صفحه 17 از 18 نخستنخست ... 789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 176

موضوع: موسیقی

Junior Member Rezalight آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : موسیقی

نقل قول نوشته اصلی توسط afshintarane نمایش پست ها
    سلام دوستان می شه لطفا کمک کنید واقعا گیج شدم....
    راستش من ترم اخر لیسانس عمران هستم و همیشه عاشق روانشناسی و موسیقی بودم و الان هم می شه گفت اکثر منابع روانشناسی رو خوندم و موسیقی هم به صورت حرفه ای کار میکنم(آهنگسازی و تنظیم و نوازندگی و میکس) راستش در آمریکا عمویی دارم که حاضر هست در حد مکان زندگی و خوراک و ماشین من رو ساپورت کنه ولی پول دانشگاه با خودم هست.راستش من خیلی پولدار نیستم و در حد دو سه ترم رو می تونم بدم ولی یکی از دوستام که از امریکا اومده بود گفت می تونی اونجا خوب پول در بیاری....ولی نمی خوام برای روانشناسی اقدام کنم چون زبان خیلی خوبی می خواد و بعدش احتمالا نمی تونم کار پیدا کنم و ویزام رو به H1 تبدیل کنم.خودم بین چندتا رشته برای فوق لیسانس که به اون ها هم علاقه دارم موندم.یکیش مدیریت هست و یکی دیگش علوم شناختی و سومی موسیقی...
    خواستم بدونم به نظر شما من توی چه رشته ای برای رفتن اقدام کنم؟ایا امریکا می شه اگه زرنگ باشی در هنگام تحصیل خوب پول دراورد مثلا از موسیقی؟
    منم مثل شما .. فارغ التحصیل عمرانم و تا چند روز دیگه اعزامم به خدمت
    پست قبلی رو نگاه کنید تا حدودی توضیح دادم.
    سایت دانشگاه برکلی نوع سوالات و نوع اجرایی که از شما در مصاحبه میپرسند رو قرار داده ( به همراه جواب)
    من در مورد جز و ساز گیتار الکتریک اطلاع دارم .. اگه سوالی داشتید همینجا بپرس.
    فقط گیر توصیه نامه هستم . یکی راهنمایی کنه لطفا

Junior Member Rezalight آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط miladsaadat نمایش پست ها
    سلام دوستان

من ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه دولتی با معدل بالا دارم. به شدت به مهندسی صدا و میکس و مسترینگ و موزیک الکترونیک علاقه دارم . ساز نزدم و نمی زنم ولی مدتهاست کار می کنم و مطالعه دارم و واقعا به این رشته علاقه دارم. برای مستر می تونم اقدام کنم با این اوصاف که رزومه خاصی برای ارائه ندارم؟ البته علمشو واقعا دارم و خیلی زیاد بوده مطالعم در این زمینه و در صورتی که مصاحبه ای در کار باشه می تونم خودمو نشون بدم. البته فاند هم نیاز دارم!! خلاصه ممنون می شم اطلاعاتتوت رو در اختیارم بذارین.

ممنون
    1. اگر مشکل هزینه دارید برای آلمان اقدام کنید چون مجانیه ولی کلاسها به زبان آلمانیه .. پس باید برای مدرک بی 2 آلمانی آماده بشید
    2. در هر زمینه از موسیقی از شما امتحان گرفته میشه و در صورت نداشتن یکسری حداقلها رد میشوید( در سایت دانشگاه ها در هر گرایشی از موسیقی مشخص میکنند که مصاحبه شما به چه صورته و چی از شما میخواند و چقدر وقت دارید )
    3. بدون داشتن لیسانس موسیقی نمیتوانید برای ارشد تقاضا دهید.
    اگر بخواهید شروع کنید باید از لیسانس بخونید و عملا مدارک لیسانس و فوق لیسانستون بدرد نمیخوره .. فقط باید دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی رو ارائه بدید

Junior Member

سلام دوستان

من ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه دولتی با معدل بالا دارم. به شدت به مهندسی صدا و میکس و مسترینگ و موزیک الکترونیک علاقه دارم . ساز نزدم و نمی زنم ولی مدتهاست کار می کنم و مطالعه دارم و واقعا به این رشته علاقه دارم. برای مستر می تونم اقدام کنم با این اوصاف که رزومه خاصی برای ارائه ندارم؟ البته علمشو واقعا دارم و خیلی زیاد بوده مطالعم در این زمینه و در صورتی که مصاحبه ای در کار باشه می تونم خودمو نشون بدم. البته فاند هم نیاز دارم!! خلاصه ممنون می شم اطلاعاتتوت رو در اختیارم بذارین.

ممنون
    رشته sound design هم هست میتونید سرچ کنید.

Junior Member

با سلام
    من در حدود ده سال هست که نوازندگی تار رو انجام میدم و رزومه ی نسبتا خوبی در آهنگسازی و نوازندگی دارم
    الآن تووی رشته برق دارم تحصیل میکنم و قصدم براین شده که رشته ی برق رو ادامه ندهم و برای تحصیل در دانشگاه وین تلاش کنم.
    راهنمایی میطلبم از دوستان

سلام دوستان

ممنون
    ممنونم از دوستایی که جواب دادن راستش من کلا موزیک الکترونیک رو چندین ساله کار می کنم و رشته مورد نظرم در واقع به بحث های تکنیکال و مهندسی صدا نزدیکه که اصولا فکر می کنم برای پذیرش، بک گراند تحصیلیم نمی تونه چیز بدی باشه! درسته؟! و اینکه برای دکترا می خوام اقدام کنم. شدنیه آیا؟ و اگر جواب مثبته کدوم دانشگاه ها رو پیشنهاد میدین؟

ممنون

Junior Member

پیش فرض موسیقی

سلام. دوستان من همه ی مطالب تاپیک رو مطالعه کردم و میخوام با توجه به شرایط خودم سوالاتی بپرسم و امیدوارم جوابی بگیرم. من 25 سالمه و ارشد رشته ای غیرمرتبط با موسیقی دارم. دو سالی میشه فلوت میزنم، کمی هم سلفژ کار کردم و حالا میخوام شروع کنم به خوندن مبانی آهنگسازی. این نکته رو هم بگم که همت و پشتکار خیلی خیلی بالایی دارم و میتونم شبانه روزی تمرین و مطالعه کنم. و اینکه (اگر شرایط سنیم اجازه بده) برام فرقی نداره آموزشم چند وقت طول بکشه، چیزی که واقعا برام اهمیت داره اینه که با کیفیت آموزش ببینم. حالا سوالاتم:
    اول: با توجه به سنم آیا اصلا امیدی هست؟(کاش نگید نه)
    دوم: برای آموزش پیانو، هارمونی، کنترپوآن و سلفژ کجا و چه کسی رو پیشنهاد میکنید؟(اگر ممکنه استاد خوب معرفی کنید)
    سوم: علاوه بر مواردی که در سوال دوم پرسیدم، چه چیزهای دیگه ای باید یاد بگیرم؟
    چهارم: چه کتاب ها و منابع ای رو باید مطالعه کنم؟
    پنج: حتا اگر نتونم برای تحصیل به خارج از کشور برم، همینجا موسیقی خواهم خوند و امکانش هست اگر دوستان اطلاعات دارند در مورد کنکور ارشد آهنگسازی راهنماییم کنن؟ (ببخشید میدونم با موضوع تاپیک نمیخونه ولی ممنون میشم اگه پاسخ بدید)
    جواب این سوالات برای من واقعا اهمیت دارن، تمام زندگیم منتظر بودم تا شرایطم طوری بشه که بتونم موسیقی بخونم و حالا میخوام تمام وقت و توان و انرژیم رو صرف این کار کنم، اگر ممکنه راهنمایی کنید. ممنون

Junior Member

ایهاالناس مددی

نقل قول نوشته اصلی توسط LUCIFER198 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی از این کنسرواتوار پراینر اتریش اطلاعی داره؟
    سلام. انجمن فرهنگی ایران-اتریش با کنسواتوار پراینر در ارتباطن. و حتما میتونین اطلاعات لازمه رو از این انجمن بدست بیارید. این هم سایت انجمن :
    https://www.bmeia.gv.at/fa/kf-teheran/

سلام دوستان برای اروپا یا امریکا کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید ؟ المان و اتریش بدلیل زبان المانی نمیتونم
    میخوام دانشگاهی باشه که با فرستادن ویدیو هم قبول کنه یا حداقل ویزا بده که برم برای امتحان اصلی
    متاسفانه من مشمول میشم بزودی پس ترجیحا تویه تابستون امتحان ورودی رو داشته باشه

Junior Member

سلام خدمت همگی دوستانی که پیگیرن که برن و خیلیاشون مثل من اصلا نمی دونن چی به چیه و از کجا باید شروع کنن،و خدمت اون دوستانی که رفتن و این روزا رو گذرندون و می تونن با تجربیاتشون ماهایی که تازه کاریم رو کمک کنن.من 30 ساله دیپلمه--بدون داشتن هیچ گونه تجربه خاصی در زمینه موسیقی خواهان ادامه تحصیل در رشته موسیقی دانشگاه های کانادا هستم!شاید بگین خب چت به موسیقی؟ولی تنها هدفی که می تونم از خارج شدن از ایران داشته باشم همینه،هدفی که متاسفانه هیچوقت اینجا برام محقق نشد.نمی دونم راهی هست یا نه ، اصلا شانسی هست یا نه؟یعنی کسی از صفر نمی تونه بره دانشگاه یا کالج های کانادا و از اونجا از اول بخواد ادامه بده؟و حتما باید رزومه داشته باشه و امتحان ورودی بده؟دوستان گیر کردم والا تو این راه،هر کی یه چیزی میگه...قشنننگ گیج شدم...کسی از دوستان هست بتونه کمکی کنه که اصلا باید چه کرد و امیدی هست یا نه؟و اگر کسی تجربه مشابه ای داشته باشه،و راه مشابه ای رو رفته باشه واقعا ممنون میشم هر چیزی که فکر می کنه شاید دردی از داستان ما دوا کنه رو بگه.متشکرم از همگی.و امیدوارم بالاخره به یه جواب درست برسم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)