صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: تحصیل کارشناسی ارشد در دانشگاه های انلاین(الکترونیکی)خارج ازکشور

Member
    رشته و دانشگاه
    university of rome

پیش فرض تحصیل کارشناسی ارشد در دانشگاه های انلاین(الکترونیکی)خارج ازکشور

با سلام ...اون طور که متوه شدم یک سری دانشگاه های معتبر خارج از کشور مثل دانشگاه لیورپول انگلستان یا فلوریدا و ...... دوره های تحصیلات تکمیلی به انلاین(الکترونیکی)برگذار میکنند ..... کسی اطلاعاتی راجب این دوره ها داره؟اعتبارش چطوریه؟هزینه هاش؟چگونگی پذیرش؟؟؟؟میشه از داخل ایران به صورت انلاین در این دانشگاه ها درس بخونیم؟؟؟؟ مخصوصا برای ارشد فناوری اطلاعات؟؟؟

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : تحصیل کارشناسی ارشد در دانشگاه های انلاین(الکترونیکی)خارج ازکشور

تحصیل از راه دور در هیچ مقطعی در هیچ کجایی مورد تایید وزارت علوم نمیباشد و ارزشیابی نمیشود البته تا جایی که من میدونم
    هدف بنده صرفاً یادگیری ایست؛ یادگیری علم، یادگیری اخلاق، ...
    هدف خودسازی ایست، نه خوشگذرانی

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

نقل قول نوشته اصلی توسط azi19842003 نمایش پست ها
    با سلام ...اون طور که متوه شدم یک سری دانشگاه های معتبر خارج از کشور مثل دانشگاه لیورپول انگلستان یا فلوریدا و ...... دوره های تحصیلات تکمیلی به انلاین(الکترونیکی)برگذار میکنند ..... کسی اطلاعاتی راجب این دوره ها داره؟اعتبارش چطوریه؟هزینه هاش؟چگونگی پذیرش؟؟؟؟میشه از داخل ایران به صورت انلاین در این دانشگاه ها درس بخونیم؟؟؟؟ مخصوصا برای ارشد فناوری اطلاعات؟؟؟
    به نظر من که ارزش نداره این دوره های از راه دور.. تازه چقدر هم شهریه میگیرین..
    آره میشه از ایران درس خوند.. ولی اکثرن باید برای ترم 4 یعنی تز بری اونجا.. پذیرم ه برو تو سایت دانشگاه هاش کامل نوشته. ولی رشته ات چیز خوبیه .. حیف دوره مجازی بری.. یا ih dh یه رشته مرتبط ریگه رو اپلای کن.. حتما پذیرش میگیری.. المان خوب پذیرش میده.
    I am Back

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

تصحیح شود ...

یا IT یا رشته مرتبط دیگه مثل cs یا ..
    I am Back

Member
    رشته و دانشگاه
    university of rome

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_ict_5 نمایش پست ها
    تحصیل از راه دور در هیچ مقطعی در هیچ کجایی مورد تایید وزارت علوم نمیباشد و ارزشیابی نمیشود البته تا جایی که من میدونم
    مدونی امین جان کجاش جالبه این مدرم دانشگاه های مجازی دانشگاه های خود ایران رو تایید میکنند تازه خیلی از دانشگاه های خارج از کشور هم مدرک مجازی ایران رو قبول داره اونوقت ایران مدارک مجازی امریکا انگلیس و قبول نداره ...... مرسی گلا که وقت گذاشتی جواب سوالم دادی

Member
    رشته و دانشگاه
    university of rome

مرسی ارش جان من به سایت دانشگاه انلاین فلوریدا سر زدم یک قسمت داشت توی فرم درخواست که باید کشور تو انتخاب میکردی همه کشورهاحتی افغانستان بود ولی ایران جز ع شون نبود ..... اره منم خیلی شک دارم راجب این قضیه اموزش از را دور می خواستم بدونم کسی تجربه شخصی داره راجب تحصیل تو این نوع دانشگاه ها؟؟؟؟؟
    من کارشناسی کامپیوتر نرم افزار خووندم دانشگاه ازاد و هنوز مدرک زبان ندارم نمی دونم میتون تا ابان مدرک زبانو بگیرم که بتون اقدام کنم؟؟؟؟؟؟ در مورد دانشگاه های المان نمیدونستم ارشد فناوری اطلاعات خوب پذیرش میده مرسی که منو در جریان گذاشتی ..... خیلی ممنون از اینکه وقت گذاشتی جوای سوالمو دادی

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

مرسی ارش جان من به سایت دانشگاه انلاین فلوریدا سر زدم یک قسمت داشت توی فرم درخواست که باید کشور تو انتخاب میکردی همه کشورهاحتی افغانستان بود ولی ایران جز ع شون نبود ..... اره منم خیلی شک دارم راجب این قضیه اموزش از را دور می خواستم بدونم کسی تجربه شخصی داره راجب تحصیل تو این نوع دانشگاه ها؟؟؟؟؟
    من کارشناسی کامپیوتر نرم افزار خووندم دانشگاه ازاد و هنوز مدرک زبان ندارم نمی دونم میتون تا ابان مدرک زبانو بگیرم که بتون اقدام کنم؟؟؟؟؟؟ در مورد دانشگاه های المان نمیدونستم ارشد فناوری اطلاعات خوب پذیرش میده مرسی که منو در جریان گذاشتی ..... خیلی ممنون از اینکه وقت گذاشتی جوای سوالمو دادی
    خواهش میکنم.. مثل اینکه تازه واردی. میتونی یه سری به نتایج پذیرش بزنی افرادی رو که شرایط مشابه شما رو دارن رو پیدا کنی و ببینی وضعیتشون رو.. دوستان زیادی با معدل های 15 و 16 و ایلتس 6 و 7 تو computer science پذیرش گرفتن.
    اگه زبانت خوب باشه و بتونی تا دی بگیری فکر نمیکنم برای آلمان فرصت امسال رو از دست بدی یه چیز دیگه هم هست اینه که آلمان ترم winter هم داره که باتوجه به deadline ها میتونی زمان بندی کنی..
    اگر هنوز دانشجویی توصیه میکنم تا میتونی معدلت رو بکش بالا که خیلی مهمه.

موفق باشی. برای ما هم دعا کن !!
    I am Back

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

مدونی امین جان کجاش جالبه این مدرم دانشگاه های مجازی دانشگاه های خود ایران رو تایید میکنند تازه خیلی از دانشگاه های خارج از کشور هم مدرک مجازی ایران رو قبول داره اونوقت ایران مدارک مجازی امریکا انگلیس و قبول نداره ...... مرسی گلا که وقت گذاشتی جواب سوالم دادی
    حرف قشنگی زدی
    اونا ما را قبول دارن ما اونا را قبول نداریم
    هدف بنده صرفاً یادگیری ایست؛ یادگیری علم، یادگیری اخلاق، ...
    هدف خودسازی ایست، نه خوشگذرانی

Junior Member

سلام

مبنیع معتبری برای دانشگاهای مجازی وجود داره که بشه ranking و .... پیدا کرد.
    اگه یکی از یک دانشگاه مجازی لیسانی بگیره ممکنه که دانشگاهای دیگه ( خارج از ایران) برای ارشد مدرکشو قبول نداشته باشن؟

Junior Member

میشه ادرس چند دانشگاه خارجی معتبر که بصورت راه دور دانشجو پذیرش میکنن معرفی کنید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)