صفحه 191 از 191 نخستنخست ... 91141181182183184185186187188189190191
نمایش نتایج: از شماره 1,901 تا 1,910 , از مجموع 1910

موضوع: روشهای فرستادن I-20 از آمریکا به ایران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روشهای فرستادن I-20 از آمریکا به ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط moji_660000 نمایش پست ها
    در ضمن، بلاخره USPS فرم i20 مستقيم به تهران ميفرسته يا نه. خواهش ميكنم اگر كسي ميدونه يا اخيرا بسته با اين روش بدستش رسيده به ما بگه كه اگر نميفرسته من لااقل با ءءDHL بفرستم دبي ازونجا كاراپست كنم
    میفرسته ولی ریسکه یه موقع نیاد برسه در نهایت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moji_660000 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان از ارسال i-20 با پست معمولی امریکا (regular mail) تجربه ای ندارن؟ من 10 sep برام فرستادن به ادرس خودم اما هنوز به دستم نرسیده (حدود 25 روز گذشته). ایا مشمول تحریم میشه این روش پست یا نه اصلا مشکلی نیست؟ میخواستم ی سر به پست لشگر بزنم شاید اونجا مونده باشه؟ نظری چیزی...
    حسابی روی پست معمولی نیست برا ایران

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Chrisplendid27 نمایش پست ها
    دوستان کسی از تحریم بودن و یا نبودن ایران توسط UPS اطلاع داره؟ دانشگاه می گه از این سرویس استفاده می کنه.
    دانشگاه بگه. شما از دانشگاه بخواه با پست DHL یا Fedex بفرسته که هزینه ش هم با خودت میشه ولی مطمینه.
    موفق باشید

Junior Member

من یک هفته پیش اقدام کردم و Express Miling Service که پل بین دانشگاه و سرویس های پستی هست پیام داد که تمامی ارسالات از/به کشور شما تعلیق شده، یعنی DHL,UPS, Fedex, ...
    کاری که کردم و تنها روش مطمین، با UPS فرستادن دوبی(70دلار با هزینه خودم) به آدرس آفیس PDEدر دوبی، اونا ایران هم دفتر دارن، بعدش سفرش وارد کردن مدارکم رو به PDE دادم و آورد ایران

Junior Member

سلام میبخشید من هم میخوام از طریق PDE فرم I-20 خودم رو از آمریکا دریافت کنم. به من هم یک آدرس دادن یه نام فرستنده Makati general trading llc
    ولی این شرکت را در گوگل سرچ کردم permanently closed بود. آدرسی رو هم که داده بودن در گوگل پیدا نمی کنم.

فقط میشه آدرس ای که شرکت به شما معرفی کرد در دوبی رو به من هم بگید تا با این آدرسی که دارم چک کنم؟ مرسی

Junior Member

من چند روز پیش اقدام کردم. پست tnt و kara express هر دو آدرس دوبی دارن میتونید به دانشگاه بگید به اونجا ارسال کنند.

برای من دانشگاه با UPS به آدرس دوبی کاراپست ارسال کرد و کارا پست با 350 هزار تومن هزینه فرستاد ایران.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kimmia نمایش پست ها
    من چند روز پیش اقدام کردم. پست tnt و kara express هر دو آدرس دوبی دارن میتونید به دانشگاه بگید به اونجا ارسال کنند.

برای من دانشگاه با UPS به آدرس دوبی کاراپست ارسال کرد و کارا پست با 350 هزار تومن هزینه فرستاد ایران.
    سلام، یه سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنین.
    برای فرم شما که کارا پست تحویل گرفته، تو آدرسی دهی اول نام که تو فرم نوشتین نام خودتون بود یا ماله کاراپست بود. برای من رو هم دوستم میخواد تحویل بگیره نمیدونم نام دوستم که دارم ادرسشو میدم رو بنویسم یا نام خودمو؟

دوستان برای من eshipglobal هست و ایران هم ندارند ازم کشور همسایه خواستند کجا و چه شرکتی الان سریع و مناسب هست؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط italo نمایش پست ها
    دوستان برای من eshipglobal هست و ایران هم ندارند ازم کشور همسایه خواستند کجا و چه شرکتی الان سریع و مناسب هست؟!
    ; کاراپست

پیش فرض پاسخ : راه حلي براي دريافت سريعتر I-20

سلام دوستان
    مگه سفارت اصل i20 رو میخواد؟
    دانشگاه برام ایمیل کرده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)