صفحه 7 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 123

موضوع: پذیرش از موسسات زبان در فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش از موسسات زبان در فرانسه

مرسی واسه پاسختون!! ولی کسی این جا از تجربش نگفته که ویزا از طریق زبان گرفته باشه جدیدا!!

Junior Member

با درود
    دوستانی که از طریق کورس زبان موفق به اخذ ویزا شدند امکان داره مدارکی که سفارت ازشون خواسته بود رو به اشتراک بگذارند ؟

Junior Member

سلام من از طريق كورس زبان اقدام كردم و ويزا مولتي يكساله گرفتم
    مداركي كه لازمه مدارك تحصيلي و انگيزه نامه خوب و cv هست
    ترجيحا مدرك تحصيليتون ليسانس باشه من نديدم كسي با ديپلم ويزا بشه
    ريز نمره و مدرك ليسانستون خيلي مهمه
    مدارك شغلي يا فعاليت خاصي اگر انجام دادين و مدرك دارين ارائه بدين خيلي خوبه
    مصاحبه كننده كامپوس متوجه ميشه فعاليد و مايل به تحصيل واقعي نه اينكه فقط قصد مهاجرت داشته باشيد
    حلاصه ميشه ويزا گرفت از طريق زبان نااميد نشيد
    من امروز ويزا شدم يكي از دوستامم با شرايط مشابه من (سن ٢٣ و مدرك ليسانس) با دوره زبان ويزا شد.
    اميدوارم موفق باشيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sophie_gh نمایش پست ها
    سلام من از طريق كورس زبان اقدام كردم و ويزا مولتي يكساله گرفتم
    مداركي كه لازمه مدارك تحصيلي و انگيزه نامه خوب و cv هست
    ترجيحا مدرك تحصيليتون ليسانس باشه من نديدم كسي با ديپلم ويزا بشه
    ريز نمره و مدرك ليسانستون خيلي مهمه
    مدارك شغلي يا فعاليت خاصي اگر انجام دادين و مدرك دارين ارائه بدين خيلي خوبه
    مصاحبه كننده كامپوس متوجه ميشه فعاليد و مايل به تحصيل واقعي نه اينكه فقط قصد مهاجرت داشته باشيد
    حلاصه ميشه ويزا گرفت از طريق زبان نااميد نشيد
    من امروز ويزا شدم يكي از دوستامم با شرايط مشابه من (سن ٢٣ و مدرك ليسانس) با دوره زبان ويزا شد.
    اميدوارم موفق باشيد
    ببخشید شما ویزاتون چه نوعی بود؟ دانشجویی دادن یا ویزیتور؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza2film نمایش پست ها
    ببخشید شما ویزاتون چه نوعی بود؟ دانشجویی دادن یا ویزیتور؟
    سلام

حواستون باشه که وقتی در مورد ویزای زبان صحبت می کنیم اصولاً داریم در مورد ویزای دانشجویی حرف می زنیم... به زبان آموز ویزای ویزیتور نمی دن
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    سلام

حواستون باشه که وقتی در مورد ویزای زبان صحبت می کنیم اصولاً داریم در مورد ویزای دانشجویی حرف می زنیم... به زبان آموز ویزای ویزیتور نمی دن
    بله منم برای کالج زبان اقدام کردم ، ولی شنیدم که بعضی موارد ویزیتور ویزا داده شده!!! امیدوارم که صحبت شما درست باشه چون خیلی برای تمدید ویزا به مشکل بر میخورم

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

بله منم برای کالج زبان اقدام کردم ، ولی شنیدم که بعضی موارد ویزیتور ویزا داده شده!!! امیدوارم که صحبت شما درست باشه چون خیلی برای تمدید ویزا به مشکل بر میخورم
    ببینید، نوع ویزای شما در مورد کورس زبان مشخصاً با تعداد ساعات کلاس در هفته و این که دوره چند ماهه است در ارتباطه: برای ویزای دانشجویی باید حداقل 20 ساعت در هفته سر کلاس باشید و دوره هم به اندازه کافی طولانی باشه
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member

با سلام، من امروز ویزامو گرفتم،
    دوره ی کالج زبان دانشگاه catholic de lyon دوره ی ۷ ماهه که ویزای مولتی ۸ ماهه بهم دادن
    مدارکی که ارایه دادم، ترجمه ی دیپلم و پیش و دانشگاه و ریز نمرات، سابقه ی کار، تمکن مالی(۱۵۰ میلیون) و گردش حساب و پایان خدمت و پذیرش کالج زبان و نامه خوابگاهم بود
    ۱۴ ژانویه vfs مدارکمو تحویل گرفت و ۲۷ ژانویه پاسم اماده شد. نکاتی که لازم میدونم بگم اول اینه که شما علاوه بر ماهی ۶۱۵ یورو برای تمکن مالیتون ، باید هزینه ی شهریه دانشگاهتونم تو حسابتون باشه و مثلا اگه ۸ ماهه اقدام میکنید، ۸ تا ۶۱۵ یورو، به علاوه شهریه دانشگاه باید بصورت ریالی توی حسابتون موجود داشته باشید
    دومین مورد که خیلی از نظر من تاثیر داشت، شنگن قبلی بود چون vfs به من گفت که دیروز دوتا مثل منو ریجکت کردن چون شنگن اولی بودن
    سومین مورد که خیلیییییی تاکید داشتن اینه که شما خوابگاه داشته باشید( حتی اگه شده برای یک ماه) چون کسایی که اولش هتل و ... رزرو میکنن ریجکت میشن ۱۰۰٪ و اجاره خونه بدون گارانتور برای کسی که اونجا فامیل نداشته باشه خیلی سخته و نشدنیه
    به هرحال امیدوارم هرکس اقدام میکنه ، مثل من موفق باشه

با سلام، من امروز ویزامو گرفتم،
    دوره ی کالج زبان دانشگاه catholic de lyon دوره ی ۷ ماهه که ویزای مولتی ۸ ماهه بهم دادن
    مدارکی که ارایه دادم، ترجمه ی دیپلم و پیش و دانشگاه و ریز نمرات، سابقه ی کار، تمکن مالی(۱۵۰ میلیون) و گردش حساب و پایان خدمت و پذیرش کالج زبان و نامه خوابگاهم بود
    ۱۴ ژانویه vfs مدارکمو تحویل گرفت و ۲۷ ژانویه پاسم اماده شد. نکاتی که لازم میدونم بگم اول اینه که شما علاوه بر ماهی ۶۱۵ یورو برای تمکن مالیتون ، باید هزینه ی شهریه دانشگاهتونم تو حسابتون باشه و مثلا اگه ۸ ماهه اقدام میکنید، ۸ تا ۶۱۵ یورو، به علاوه شهریه دانشگاه باید بصورت ریالی توی حسابتون موجود داشته باشید
    دومین مورد که خیلی از نظر من تاثیر داشت، شنگن قبلی بود چون vfs به من گفت که دیروز دوتا مثل منو ریجکت کردن چون شنگن اولی بودن
    سومین مورد که خیلیییییی تاکید داشتن اینه که شما خوابگاه داشته باشید( حتی اگه شده برای یک ماه) چون کسایی که اولش هتل و ... رزرو میکنن ریجکت میشن ۱۰۰٪ و اجاره خونه بدون گارانتور برای کسی که اونجا فامیل نداشته باشه خیلی سخته و نشدنیه
    به هرحال امیدوارم هرکس اقدام میکنه ، مثل من موفق باشه
    دوست عزیز میشه بپرسم چقدر از شهریه رو قبل از مصاحبه سفارت باید پرداخت کرد؟ و اینکه 150 میلیون باید در حساب شخص باشه یا حساب والدین هم به همراه تعهد محضری قبول میکنن؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    ببینید، نوع ویزای شما در مورد کورس زبان مشخصاً با تعداد ساعات کلاس در هفته و این که دوره چند ماهه است در ارتباطه: برای ویزای دانشجویی باید حداقل 20 ساعت در هفته سر کلاس باشید و دوره هم به اندازه کافی طولانی باشه
    بیست ساعت در هفته به نظرتون زیاد نیست؟ من یه مرکز معتبر پیدا کردم (حداقل ظاهرش اینجور نشون میده) ولی هیچ کدوم از کورسهاش بیشتر از 9 ساعت در هفته نیست. یعنی به نظر شما اگه توی این مرکز ثبت کنم ویزا نمیتونم بگیرم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)