صفحه 25 از 42 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 412

موضوع: SUNY- Binghamton

پیش فرض پاسخ : SUNY- Binghamton

من از دانشکده ی مکانیک گرفتم. 17 مارچ تماس تلفنی گرفتن، 20 مارچ هم نامه ی رسمی آفر اومد.

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط armagedon2010 نمایش پست ها
    من از دانشکده ی مکانیک گرفتم. 17 مارچ تماس تلفنی گرفتن، 20 مارچ هم نامه ی رسمی آفر اومد.
    ممنون از اینکه جواب دادید. تبریک هم می گم. همسر من از مکانیک پذیرش داره ولی ظاهرا خبری از فاند نیست. اگه ممکنه نمرات تافل و جی آر ای تون را هم بگید. تافل همسر من 98 و جی آر ای 308. سابقه تدریس 5 سال هم دارند. معدلش هم 16 و 18 بوده از امیرکبیر. حدس می زنم نمرات شما بهتر بوده باشه. خودم هم از بیومدیکال پذیرش دارم با تافل 103 و جی آر ای 317. من هم 5 سال سابقه تدریس دارم و 3 تا مقاله ISi هم داریم. من هم تا حالا که نتونستم TA یا RA بگیرم. نمی دونم اینها چه معیاری دارند و اصلا شانسی باقی مونده یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    ممنون از اینکه جواب دادید. تبریک هم می گم. همسر من از مکانیک پذیرش داره ولی ظاهرا خبری از فاند نیست. اگه ممکنه نمرات تافل و جی آر ای تون را هم بگید. تافل همسر من 98 و جی آر ای 308. سابقه تدریس 5 سال هم دارند. معدلش هم 16 و 18 بوده از امیرکبیر. حدس می زنم نمرات شما بهتر بوده باشه. خودم هم از بیومدیکال پذیرش دارم با تافل 103 و جی آر ای 317. من هم 5 سال سابقه تدریس دارم و 3 تا مقاله ISi هم داریم. من هم تا حالا که نتونستم TA یا RA بگیرم. نمی دونم اینها چه معیاری دارند و اصلا شانسی باقی مونده یا نه.
    من آیلتسم 7.5 و GRE هم 307 شد. 7 تا حل تمرین، دو سال RA، دو کنفرانس IEEE، یک Journal of Biomechanics (زمان اپلای فقط Under review بود.). نمیدونم تاثیری داشته یا نه، ولی پایان نامم چون دو تا collaborator در University of Michigan و University of British Columbia داشت، انگلیسی نوشته شده بود و براشون هم فرستاده بودم.
    معیارشون برای دادن فاند رو حقیقتا من هم نمیدونم ولی منشی Graduate Director دپارتمان مکانیک خیلی خوب جواب میده، شاید ایشون بدونه. البته تا جایی که میدونم نمره ی اسپیکینگ برای TA واسشون مهمه.

دوستان کسی تا حالا از دپارتمان کامپیوتر جوابی گرفته؟

Junior Member

معیار دادن فاند توی هر Department و School متفاوت هست و یه جورایی هم Secret . در کل رزومه افراد را در نظر میگیرن و با توجه به Background ٬ تجربیات و علایق فرد و از همه مهمتر پروژه هایی که قراره شروع کنن A, TA٬ و GA را اختصاص میدن. منتها افراد در زمان های متفاوت جواب میگیرن! این جوابی بود که من ازGraduate Director دانشگاه Pittsburg و یکی از اساتید ایرانی دانشگاه Southern California گرفتم. امیدوارم باعث آگاهی دوستان و کاهش نگرانی اونا باشه!
    همگی موفق باشین.

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California (USC) Aerospace, Aeronautical and Astronautical Engineering

شما که بیومدیکال هستید با دکتر "هیروکی سایاما" در ارتباط بودید ؟ من با ایشون دو تا سمینار و یک درس داشتم. یکی از بهترین ها هستند . با این نمراتتون باید فاند گرفته باشید ( البته اگر فاند ندارید)

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط STUDENTSKY250 نمایش پست ها
    شما که بیومدیکال هستید با دکتر "هیروکی سایاما" در ارتباط بودید ؟ من با ایشون دو تا سمینار و یک درس داشتم. یکی از بهترین ها هستند . با این نمراتتون باید فاند گرفته باشید ( البته اگر فاند ندارید)

خیر. کارشناسی من مکانیک سیالات بوده و ارشدم هوافضا، مقالاتم در زمینه برهمکنش سازه و سیال و شبیه سازی عددی انتقال حرارت و نانوسیال بوده. می خواستم Microfluidic و Drug delivery کار کنم. در واقع توسط دکتر "Mahler " اغفال شدم! که بهم گفت اپلی کن و بعد از پذیرش گفت پوزیشن ندارم. بعدا فهمیدم به عنوان دایرکتور فقط داشته آدم جمع می کرده. اگر بهم جواب نداده بود من هم مکانیک اپلی می کردم. اونجا هم 5 یا 6 نفر بودن که به زمینه ام بخوره. به نظرم بچه ها بیاد جواب های اساتیدو اصلا جدی نگیرن مگر اینکه طرف واقعا قربون صدقه آدم بره! زمینه کاری دکتر "هیروکی سایاما" را اصلا نتونستم متوجه بشم چیه! ظاهرا صنایعی هست. دکتر "Doiron" جواب داده که پوزیشن ندارم و 4 نفر دیگه هم هیچ جوابی ندادن. برای TA هم امیدوار بودم با توجه به نمراتم اما نمی دونم در چه وضعیه. ایمیل هم زدم گفتن "به زودی" نمی دونم به زودی آمده و رفته و من نبودم یا هنوز زود نشده.

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California (USC) Aerospace, Aeronautical and Astronautical Engineering

خب اگر زمینه کاریتون چیزی هست که میگید که اصلا با دکتر سایاما وجه مشترکی نداره .

خیر. کارشناسی من مکانیک سیالات بوده و ارشدم هوافضا، مقالاتم در زمینه برهمکنش سازه و سیال و شبیه سازی عددی انتقال حرارت و نانوسیال بوده. می خواستم Microfluidic و Drug delivery کار کنم. در واقع توسط دکتر "Mahler " اغفال شدم! که بهم گفت اپلی کن و بعد از پذیرش گفت پوزیشن ندارم. بعدا فهمیدم به عنوان دایرکتور فقط داشته آدم جمع می کرده. اگر بهم جواب نداده بود من هم مکانیک اپلی می کردم. اونجا هم 5 یا 6 نفر بودن که به زمینه ام بخوره. به نظرم بچه ها بیاد جواب های اساتیدو اصلا جدی نگیرن مگر اینکه طرف واقعا قربون صدقه آدم بره! زمینه کاری دکتر "هیروکی سایاما" را اصلا نتونستم متوجه بشم چیه! ظاهرا صنایعی هست. دکتر "Doiron" جواب داده که پوزیشن ندارم و 4 نفر دیگه هم هیچ جوابی ندادن. برای TA هم امیدوار بودم با توجه به نمراتم اما نمی دونم در چه وضعیه. ایمیل هم زدم گفتن "به زودی" نمی دونم به زودی آمده و رفته و من نبودم یا هنوز زود نشده.

Junior Member

من هم از دپارتمان مکانیک پذیرش گرفتم با تافل 97 (اسپیکینگ 26) و جی آر ای 309 و چندتا مقاله ISI
    هنوز خبری از فاند نیست

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

یه اسکرین شات از رتبه این دانشگاه در رشته های مهندسی از سایت USNEWS. (از اکانت پریمیوم استفاده کردم. توضیح اینکه: بدون داشتن اکانت پریمیوم قادر به دیدن این رتبه ها نخواهید بود)
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست