صفحه 1 از 13 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 123

موضوع: پذیرش از موسسات زبان در فرانسه

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

پیش فرض پذیرش از موسسات زبان در فرانسه

سلام کسی تا حالا در باره موسسات زبان شنیده؟ دوره موسسه ها 1 ساله است و هر موقع سال میشه پذیرش گرفت و دوره یه ساله 2000 یورو تقریبا هست و مثل مقاطع لیسانس و فوق هست پذیرشش و ویزای تحصیل میگیرید و بعد از یه سال و آشنایی با فرانسه و زبان و فرهنگ میتونید در هر دانشگاهی که خواستید اپلای کنید
    26-02-2014

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پذیرش از موسسات زبان در فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط EhSAN, نمایش پست ها
    سلام کسی تا حالا در باره موسسات زبان شنیده؟ دوره موسسه ها 1 ساله است و هر موقع سال میشه پذیرش گرفت و دوره یه ساله 2000 یورو تقریبا هست و مثل مقاطع لیسانس و فوق هست پذیرشش و ویزای تحصیل میگیرید و بعد از یه سال و آشنایی با فرانسه و زبان و فرهنگ میتونید در هر دانشگاهی که خواستید اپلای کنید
    سلام

سفارت فرانسه در تهران برای دوره های زبان فرانسه ویزا نمی دهد .

اگر کسی را می شناسید معرفی کنید .
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

یه راه دیگه هم هست!
    یه آموزشگاه زبان ایرانی پیدا کنید که یا در فرانسه شعبه داشته باشه و یا با موسسات فرانسوی لینک باشه و شما رو به اونها معرفی کنه! البته تعهد میگیرن که همه هزینه ها به عهده خودتون باشه.
    از این طریق هم میتونید اقدام کنید!
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    یه راه دیگه هم هست!
    یه آموزشگاه زبان ایرانی پیدا کنید که یا در فرانسه شعبه داشته باشه و یا با موسسات فرانسوی لینک باشه و شما رو به اونها معرفی کنه! البته تعهد میگیرن که همه هزینه ها به عهده خودتون باشه.
    از این طریق هم میتونید اقدام کنید!
    سلام

چند تا موسسه معرفی کنید . آخه در شهرستان چنین آموزشگاه های وجود ندارد

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

مشکل عمده و اصلی پذیرش از موسسات زبان ویزاست. احتمال خیلی کمی وجود داره که بتونید ویزا بگیرید.

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    مشکل عمده و اصلی پذیرش از موسسات زبان ویزاست. احتمال خیلی کمی وجود داره که بتونید ویزا بگیرید.
    شما چفدر مطمئن هستید اگه مدرک زبان داشته باشید شنیدم ویزا میدن مثلا a2 و برای تکمیل زبان دارید میرید. منظور آقا سامان فک کنم اینه که اینطوری راحتتر ویزا داده میشه درسته؟
    26-02-2014

Junior Member

من مشکل ویزا ندارم ولی این موسسات خیلی گرونه، توی اینترنت سرچ کردم از ماهی 1000 یورو به بالا بود.

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

سلام به دوستان
    من چند سال پیش یه فردی رو پیدا کردم که دکترای زبان آلمانی داشت از خود آلمان و یکی دیگه هم لیسانس ادبیات زبان آلمانی از اتریش. که هر دوشون این کار رو میکردن و گفتن از طرف موسسه (یکی از شعبات قطب راوندی بود در تهران که البته تعطیل شد) معرفیت میکنیم.
    میتونی با قطب راوندی لینک بشی یا موسسه دیگه ای! ولی بعید میدونم دیگه الان به همین راحتی ها ویزا بدن. به امتحانش می ارزه!!!!!
    پروسه به این شکل هست: شما آموزش زبان رو در موسسه ایرانی شروع میکنید. ادامه آموزش رو در کشور مبدا حالا در اینجا فرانسه انجام میدید که به نظر من یه ویزای توریستی 90 روزه به شما میدن و باید تمدیدش کنید. هزینه ها همه با خودتون هست.
    موفق باشید
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

نه این طوری که میگید فایده نداره ویزای تحصیل باید دریافت کرد. البته یکی از دوستان من میخواد اقدام کنه من خودم قصد ندارم.
    اینجا رو ببینید http://www.ambafrance-ir.org/article...A8%D8%A7%D9%86
    26-02-2014

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من چند سال پیش یه فردی رو پیدا کردم که دکترای زبان آلمانی داشت از خود آلمان و یکی دیگه هم لیسانس ادبیات زبان آلمانی از اتریش. که هر دوشون این کار رو میکردن و گفتن از طرف موسسه (یکی از شعبات قطب راوندی بود در تهران که البته تعطیل شد) معرفیت میکنیم.
    میتونی با قطب راوندی لینک بشی یا موسسه دیگه ای! ولی بعید میدونم دیگه الان به همین راحتی ها ویزا بدن. به امتحانش می ارزه!!!!!
    پروسه به این شکل هست: شما آموزش زبان رو در موسسه ایرانی شروع میکنید. ادامه آموزش رو در کشور مبدا حالا در اینجا فرانسه انجام میدید که به نظر من یه ویزای توریستی 90 روزه به شما میدن و باید تمدیدش کنید. هزینه ها همه با خودتون هست.
    موفق باشید
    سلام ویزای توریستی قابل تمدید .
    ویزای توریستی همان ویزای شینگن حساب میشه .
    و در ضمن برای گرفتن ویزای دانشجویی باید خاک اتحادیه اروپا را ترک کنید و از کشور خود اقدام کنید

موفق باشید.

صفحه 1 از 13 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)