صفحه 10 از 191 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1910

موضوع: روشهای فرستادن I-20 از آمریکا به ایران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روشهای ارسال I-20 از آمریکا به ایران

مال منو دانشگاه نفرستاده. دوستم فرستاده. ترك نامبر هم دارم. چك كه مي كنم زده از جامايكا به مقصد فرستادن 4 5 روز پيش. حالا از اينجا دقيقا چه جوري پيگير شم؟
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    tracking number برای پست ویژه USPS هست...
    ولی دانشگاهها معمولا با پست 500 تومنی معمولی میفرستن که ترک نامبر هم نداره و قابل پیگیری نیست... من یه بسته دارم که دقیقا 45 روزه هنوز نرسیده!!! ولی هفته پیش 2 تا بسته دریافت کردم که یکیش برای 12 روز قبل و یکی دیگش 30 روز قبل بود که هردو باهم رسید (USPS معمولی)... کاملا شانسیه!

Junior Member

من رفتم پست منطقمون ترک نامبر رو زد توی سیستمشون گفت امروز رسیده و کارت شناساییم رو نشون دادم و پاکتم رو گرفتم. از پست می تونید پیگیری کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaabs نمایش پست ها
    مال منو دانشگاه نفرستاده. دوستم فرستاده. ترك نامبر هم دارم. چك كه مي كنم زده از جامايكا به مقصد فرستادن 4 5 روز پيش. حالا از اينجا دقيقا چه جوري پيگير شم؟
    ممنون

بچه ها دانشگاه براي من با USPS priority mail فرستاده بود. وقتي گفتم ترك نامبر رو بديد، گفت كه ترك نامبر نداره. الان 11 روز مي شه كه فرستادن و بسته نرسيده. البته از اول بهشون سيستم كارا پست رو پيشنهاد دادم اما قبول نكردن و گفتن اول با اين سيستم امتحان مي كنيم...
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان نمایش پست ها
    بچه ها دانشگاه براي من با USPS priority mail فرستاده بود. وقتي گفتم ترك نامبر رو بديد، گفت كه ترك نامبر نداره. الان 11 روز مي شه كه فرستادن و بسته نرسيده. البته از اول بهشون سيستم كارا پست رو پيشنهاد دادم اما قبول نكردن و گفتن اول با اين سيستم امتحان مي كنيم...
    طبق تجربه شخصی بنده حدود 20 روز میکشه. این USPS مطمئن و خوبه البته به سرعت DHL یا FedEx نیست ولی نگران نباش فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد.

من می خوام تجربمو در مورد این شرکت eshipglobal بگم. توی سایت توی قسمت FAQ نوشته به ایران نمی فرسته برای همین من آدرس کشور دیگه رو نوشتم و اسم گیرنده هم طبیعتا اسم اون شخص رو گذاشتم. بعد حدود 10 روز انتظار (آخه طی یک ایمیل فرمالیته به من گفتن حداکثر تا 10 روز I-20 من حاضره) بعد 10 روز دیدم نخیر خبری نیست. بعد از کلی ایمیل و پی گیری بعد یه هفته جوابمو دادن. منشی grad school بهم گفت که چون نمی دونستن نامه من کجا و برای کی داره میره نفرستاده بودنش. بعدشم گفت که ما برای فرستادن به ایران authorize هستیم و به هیچ دانشجویی چیزی که براش غیرقابل استفاده باشه رو توصیه نمی کنیم. خلاصه این که معمولا دانشگاه ها از طریق این شرکت می تونن به ایران بفرستن ولی من چون نمی دونستم کارم یه 20 روزی عقب افتاد.
    شما خودتون رو بیخودی معطل نکنید و اگه دانشگاهتون این شرکت رو پیشنهاد داد اولا خیلی خوشحال بشید چون از روش های دیگه بهتره. دوما آدرس ایران رو بدون هیچ ترسی بذارین و ار گذاشتن آدرس کشورهای دیگه دوری بجویید!!!! :-)

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط faeze66 نمایش پست ها
    من می خوام تجربمو در مورد این شرکت eshipglobal بگم. توی سایت توی قسمت FAQ نوشته به ایران نمی فرسته برای همین من آدرس کشور دیگه رو نوشتم و اسم گیرنده هم طبیعتا اسم اون شخص رو گذاشتم. بعد حدود 10 روز انتظار (آخه طی یک ایمیل فرمالیته به من گفتن حداکثر تا 10 روز I-20 من حاضره) بعد 10 روز دیدم نخیر خبری نیست. بعد از کلی ایمیل و پی گیری بعد یه هفته جوابمو دادن. منشی grad school بهم گفت که چون نمی دونستن نامه من کجا و برای کی داره میره نفرستاده بودنش. بعدشم گفت که ما برای فرستادن به ایران authorize هستیم و به هیچ دانشجویی چیزی که براش غیرقابل استفاده باشه رو توصیه نمی کنیم. خلاصه این که معمولا دانشگاه ها از طریق این شرکت می تونن به ایران بفرستن ولی من چون نمی دونستم کارم یه 20 روزی عقب افتاد.
    شما خودتون رو بیخودی معطل نکنید و اگه دانشگاهتون این شرکت رو پیشنهاد داد اولا خیلی خوشحال بشید چون از روش های دیگه بهتره. دوما آدرس ایران رو بدون هیچ ترسی بذارین و ار گذاشتن آدرس کشورهای دیگه دوری بجویید!!!! :-)
    از کارا پست استفاده کنید! ماله من رو 4 روزه آورد و تازه خودش هم با FedEx پیک آپ کرده بودش. خیاله همتون هم راحت میشه !

من هم دیروز I20 ام رسید..تا دبی رو خود دانشگاه با UPS فرستاده بود..از دبی هم کاراپست برام آورد..
    فقط قیمتی که از من گرفت با قیمتی که از قبل گفته بود فرق داشت..به من گفته بود حدود 40 تومن..ولی 54 تومن ازم گرفت...در هر حال مطمئنه..

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_ra نمایش پست ها
    من هم دیروز I20 ام رسید..تا دبی رو خود دانشگاه با UPS فرستاده بود..از دبی هم کاراپست برام آورد..
    فقط قیمتی که از من گرفت با قیمتی که از قبل گفته بود فرق داشت..به من گفته بود حدود 40 تومن..ولی 54 تومن ازم گرفت...در هر حال مطمئنه..
    كارا پست به من هم گفته بود 49000 تومان اما آخرش شد 60000 تومان. 5 روزه از مقصد رسيد تهران و البته يكي از آشناها از طرف من رفت دفتر مركزي و تحويل گرفت تا اينطوري 1 روز جلو بيفتم.
    با شرايط سخت پست از آمريكا به ايران، اين روش خوب و سريعي بود.
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان نمایش پست ها
    كارا پست به من هم گفته بود 49000 تومان اما آخرش شد 60000 تومان. 5 روزه از مقصد رسيد تهران و البته يكي از آشناها از طرف من رفت دفتر مركزي و تحويل گرفت تا اينطوري 1 روز جلو بيفتم.
    با شرايط سخت پست از آمريكا به ايران، اين روش خوب و سريعي بود.
    از من 45 تومن گرفتن، ضمنا با احتساب ساعت محلی کلا 3.5 روز شد.

آدرسی هم که به من دادن این بود:

Ms.Sheetal (Import Desk)
    Skycom Express LLC P. O. Box: 6195
    Industrial Area 1
    Bh Karachi Darbar Restaurant
    Besides Fawaz Refrigeration
    SHARJAH –U.A.E. Tel: + 971 6 5398987

تو این بحران تحریم بد نبود.
    Sometimes one pays most for the things one gets for nothing.<<Albert Einstein
    I never learned anything from someone who always agreed with me.<<
    Unknown

نقل قول نوشته اصلی توسط ibanez نمایش پست ها
    از من 45 تومن گرفتن، ضمنا با احتساب ساعت محلی کلا 3.5 روز شد.

آدرسی هم که به من دادن این بود:

Ms.Sheetal (Import Desk)
    Skycom Express LLC P. O. Box: 6195
    Industrial Area 1
    Bh Karachi Darbar Restaurant
    Besides Fawaz Refrigeration
    SHARJAH –U.A.E. Tel: + 971 6 5398987

تو این بحران تحریم بد نبود.
    من امروز تماس گرفتم. به من هم از دوبی تا اینجا رو 54 تومن گفت میشه. گفت از اول می قیمت ها افزایش پیدا کرده. اگرم از امریکا پیک آپ بشه 60 تومن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)