صفحه 3 از 18 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 176

موضوع: موسیقی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعت و تبادل نظر در مورد رشته های مرتبط با موسیقی در خارج از کشور

سلام
    ببخشید می خواستم ببینم واسه موزیک rock/metal کدوم دانشگاها خوبن!!
    هزینه ها چه جوریه؟!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعت و تبادل نظر در مورد رشته های مرتبط با موسیقی در خارج از کشور

کسی در مورد موسیقی آلمان اطلاعاتی داره؟

Junior Member amir7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir Univ of Tech- Materials Engineering

پیش فرض پاسخ : فقط بچه های رشته هنر!

سلام دوستان، من خودم رشتم مهندسيه و براي فوق درشته خودم دارم اقدامم ميكنم، واسه يكي از دوستام كه علاقه داره ليسانس موسيقي تو آمريكا بخونه ميخوام سوال كنم، چون من اصلا راجع به احتمال گرفتن فاند تو هنر اونم تو ليسانس اطلاعي ندارم.
    والا اين دوست ما عشقش موسيقي فولك آمريكاست، از بهترين هاي ساز دهنيه ايرانه، كتاب هم داره، تو خانواده گيتار هم( گيتار بيس، آكوستيك، الكتريك، ماندولين) همرو در حد عالي ميزته،واقعا اغراق نميكنم،بداهه بيس زدنشو ميشه يه ساعت بي وقفه گوش كرد، كاراي آهنگسازي و ضبط شده هم داره،چند ساله تو چند تا آموزشگاه خوب هم همه اين سازارو تدريس ميكنه خلاصه خيلي با استعداده و كارش درسته، ولي اصلا تحصيلات دانشگاهي نداشته بعد سنش هم يه خورده بالاست، در حدود 30 سال، حالا من ميخواستم بدونم آيا با اين شرايط ميتونه تو آمريكا تو ليسانس موسيقي يه فاند درست حسابي بگيره؟ اصلا تو ليسانس موسيقي چيزي به عنوان فول فاند هست؟ چون با خرج خودش نميتونه بره
    ممنون ميشم اگه اطلاعي داريد راهنمايي كنيد

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

نقل قول نوشته اصلی توسط amir7 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من خودم رشتم مهندسيه و براي فوق درشته خودم دارم اقدامم ميكنم، واسه يكي از دوستام كه علاقه داره ليسانس موسيقي تو آمريكا بخونه ميخوام سوال كنم، چون من اصلا راجع به احتمال گرفتن فاند تو هنر اونم تو ليسانس اطلاعي ندارم.
    والا اين دوست ما عشقش موسيقي فولك آمريكاست، از بهترين هاي ساز دهنيه ايرانه، كتاب هم داره، تو خانواده گيتار هم( گيتار بيس، آكوستيك، الكتريك، ماندولين) همرو در حد عالي ميزته،واقعا اغراق نميكنم،بداهه بيس زدنشو ميشه يه ساعت بي وقفه گوش كرد، كاراي آهنگسازي و ضبط شده هم داره،چند ساله تو چند تا آموزشگاه خوب هم همه اين سازارو تدريس ميكنه خلاصه خيلي با استعداده و كارش درسته، ولي اصلا تحصيلات دانشگاهي نداشته بعد سنش هم يه خورده بالاست، در حدود 30 سال، حالا من ميخواستم بدونم آيا با اين شرايط ميتونه تو آمريكا تو ليسانس موسيقي يه فاند درست حسابي بگيره؟ اصلا تو ليسانس موسيقي چيزي به عنوان فول فاند هست؟ چون با خرج خودش نميتونه بره
    ممنون ميشم اگه اطلاعي داريد راهنمايي كنيد
    اصولا در fine art & performing art وضعیت فاند یه کم از applied art بهتره ولی بازم خوب نیست. پس امیدواری یه کم از دیزاین بیشتره!
    دانشگاه رو که باید خود دوستتون سرچ کنه....
    ولی من یه کمک کوچیک میتونم بکنم و اونم اینکه UT Austin توی دانشگاهایی که دپارتمان آرت دارن یکی از پولدار ترین هاست. اتفافا موسیقی خیلی قوی هم داره....

Junior Member amir7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir Univ of Tech- Materials Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Roozbeh نمایش پست ها
    اصولا در fine art & performing art وضعیت فاند یه کم از applied art بهتره ولی بازم خوب نیست. پس امیدواری یه کم از دیزاین بیشتره!
    دانشگاه رو که باید خود دوستتون سرچ کنه....
    ولی من یه کمک کوچیک میتونم بکنم و اونم اینکه UT Austin توی دانشگاهایی که دپارتمان آرت دارن یکی از پولدار ترین هاست. اتفافا موسیقی خیلی قوی هم داره....
    ممنوم, درسته دانشگاه كه خودش يا خودم بايد سرچ كنيم چون اون زياد آشنايي نداره فقط همين ميخواستم ببينم چه قد ميشه رو فاند حساب كرد چون موسيقي كه چيزي به عنوان RA,TA نداره ،نميدونم چه جوري بشه فاند گرفت تازه اونم تو مقطع ليسانس ، سنشم يه مشكليه كه يكم بالاس
    به هر حال خيلي ممنون از راهنماييتون

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

ممنوم, درسته دانشگاه كه خودش يا خودم بايد سرچ كنيم چون اون زياد آشنايي نداره فقط همين ميخواستم ببينم چه قد ميشه رو فاند حساب كرد چون موسيقي كه چيزي به عنوان RA,TA نداره ،نميدونم چه جوري بشه فاند گرفت تازه اونم تو مقطع ليسانس ، سنشم يه مشكليه كه يكم بالاس
    اتفاقا TA/RA داره ولی واسه لیسانس بعیده...

Senior Member

سلام دوستان
    خوشحالم که اینجا دارم مینویسم این اولین پست من تو فروم هنره....

برای یکی از دوستام از یه استادی برای رشته ی موسیقی سوال پرسیدم که دانشجوی خوب چیه!!! یعنی به نظر اونا چه چیزای دانشجو موثره در بالا رفتن شانس پذیرش و بورسش.....

اینم جوابش:
    For the MA in Composition, the most important criteria for acceptance are
    - a good first degree result (2ii Hons or higher, or equivalent)
    - a portfolio of compositions
    - some experience with contemporary music of some kind

امیدوارم به درد دوستان بخوره...
    فقط به نظرتون این 2ii Hons یعنی چی؟

مرسی
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

Senior Member

یک مقدار اطلاعات در مورد موسیقی قبول شدن در آلمان:
    1. For the very strict necessities (especially as far as languages and studies hitherto are concerned) for being accepted for our Master studies in Musiciology see the following link, page 610-611, § 30: http://www.uni-saarland.de/uploads/media/DB09-572.pdf.

2. Since this studies are scientific and not artistic ones, I cannot recommend a certain further instrument for learning. In Europe, it would be helpful for studies in Musicology to play the piano as well as possible. But we do not prepare our students in musicology for playing concerts. This academic subject is mainly about analyis, research and reflecting on music.

اگه کسی آلمانی بلد باشه (متاسفانه من بد نیستم) اون لینک اطلاعات خوبی داره!! و اگه هم بلد نیستین آخراش انگلیسیه....

موفق باشید
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir7 نمایش پست ها
    تا جایی که می دونم برای آهنگسازی باید آهنگ به سبک کلاسیک ساخته باشه. برای مدرسه های هنر فط سن مطرحه . تو فرانسه و آلمان که این جوره. باید زیر 26 سال باشند. فاند رو می شه روش حساب کرد ولی باید پول تا اونجا رفتنش رو داشته باشه که خیلی زیاده. چند بار باید به سفارت آمریکا بره که تو ایران نیست.

Junior Member

سلام ...
    بچه ها من دیپلم ریاضی و فیزیکم و الانم سال دومه که برای اخذ پیش دانشگاهی همین رشته تلاش میکنم ... امسال اینشالا مدرک پیش هم میگیرم ... زبان انگلیسیم هم بد نیس که ذارم کار میکنم تا مسلط شم ...
    راهی واسه من هست در رشته موسیقی ادامه تحصیل در اروپا داشته باشم ؟
    بد نیس بگم 1 سالی هم هست درامز میزنم ...
    رشته هم رشته ای باه که با سازم سازش داشته باشه و یا بتونه منو در گرایش به سبک راک کمک کنه و تحصیلات اکادمیک کامل داشته باشم ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)