که اگه ارشد بخواد بره خارج آهنگسازی بخونه میشه دانشگاه بهم معرفی کنین.من تو اینترنت فقط چنتا دانشگاه از اتریش پیدا کردم که هزینه هاش نجومی بود
    اول اینکه فک میکنم در مسیر ارشد به دکتری باید گرایش یکی باشه به جز موارد استثنایی مث اینکه ما در ایران رشته موزیکولوژی نداریم بنابراین از گرایش های دیگه هم با مکاتبه و دنگ و فنگ تو اتریش قبولمون میکنن.
    و واقعا ارشد موسیقی خوندن تو ایران یعنی ..................................
    هزینه های اتریش به هیچ عنوان نجومی نیست و ماکزیمم تا ترمی 360 یورو است.به جز یه مورد کنسرواتوار مین که اونم فک میکنم فقط برای رشته های بدون مدرکش تا حدود 100 یوروه!
    که همشون میارزن به اول و آخر بدترین و بهترین دانشگاه ایران.
    در اتریش هر شهر مهمی یه دانشگاه موسیقی و یه کنسرواتوار داره.خوبتر بودنش هم بستگی به رشته و اساتید داره.
    بهترین دانشگاه موسیقی اتریش هم یه جورایی دانشگاه گراتس حساب میشه که البته شاید خیلی هم نشه گفت از دانشگاه موسیقی وین بهتره و اینا در دو سطح هستن.باقی دانشگاه ها هم مال شهرایی مث لینز اینسبورک سالبورک و .... است.
    یه سری به این لینک و قسمت مربوط به اتریش بزنید.لینک تمام دانشگاه هااتریش از جمله دانشگاه های موسیقی هست.
    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...ies_in_Austria
    موفق باشید

Banned

پیش فرض پاسخ : اطلاعات و تبادل نظر در مورد رشته های مرتبط با موسیقی در خارج از کشور

یک سوال میشه بپرسم ؟ موسیقی اندازه مهندسی توش پول هست ؟

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : اطلاعات و تبادل نظر در مورد رشته های مرتبط با موسیقی در خارج از کشور

نقل قول نوشته اصلی توسط hichkas2 نمایش پست ها
    یک سوال میشه بپرسم ؟ موسیقی اندازه مهندسی توش پول هست ؟
    بستکی به پشتکار خودتون داره.در حال حاضر ایرانی های بسیاری در کسوت ها بالایی در دانشگاه و ارکستر ها دنیا هستند و طبعا پول خوبی هم در میارن.
    بله به نظر من پول خوبی توش هست اگه واقعا کارتون رو بلد باشید و راه درست رو پیش بگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)