صفحه 8 از 18 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 176

موضوع: موسیقی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : موسیقی

سلام
    من لیسانس متالورژی دارم. ولی میخوام موسیقی بخونم. حدود 7 ساله گیتار کلاسیک کار میکنم و مجوز تدریس از وزارت ارشاد دارم.
    کدوم کشور ارزونتره؟ احتمال فاند دادن چقدر هست؟ امتحانش چه مواردی داره؟
    اهنگسازی راحت تره یا نوازندگی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    موسیقی، دانشگاه آزاد تهران مرکز

Talking پاسخ : موسیقی

نقل قول نوشته اصلی توسط masih_masih98 نمایش پست ها
    من ميخوام براي رشته موسيقي به يه كشوري براي ادامه تحصيل برم...
    شما كدوم كشورو پيشنهاد ميكنيد كه هزينه هاش سنگين نباشه؟؟؟
    سلام بهترين كشور واسه موسيقي آلمانه ولي بايد كار ضبط شده ي تصويري داشته باشي هر جا كه مي خواي بري!!!
    فرانسه هم واسه تنبلا خوبه

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zeushera نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس متالورژی دارم. ولی میخوام موسیقی بخونم. حدود 7 ساله گیتار کلاسیک کار میکنم و مجوز تدریس از وزارت ارشاد دارم.
    کدوم کشور ارزونتره؟ احتمال فاند دادن چقدر هست؟ امتحانش چه مواردی داره؟
    اهنگسازی راحت تره یا نوازندگی؟
    معلومه كه آهنگسازي راحتتره چه سواليه كه مي كني؟
    معروفه كه تنبلا ميرن آهنگسازي
    2سلل آهنگسازي كار كني حله!
    درسهاي كنترپوان، فرم و آناليز، هارموني، تئوري موسيقي و سلف‍ژ و ديكته موسيقي درسهاي حتميه!
    آلمان بهتره
    اگه خواستي استاد راهنمايي كنم واسه درسها.
    ساز پيش كي زدي؟

Senior Member shabgard25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Music-Tehran Art University

نقل قول نوشته اصلی توسط guril نمایش پست ها
    درسهاي كنترپوان، فرم و آناليز، هارموني، تئوري موسيقي و سلف‍ژ و ديكته موسيقي درسهاي حتميه!
    آلمان بهتره
    ساز پيش كي زدي؟
    دست شما درد نکته دوست عزیز من نمیدونم شما این نظرات زیبا رو بر جه اساسی میدین!!!
    هر فردی چنانچه توانایی لازم برای تجصیل اهنگسازی داشته باشه میتونه آهنگسازی بخونه و ربطی به تنبلی نداره!!!!!!!!!!!!!
    مهمترین مسئله برای قبولی در آهنگسازی داشتن نمونه آثاره و بعد هم قبولی در امتحان احتمالی برای مبانی موسیقی و قدری هم پیانو الزامیه.
    اگه شما می فرمائید 2 سال کافیه برای پذیرش در رشته آهنگسازی باید خدمتتون عرض کنم ممکنه به شرطی که اون 2 سال رو بی وقفه و شبانه روز کار کرد.خب شاید چرا که نه!!!
    در ضمن کنترپوان معمولا در امتحان ورودی کمترین اهمیت رو داره و در صورت عدم آگاهی عموما قابل اغماضه!

Senior Member shabgard25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Music-Tehran Art University

سلام بهترين كشور واسه موسيقي آلمانه ولي بايد كار ضبط شده ي تصويري داشته باشي هر جا كه مي خواي بري!!!
    فرانسه هم واسه تنبلا خوبه
    جالبه که می فرمائید بهترین کشور آلمانه!!! و فرانسه هم مال تنبلاس!!!
    نمیدونم والا! شاید ما کور و کر بودیم و تا حالا درست حسابی دقت نکردیم!!!

دوستان عزیز در حال حاضر به جرات می شه گفت اغلب کشورهای پیشرفته دنیا به لحاظ موسیقی در وضعیت بسیار خوبی قرار دارن و این تصور که به فرض آلمان واتریش واسه موسقی خیلی خوبه یه تصور کاملا اشتباهه.چه بسا که گرایش انتحابی شما در مثلا فنلاند بهترین موقعیت رو داشته باشه!!! لطفا برای انتخاب بهترین موقعیت بر اساس گرایش مورد نظرتون به دنبال این بگردید که اساتید اون دانشگاه کی هستند و چه رزومه ای دارند نه اینکه چه کشوری میرید!!
    در ضمن دوست عزیز فرانسه یکی از سخت گیر ترین کشورها درباره موسیقی حتی در بدو وروده و سیستم خاص خودش رو داره.
    مدرسه نرمال فرانسه که یکی از معروف ترین کرسی های تحصیل موسیقی در دنیاست به سختی پذیرش میده.خصوصا در مورد رشته اهنگسازی که شما کلا عنایت خاصی بهش دارید!!!

Junior Member

آلمان بهتره
    ساز پيش كي زدي؟

ینی تازه الان شروع کنم و 2 سال دیگه تازه برم برای پذیرش شروع کنم؟ ینا که گفتین برای ارشده؟ حتی اگه بخام از لیسانس بخونم؟ کار ضبط شده ندارم ینی اصلا کار نکردم فقط چون شنیدم نوازندگی خیلی سخته پذیرشش خاستم برم سراغ آهنگسازی. اول که شهرستان بودم بعد یه سالی پیش کارینا کیمیایی الانم پیش تفقدی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    music

درود بر شما
    من لیسانس موسیقی دارم و میخوام برا فوق شرکت کنم بیشترین علاقم هم اواز است

و الان در حال یادگیری زبان ایتالیایی هستم

در این باره چه نظری دارید
    کجا برم بهتر است

با این حساب که پول کم خرج کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zeushera نمایش پست ها
    ینی تازه الان شروع کنم و 2 سال دیگه تازه برم برای پذیرش شروع کنم؟ ینا که گفتین برای ارشده؟ حتی اگه بخام از لیسانس بخونم؟ کار ضبط شده ندارم ینی اصلا کار نکردم فقط چون شنیدم نوازندگی خیلی سخته پذیرشش خاستم برم سراغ آهنگسازی. اول که شهرستان بودم بعد یه سالی پیش کارینا کیمیایی الانم پیش تفقدی
    آقاي تفقدي كه استاد خوبيه، از ايشون بپرسين كه بهتره، من كه نمي دونم سطح شما چيه؟ استاد از شما راضي هستند؟ آيا جزو بهترين شاگرداش هستين؟
    و با توجه به گفته ي دوست عزيزمون 2 سال شبا نبايد بخوابي و بچسبي به اين كار!
    بايد پيانو هم بزنين!‌
    اگه قراره يه جاي نسبتا خوب قبول بشين بايد پيانو هم پرفكت كار كنين!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shabgard25 نمایش پست ها
    جالبه که می فرمائید بهترین کشور آلمانه!!! و فرانسه هم مال تنبلاس!!!
    نمیدونم والا! شاید ما کور و کر بودیم و تا حالا درست حسابی دقت نکردیم!!!

دوستان عزیز در حال حاضر به جرات می شه گفت اغلب کشورهای پیشرفته دنیا به لحاظ موسیقی در وضعیت بسیار خوبی قرار دارن و این تصور که به فرض آلمان واتریش واسه موسقی خیلی خوبه یه تصور کاملا اشتباهه.چه بسا که گرایش انتحابی شما در مثلا فنلاند بهترین موقعیت رو داشته باشه!!! لطفا برای انتخاب بهترین موقعیت بر اساس گرایش مورد نظرتون به دنبال این بگردید که اساتید اون دانشگاه کی هستند و چه رزومه ای دارند نه اینکه چه کشوری میرید!!
    در ضمن دوست عزیز فرانسه یکی از سخت گیر ترین کشورها درباره موسیقی حتی در بدو وروده و سیستم خاص خودش رو داره.
    مدرسه نرمال فرانسه که یکی از معروف ترین کرسی های تحصیل موسیقی در دنیاست به سختی پذیرش میده.خصوصا در مورد رشته اهنگسازی که شما کلا عنایت خاصی بهش دارید!!!
    معلومه كه فرانسه هم عاليه!
    منظور من اين بود كه اگه بخواي الكي قبول شي و هر جا باشه واست فرق نكنه معمولا فرانسه آسونتره در اروپا!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shabgard25 نمایش پست ها
    دست شما درد نکته دوست عزیز من نمیدونم شما این نظرات زیبا رو بر جه اساسی میدین!!!
    هر فردی چنانچه توانایی لازم برای تجصیل اهنگسازی داشته باشه میتونه آهنگسازی بخونه و ربطی به تنبلی نداره!!!!!!!!!!!!!
    مهمترین مسئله برای قبولی در آهنگسازی داشتن نمونه آثاره و بعد هم قبولی در امتحان احتمالی برای مبانی موسیقی و قدری هم پیانو الزامیه.
    اگه شما می فرمائید 2 سال کافیه برای پذیرش در رشته آهنگسازی باید خدمتتون عرض کنم ممکنه به شرطی که اون 2 سال رو بی وقفه و شبانه روز کار کرد.خب شاید چرا که نه!!!
    در ضمن کنترپوان معمولا در امتحان ورودی کمترین اهمیت رو داره و در صورت عدم آگاهی عموما قابل اغماضه!
    منظور من از تنبلي اين بود كه هر كدوم از ماه يه غريزه اي تو ساخت آهنگ داريم، و ميشه با فراگيري دروس ديگه، خوب آهنگسازي كرد!
    ولي نوازندگي رو بايد خيلي بيشتر از اين حرفا جون بكني!
    و اين كه ميگن از بچگي و اينا بايد ساز زده باشي اصلا درست نسيت!
    فقط بايد با تمركز بسيار بسيار بالا و درست ساز بزني!
    من يه دوستي دارم كه 4 سال پيانو ميزنه خيلي عاليتر از اوني كه از 8 سالگيش زده بهتره!
    فقط انگيزه مي خواد!
    خواستن توانستن است!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)