صفحه 8 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 123

موضوع: پذیرش از موسسات زبان در فرانسه

پیش فرض پاسخ : پذیرش از موسسات زبان در فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط sophie_gh نمایش پست ها
    سلام من از طريق كورس زبان اقدام كردم و ويزا مولتي يكساله گرفتم
    مداركي كه لازمه مدارك تحصيلي و انگيزه نامه خوب و cv هست
    ترجيحا مدرك تحصيليتون ليسانس باشه من نديدم كسي با ديپلم ويزا بشه
    ريز نمره و مدرك ليسانستون خيلي مهمه
    مدارك شغلي يا فعاليت خاصي اگر انجام دادين و مدرك دارين ارائه بدين خيلي خوبه
    مصاحبه كننده كامپوس متوجه ميشه فعاليد و مايل به تحصيل واقعي نه اينكه فقط قصد مهاجرت داشته باشيد
    حلاصه ميشه ويزا گرفت از طريق زبان نااميد نشيد
    من امروز ويزا شدم يكي از دوستامم با شرايط مشابه من (سن ٢٣ و مدرك ليسانس) با دوره زبان ويزا شد.
    اميدوارم موفق باشيد
    دوست عزیز تبریک میگم. میشه بپرسم طول دوره چند ماهه است؟ و اینکه چقدر از شهریه رو موظف بودین پیش از مصاحبه سفارت پرداخت کنین؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sophie_gh نمایش پست ها
    سلام من از طريق كورس زبان اقدام كردم و ويزا مولتي يكساله گرفتم
    مداركي كه لازمه مدارك تحصيلي و انگيزه نامه خوب و cv هست
    ترجيحا مدرك تحصيليتون ليسانس باشه من نديدم كسي با ديپلم ويزا بشه
    ريز نمره و مدرك ليسانستون خيلي مهمه
    مدارك شغلي يا فعاليت خاصي اگر انجام دادين و مدرك دارين ارائه بدين خيلي خوبه
    مصاحبه كننده كامپوس متوجه ميشه فعاليد و مايل به تحصيل واقعي نه اينكه فقط قصد مهاجرت داشته باشيد
    حلاصه ميشه ويزا گرفت از طريق زبان نااميد نشيد
    من امروز ويزا شدم يكي از دوستامم با شرايط مشابه من (سن ٢٣ و مدرك ليسانس) با دوره زبان ويزا شد.
    اميدوارم موفق باشيد
    سلام. تبریک میگم برای گرفتن ویزا. من از طریق این موسسه https://www.alliancefr.org/en میخوام اقدام کنم که توی سایت انگلیسی کامپوس فرانس پیشنهاد شده بود ولی نمیدونم نرخ شهریه اش در مقایسه با مراکز دیگه چجوریه. ضمن اینکه خوابگاههاش هم به نظرم خیلی گرونه. امکان داره بگین شما از کدوم موسسه پذیرش گرفتین و شهریه و طول دوره و تعداد ساعت هفته چقدر بود؟ البته توی پستهای قبلیتون دیدم نوشته بودین دانشگاه رن2. ولی میخوام بپرسم فقط برای زبان اقدام کردین یا از همین دانشگاه برای کورس دانشگاهی هم مثلا پذیرش مشروط گرفتین؟ و سوال مهم دیگه اینکه از پرتال عمومی خاصی باید استفاده کنیم یا خودمون توی گوگل بگردیم و بهشون ایمیل بزنیم؟ کامپوس فرانس تهران کمک و راهنمایی میکنه؟ خیلی ممنون

دوستان عزیز سلام. من جلسه اطلاع رسانی کامپوس فرانس هم شرکت کردم و توی بروشوری که دادن لیست موسسات زبان مورد تایید رو هم دیدم ولی توی سایت هر کدوم که رفتم متوجه شدم برای ثبت نام مثلا برای کورس استاندارد 6 ماهه باید کل شهریه رو بدیم ولی دوستان توی توضیحاتشون گفته بودن این مبلغ رو توی موجودی حساب نشون سفارت دادین. میخوام بدونم پذیرش گرفتن از این موسسات دقیقا به چه معنی هست؟ آیا باید کل مبلغ رو قبل از ارایه مدارک به سفارت پرداخت کنیم؟ و آیا باید پذیرش مشروط از دانشگاه داده باشیم؟ یا ربطی ندارن به هم. اگر اطلاعاتی دارین لطفا راهنمایی کنین. خیلی ممنونم.

Junior Member

سلام و خسته نباشید
    من برای کورس زبان یک ساله فراسه در بوردو ثبت نام کردم و کلاسها 16 ساعت در هفته اس.
    هدفم اینه که بعدش برای ارشد اقدام کنم، میخوام بدونم احتمال ویزای تحصیلی چقدره؟ چیکار باید بکنم که احتمالش بره بالاتر؟

سلام دوستان گرامی
    من شرایطمو میگم لطفا اگر میتونید کمک کنید، دریغ نفرمایید
    من دانشجوی داروسازی سال چهارم هستم در اصفهان و سه سال دیگه از اتمام دوره دکترا عمومی داروسازی ام باقی مونده.
    قصد دارم برم فرانسه و یا از اول شروع کنن داروسازی رو یا ادامه همین رو بخونم (اگر بشه)
    الان پذیرش زبان دانشگاه استراسبورگ رو دارم
    قصدم اینه که با پذیرش زبان برم و بعد از یکسال داروسازی بخونم.
    ضمنا یکسال در داروخانه پدرم کار کردم به عنوان قائم مقام داروساز و پنج تا ویزای شنگن در پاسپورتم خورده که آریش تا اواسط شهریور اعتبار داره.
    میشه راهنمایی بفرمایید که در سفارت با چه سوالاتی مواجه میشم و بهترین راه جواب چیه.
    ضمن اینکه میتونم با مدارک داروخانه پدرم به این معنی که بعد از اتمام تحصیل برمیگردم ایران، برگشتمو تضمین کنم
    شرایط من برای گرفتن ویزا دانشجویی چطوره و آیا سفارت ممکنه خیلی بمن گیر بده؟

Junior Member

به نظر من مهمترین سوالی که ممکنه براشون پیش بیاد اینه که تو تویه دانشگاه خوب داری رشته مورد علاقتو میخونی و چند سال دیگه هم که درست تموم میشه بعد تحصیلت هم که شغلت هم مهیاست پس چرا میخوای بری؟؟
    آیا دلیل قانع کننده ای داری که بگی من بعد چند سال تحصیل تو ایران به خاطر این میخوام همه چیو ول کنم و برم تو فرانسه از اول شروع کنم

دلیل بنظرتون اگر به دلیل سطح علمی دانشگاه های فرانسه و تخصصی که در ایران نیست، باشه براشون قابل قبوله؟
    شما نظر خاصی ندارید؟

Junior Member

سطح علمی یه چیزیه که همه میگن و تنهایی نمیتونه برای اونا قانع کننده باشه اما اگر بحث تخصصی هست که تو ایران نیست اونموقع چندتا حالت داره مثلا یه حالتش مربوط به اینه که آیا این تخصص بعد از پایان تحصیلت قابل کسب هست یعنی اول شما باید این ۷ سال رو بخونید بعد برای تخصص اقدام کنید که باز قابل قبول نیست و میگن بعد پایان تحصیلت با مدرکت بیا و مستقیم برای تخصص اقدام کن و در این زمان هم میتونی زبانت رو به حد کافی برسونی تا دیگه نری کالج ولی اگر مربوط به اینه که کلا یه رشته ای جدید و جدا از رشته هایی است که در ایران هست و شما دیگه نمیخواهید داروسازی رو با یک دلیل مشخص ادامه بدید و اون رشته ی مورد نظرتون رو تو فراتسه باز با یه دلیل مشخص ادامه دهید اون موقع هست که فکر نکنم مشکلی باشه

ینی بنظر شما من شانسی برای گرفتن ویزا تو این شرایط ندارم؟

Junior Member

اگه دلیل های قانع کننده ای نداشته باشین بله شانستون خیلی کمه و جدا از ویزا شدن اگر واقعا دلیلی نداشته باشین با این تصمیمتون عمر و زمانی که تو این چند سال خرج کردید به هدر میره و در آیندتون ممکنه دچار پشیمانی بشین حالا به نظرتون پشت این تصمیم هدفی هست؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)