صفحه 141 از 191 نخستنخست ... 4191131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,401 تا 1,410 , از مجموع 1910

موضوع: روشهای فرستادن I-20 از آمریکا به ایران

پیش فرض پاسخ : روشهای فرستادن I-20 از آمریکا به ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط sh2 نمایش پست ها
    دوست گرامی، هزینه کاراپست چقدر میشه برای دریافت I-20 از آمریکا به ایران

؟؟؟ فورا لطفا بگیدو آیا پدیرش شما برای فال 2015 هست یا زودتر که الان ای20 تان آمده؟
    125000 تومان هزینه ارسال از دبی به ایران هست.برای Spring 2015 بود که ریجکت شدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sh2 نمایش پست ها
    خواهشا فوری به من بگید چه کار کنم؟ سردرگمم؟!!! این همه هزینه پست از کجا بیارم بدم به واسطه ها و کاراپست و...؟!!!
    دانشگاه به من گفته که:
    I will send I-20 to you by DHL go to UEMS
    global and prepay for shipping of the package.

حالا یعنی به آدرس خودم در ایران میرسه؟
    ----------
    دوستم که قبلا راحت در جولای 2014 مستقیم و 2 هفته ای گرفت!

--------
    خودم هم همین چند روز پیش با پست عادی(US postage) در فوریه 2015 نامه ادمیشن جدیدم آمد!
    -----
    پس این هزینه ها واسه چیه؟؟؟؟؟؟ چکار کنم؟ نکنه نیاد؟!!!!!!
    نامه من هم یک بار اومد. دوبار نیومد. اگر خیلی زمان دارید ریسک کنید. اگر زمان ندارید ریسک نکنید!

Junior Member

سلام دوستان

این تجریم DHL از کی شروع شده؟ این شرکت هنوز از ایران بسته میبره آمریکا پس چطور نمیتونه از آمریکا به ایران چیزی منتقل کنه؟
    دانشگاه میخواد I20 من رو با dhl بفرسته. میخواستم بدونم چیکاار باید بکنم؟ بگم مستقیم بیاره یا از طریق اروپا برام بفرستن؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California (USC) Aerospace, Aeronautical and Astronautical Engineering

اگه عجله نداری بگو با (پست آمریکا) USPS بفرستند. اگر عجله داری بگو بفرستند به globextracking.com اونا میفرستند ایران 4-5 روزه. ایرانی هستند و خیلی هم کارشون با کیفیت هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط STUDENTSKY250 نمایش پست ها
    اگه عجله نداری بگو با (پست آمریکا) USPS بفرستند. اگر عجله داری بگو بفرستند به globextracking.com اونا میفرستند ایران 4-5 روزه. ایرانی هستند و خیلی هم کارشون با کیفیت هست.

آخه تاکید کردن بهتره با agent نفرستیم و از طریق دوبی هم نفرستیم. این DHL جریانش چیه؟ من هرچی سرچ کردم چیزی تو اینترنت از تحریمش نبود

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California (USC) Aerospace, Aeronautical and Astronautical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sf1033 نمایش پست ها
    آخه تاکید کردن بهتره با agent نفرستیم و از طریق دوبی هم نفرستیم. این DHL جریانش چیه؟ من هرچی سرچ کردم چیزی تو اینترنت از تحریمش نبود
    DHL از آمریکا به ایران نمیفرسته (بخاطر تحریم) من چندین بار خودم رفتم تو دفتر DHL نیویورک وقتی خواستند فابل کنند گفتند سیستم قبول نمیکنه ( حتی کارمند هاشون نمیدونند بخاطر تحریم ولی دلیلش اونه ) . البته اون شرکت در لوس آنجلس هست و پست مخصوص خودشون رو دارند. من بارها فرستادم و خیلی کارشون خوب بوده و 5-6 روزه تو ایران گرفتند. یک سرویس هم داره 3 روزه. یک تماس باهاشون بگیر ضرر نداره ( البته اگه عجله داری) ولی اگر عجله نداری پست رسمی آمریکا USPS به ایران میفرسته ( ولی حالت Expedite اش برای ایران نیست ). من چندین بار امتحان کردم از سه هفته طول کشیده تا 2 ماه ولی رسیده

نقل قول نوشته اصلی توسط STUDENTSKY250 نمایش پست ها
    سلام
    میشه خواهش کنم در مورد این globaltracking.com یه توضیحی بدید که چه جوریه شرایط کارش؟ الان من به دانشگاه بگم i20 رو به گجا بفرسته؟ و کلاً چطور به دستم برسه؟ راستش واسه وقت سفارت عجله دارم.
    ممنون از راهنمایی شما

Junior Member

دانشگاه من این ایمیل رو بهم زده:

DHL is the only U.S. shipment company that provides express mail delivery from the U.S. directly to Iran, and DHL requires individuals/companies to be “approved shippers” through DHL to send packages to Iran. (This is so DHL can comply with U.S. trade agreements for embargoed countries, of which Iran is one.) Our office is an approved shipper,

این یعنی میتونن با DHL بفرستن و دیگه لازم نیست از روشهای دیگه استفاده کنم؟

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sf1033 نمایش پست ها
    دانشگاه من این ایمیل رو بهم زده:

DHL is the only U.S. shipment company that provides express mail delivery from the U.S. directly to Iran, and DHL requires individuals/companies to be “approved shippers” through DHL to send packages to Iran. (This is so DHL can comply with U.S. trade agreements for embargoed countries, of which Iran is one.) Our office is an approved shipper,

این یعنی میتونن با DHL بفرستن و دیگه لازم نیست از روشهای دیگه استفاده کنم؟
    فقط و فقط آدرس تهران بده. اگه یه آدرس سر راست و تو تهران (شرکتی چیزی!)
    من آدرس شهرستان دادم دانشگاه گفت invalid هستش! بعدش فهمیدم اگه آدرس تهران میدادم میرسید!

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط fort knox نمایش پست ها
    سلام
    میشه خواهش کنم در مورد این globaltracking.com یه توضیحی بدید که چه جوریه شرایط کارش؟ الان من به دانشگاه بگم i20 رو به گجا بفرسته؟ و کلاً چطور به دستم برسه؟ راستش واسه وقت سفارت عجله دارم.
    ممنون از راهنمایی شما
    با شماره تلفنشون تماس بگیر در طول هفته یعنی دوشنبه تا جمعه بین 9 صبح الی 4 بعدظهر وقت لوس آنجلس ( غرب آمریکا) بعد با representative به زبان فارسی صحبت کن و اطلاعات تکملی بگیر. من صرفا چون چند بار مدارک فرستادم ایران باهاشون آشنایی دارم . من خودم ایالت نیویورک زندگی میکنم و مدارک رو براشون فرستادم به دفترشون در لوس آنجلس ( دانشگاه شما میتونه بفرسته به اونجا ) بعدا اونها میفرستند به ایران با پست های مخصوص خودشون. Tracking # هم میدند. اگر خیلی عجله داری سرویس 2-3 روزه هم داره ( اون زمان که حداقل داشت ).

globextracking.com نه globaltracking.com

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)