صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 345678910111213
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 123 , از مجموع 123

موضوع: پذیرش از موسسات زبان در فرانسه

پیش فرض پاسخ : پذیرش از موسسات زبان در فرانسه

سلام دوستان لطفا اگر تجربه یا اطلاعی دارید راهنماییم کنید

من برای دوره های زبان پذیرش گرفتم و منتظر جواب کامپوس فرانس برای مصاحبه هستم .۵ سال گپ تحصیلی دارم البته تواین مدت به عنوان فریلنس تو شرکت های طراحی سایت فعالیت داشتم ولی جایی قرارداد نداشتم و البته الان خودم شرکت طراحی سایت ثبت کردم. رشته های تحصیلیم هم گرافیک و کشاورزی بوده .و بعد از دوره زبان میخوام ارشد MBA بخونم. خواهرم فرانسه دانشجوی دکتری هستش و ایشون قراره تمکن مالی و نامه بانک بده برای هزینه های زندگیم تو فرانسه. البته خودم هم میتونم اینجا تمکن مالی بگیرم برای محکم کاری. آیا با این شرایط چقدر امکان ریجکتی هست ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sitecode نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا اگر تجربه یا اطلاعی دارید راهنماییم کنید

من برای دوره های زبان پذیرش گرفتم و منتظر جواب کامپوس فرانس برای مصاحبه هستم .۵ سال گپ تحصیلی دارم البته تواین مدت به عنوان فریلنس تو شرکت های طراحی سایت فعالیت داشتم ولی جایی قرارداد نداشتم و البته الان خودم شرکت طراحی سایت ثبت کردم. رشته های تحصیلیم هم گرافیک و کشاورزی بوده .و بعد از دوره زبان میخوام ارشد MBA بخونم. خواهرم فرانسه دانشجوی دکتری هستش و ایشون قراره تمکن مالی و نامه بانک بده برای هزینه های زندگیم تو فرانسه. البته خودم هم میتونم اینجا تمکن مالی بگیرم برای محکم کاری. آیا با این شرایط چقدر امکان ریجکتی هست ؟

با سلام
    در ارتباط با سوالتون باید بگم حقوق یک دانشجوی دکترا حدود €۱۵۰۰ هستش و برای زندگی یه نفر هستش فقط و مخصوصا اگر شخص پاریس باشه خرجش بالاس.
    اینارو سفارت کامل میدونه و بعیده که حقوق دانشجوی دکترا را به عنوان تمکن قبول کنه . علی رغم اینکه دکترا در فرانسه شغل به حساب میاد ولی جزو مشاغل با ثبات نیستش که حقوقش دلیل خوبی واس ساپورت دیگری باشه.
    اینم هست که دکترا یه قرار داد کوتاه مدت ۳ ساله هستش.
    به نظرم تمکن مال مستقل خودتونو ارائه بدین حتما در کنار خواهرتون.
    اگه به امید خواهر درخواست بدین فقط , سفارت ممکنه بنا را بر این بزاره که شما کورس زبان را بهانه کردین که با کمک خواهرتون برین فرانسه و برنگردین.
    باز اگر دوستان نظر دیگری دارن من را تصحیح کنن.
    موفق باشین.

Junior Member

سلام دوستان کسی جدیدا برای ویزای زبان اقدام کرده؟ چه سوال هایی ازش پرسیدن؟

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 345678910111213

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)