صفحه 2 از 42 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 412

موضوع: SUNY- Binghamton

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California (USC) Aerospace, Aeronautical and Astronautical Engineering

پیش فرض پاسخ : SUNY- Binghamton

I have applied for PhD -Industrial & System Engineering and waiting for reply. I'm master Engineering Management ( Syracuse University which is 60 miles away Binghamton. How is fund over there??)

Junior Member

سلام دوستان و دانشجوبان قدیمی Binghamton .من تازه از این دانشگاه پذیرش گرفت و باید بین این دانشگاه و kent state انتخاب کنم از آنجاییکه قرار ه با همسرم که دانشجو نیست به اونجا بیاییم خیلی نگران انتخابم هستم. لطفا به من اطلاعات بدید.. شرایط زندگی در اونجا چه جوری ؟ امنیت؟ مخارج؟ کلا دانشجویان ایرانی اونجا هستند ؟ ظاهرا یک گروه دانشجویان ایرانی اونجا فعال بوده که دیگه سایت فعالی ندارند چیزی ازشون می دونید؟ همسر من مهندس مکانیک و امیدواریم بتونه در این شهر و اطارف دنبال کار بگرده همچین امکانی هست؟ از آنجایی که در سایت دانشگاه نوشته به دانشجویان graduate داخل دانشگاه اتاق نمی ده در اطراف کجا رو برای زندگی توصیه می کنید؟ برای یه خانواده؟

منتظر نظرات شما هستم به من لطف بزرگی می کنید دانستن نظرات دانشجویان هموطنم برام خیلی مهمه
    منون

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California (USC) Aerospace, Aeronautical and Astronautical Engineering

من هم از State University of New York @ Binghamton پذیرش دکترا Industrial & System Engineering گرفتم. کارشناسی ارشد اول من MBA از Carleton Universityکانادا بود و کارشناسی ارشد دوم همٍ Engineering Management از Syracuse University نیویورک . این دانشگاه تنها دانشگاهی بود که اپلای کرده بودم .

سلام دوستان من به تازگی از این دانشگاه پذیرش دکترای برق گرفتمممنون میشم از اینکه هرگونه اطلاعات در مورد این دانشگاه و شهر به من بدید با تشکر

Banned
    رشته و دانشگاه

یکجای سردسیر در شمال نیویورک سیتی ( 3 ساعت رانندگی) فقط تابستونهای سرسبزی داره . شهرش خیلی کوچیک هست و آنچنان جای تفریحی نداره . دانشگاهش در مجاورت یک رودخانه زیباست. دانشکده مهندسیش خیلی یا صنعت ارتباط داره. دانشکده های مهندسی صنایع و موادش رنک حدود 60 داره .

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadreza99 نمایش پست ها
    سلام دوستان من به تازگی از این دانشگاه پذیرش دکترای برق گرفتمممنون میشم از اینکه هرگونه اطلاعات در مورد این دانشگاه و شهر به من بدید با تشکر

سلام دوستان، من واسه Fall 2014 این دانشگاه اپلای کردم. تو سایت دانشگاه جایی رو ندیدم که نوشته باشه از کجا میشه status مرحله به مرحله اپلیکیشن رو چک کرد. فقط یه جایی نوشته بودن اگه پذیرش بگیرید بهتون ایمیل میدیم. حالا واقعا جایی هست که بشه این قضیه رو چک کرد؟ Gradadmission هم خوابه رسما و اصلا جواب ایمیل نمیده، حالا من دوباره به دانشکده هم ایمیل میدم ببینم چی میگن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_Heart نمایش پست ها
    سلام دوستان، من واسه Fall 2014 این دانشگاه اپلای کردم. تو سایت دانشگاه جایی رو ندیدم که نوشته باشه از کجا میشه status مرحله به مرحله اپلیکیشن رو چک کرد. فقط یه جایی نوشته بودن اگه پذیرش بگیرید بهتون ایمیل میدیم. حالا واقعا جایی هست که بشه این قضیه رو چک کرد؟ Gradadmission هم خوابه رسما و اصلا جواب ایمیل نمیده، حالا من دوباره به دانشکده هم ایمیل میدم ببینم چی میگن.
    سلام.
    شما مدارک مالی را هم آپلود کردید؟ من به جای این مدارک یک صفحه آپلود کردم و در آن توضیح دادم که این مدارک را بعد از گرفتن پاسخ در اختیارشان قرار می دهم. فکر که نمی کنید مشکلی پیش بیاید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maryfarahani نمایش پست ها
    سلام.
    شما مدارک مالی را هم آپلود کردید؟ من به جای این مدارک یک صفحه آپلود کردم و در آن توضیح دادم که این مدارک را بعد از گرفتن پاسخ در اختیارشان قرار می دهم. فکر که نمی کنید مشکلی پیش بیاید؟
    سلام. آره چون قبلش واسه یه دانشگاهه دیگه که اپلای میکردم فک میکردم اجباریه، جورش کردم. واسه این یونی هم همونو آپلود کردم. ولی دیدم تو سایت اینجا نوشته بود که میتونین یه همچین کارایی که شما کردین رو انجام بدید و مشکلی نداره. حتی بچه ها تو فروم دانشگاه های دیگه گفتن که میشه مبلغ رو تو فرمInternational student Financial Form صفر وارد کنید. اونا مشکل نداره. فقط چرا هیچ جا نداره آدم ببینه مثلا نمره های زبانش رسیده یا نه ؟
    Note: If you do not have sufficient funds to cover your educational expenses, and you must rely partially or wholly on funding from the graduate program to which you are applying, please provide a statement explaining your situation and upload it to the online application. If accepted, you will need to submit proof of sufficient funds. Waiting until acceptance to provide proof of support will delay the issuing of an I-20.

Banned
    رشته و دانشگاه

تا اونجا که یادم هست Status اپلیکیشن برای Graduate نداره ولی این آپشن برای Undergrad Application هست . اگر برای Fall 2014 اپلای کردی معمولا مارچ ایمیل میاد ( حالا شاید شانس شما زودتر اومد)

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_Heart نمایش پست ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryfarahani نمایش پست ها
    سلام.

سلام
    شما واسه مهندسی صنایع اپلای کردین؟ واسه اپلای قبلا استادی پیدا کردین که در مورد قبولیتون نظر بده؟