صفحه 110 از 191 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120160 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 1910

موضوع: روشهای فرستادن I-20 از آمریکا به ایران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روشهای فرستادن I-20 از آمریکا به ایران

اخرین اخبار در زمینه ی آی-بیست:

1- اگر می خواهید از طریق سایت https://study.eshipglobal.com/ ای بیست خود را با استفاده از DHL از دفتر دانشگاه در امریکا به ایران بفرستید 100 دلار اضافه باید بدید. من 7 8 تا از دانشگاههای ایالت های شمالی، جنوبی، شرقی و غربی رو چک کردم، همشون زده بودند:
    Your Price:USD 165.60
    Includes $100 service charge since the document is being shipped to an embargoed country.

توضیح 1: دانشگاه مربوطه باید با eshipglobal.com قرارداد همکاری داشته باشد.
    توضیح 2: اسم دیگر آن UEMS یا University Express Mail Service می باشد.
    توضیح 3: نحوه ساختن پروفایل برای استفاده از خدمات در اینجاست (فقط از قسمت نحوه ساخت پروفایل استفاده کن!)

2- شرکت ن.ا. در یک حرکت .... هزینه انتقال ای بیست از دفتر شرکت در امریکا رو از 150 هزار تومن به 300 هزار تومن افزایش داد !!، البته با کم کردن زمان تحویل از 12 تا 25 روز به 8 تا 12 روز. همچنین اپشن دفتر دبی نیز اضافه شده.
    ویرایش توسط esi_apply : April 4th, 2014 در ساعت 07:30 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Sonnenblume نمایش پست ها
    سلام از آمریکا با پست اکسپرس به علت تحریم ها مستقیم فرستاده نمی شود. برای من از دانشگاه خواستم با فدکس بفرسته برای دوستی در کانادا تقریبا یکی دو روزه می رسه اگه به تعطیلات آخر هفته نخوره و بعد از کانادا با تی ان تی سه روزه به دستم رسید. در مجموع با تعطیلات و اینها حساب کنی ماکزیمم یک هفته ای به دستت می رسه. البته هزینه اش زیاد شد ولی به نظرم می ارزه!
    میشه هزینه هاش رو هم بگین؟
    خیلی ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط eshaghzadeh نمایش پست ها
    میشه هزینه هاش رو هم بگین؟
    خیلی ممنون.
    از آمریکا تا کلگری41 دلار آمریکا از طریق فدکس
    از کلگری تا ایران 95 دلار کانادا از طریق تی ان تی

البته ظاهرا می تونید پست تی ان تی رو از طریق دفتر ایران "پس کرایه" کنید تا برای دریافت محموله به درب منزل شخص در کانادا یا اروپا بروند. برای اطلاعات بیشتر با دفتر تی ان تی تماس بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    ممنون. نه من اصراری ندارم اکانت بسازم. دیروز سایت فدکس ازم اطلاعات اولیه برای رهگیری را خواست (ایمیل و شماره تماس) و بعد دیدم که امکان رهگیری باز شد. امروز خودشون تماس گرفتن که برای داشتن اکانت باید هزینه شو بدم. من فقط میخوام بدونم که نامه ام به دستم میرسه یا نه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    حقیقتا من اکانت رو رایگان ساختم بعدم بسته طبق همون سیستم tracking جالبشون که حتی ورود و خروج به گیت فرودگاه رو نشون میده پیگیری کردم تا دستم رسید.
    الان اکانت رو چک کردم. فعاله. حدس میزنم چون شما طرف مقابلتون دانشگاه نیست شاید به اینصورت شده. ببینید دانشگاه دقیقا این آدرس رو داده بود که با 56 دلار بسته رو میاوردن.
    https://study.eshipglobal.com/
    شادزی
    ممنون. نامه به دستم رسید بدون هیچ مشکلی . ظاهرا اون اکانت برای همون خدمات اضافه تری بوده که شما گفتید
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

Junior Member

سلام سایمون میشه مثل همیشه راهنماییم کنی؟
    من امروز از طریق eship که خود دانشگاه پیشنهاد کرده بود برا آدرس کاراپست در دبی اقدام کردم و اسم reciever رو اسم خودم زدم تو ثبتش. حالا از eship ایمیل زدند که آیا خودت میخای در دبی توحیل بگیری؟؟؟ کاراپست هم جواب ایمیلمو نمیده! چی بگم؟
    آدرسی که ماراپست داده بود در زیر: و من تازه attention رو دیدم باید کجاش مینوشتم!!؟؟

CompEX International Logistics LLC
    AL quaisas industrial area no 1
    P.O. Box 238238 │ Dubai │ UAE │
    Tel: + 971 4 2558810
    Attention: MR Roshan

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE in UTD

سلام دوستان.من پستهای قبلی رو مطالعه کردم،چیز زیادی راجع به فدکس نیافتم!
    استاد من میگه اگه پست معمولی نمیخای،با فدکس میتونیم بفرستیم برات.آیا این پست برا ایران مشکلی نداره؟!یا بهتره بگم با دی اچ ال بفرسته؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ice14 نمایش پست ها
    سلام سایمون میشه مثل همیشه راهنماییم کنی؟
    من امروز از طریق eship که خود دانشگاه پیشنهاد کرده بود برا آدرس کاراپست در دبی اقدام کردم و اسم reciever رو اسم خودم زدم تو ثبتش. حالا از eship ایمیل زدند که آیا خودت میخای در دبی توحیل بگیری؟؟؟ کاراپست هم جواب ایمیلمو نمیده! چی بگم؟
    آدرسی که ماراپست داده بود در زیر: و من تازه attention رو دیدم باید کجاش مینوشتم!!؟؟

CompEX International Logistics LLC
    AL quaisas industrial area no 1
    P.O. Box 238238 │ Dubai │ UAE │
    Tel: + 971 4 2558810
    Attention: MR Roshan
    سلام
    با پست مورد نظر تماس تلفني بگيريد چندين خط دارند ظاهرا. و اين اسميه كه هميشه به افراد ميگن معرفي شه براي تحويل ظاهرا. فقط چون امسال شرايط فرق كرده در جريان جزئيات نيستم. حتما تلفن بزنيد چون تا جاييكه اطلاع دارم تحويل گيرنده خودتون نميتونيد باشيد.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط betocheh نمایش پست ها
    سلام دوستان.من پستهای قبلی رو مطالعه کردم،چیز زیادی راجع به فدکس نیافتم!
    استاد من میگه اگه پست معمولی نمیخای،با فدکس میتونیم بفرستیم برات.آیا این پست برا ایران مشکلی نداره؟!یا بهتره بگم با دی اچ ال بفرسته؟
    سلام
    فدكس تا سال قبل به ايران سرويس ميداد امسال شرايطشون فرق كرده به نظرم از خودشون بپرسيد بهتره ولي امسال ظاهرا تحويل به ايران نداشتند. در اين تاپيك روي راه هاي موجود بحث شده DHL هم يكي از اونهاست فقط روز دقيق رسيدن مرسوله مشخص نيست.بازم خودتون تصميم بگيريد.
    شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام، سایمون جان یه سوال دارم.

با دانشگاهم صحبت کردم راجع به i-20 و اونا گفتن که به محض آماده شدن بهت پست می کنیم و یه Email به همراه Tracking number برات می فرستیم. اونا در حال حاضر فقط آدرس ایران دارن از من. سوال من اینه که آیا الان باید بهشون میل بزنم و آدرس رو عوض کنم؟ خودشون بعدن نمی پرسن از من آدرسو و یا چک کنن اطلاعات رو؟
    سوال دوم اینکه من توی آمریکا و انگلستان دوست و فامیل دارم ؛ می خوام نظرتو بدونم که سریعترین و مطمئن ترین راه چیه الان (پولش اصلان مهم نیست) ؟ آیا این شرکتهای واسطه خوبن؟

ممنون می شم اگر راهنمائی کنید.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alister نمایش پست ها
    سلام، سایمون جان یه سوال دارم.

با دانشگاهم صحبت کردم راجع به i-20 و اونا گفتن که به محض آماده شدن بهت پست می کنیم و یه Email به همراه Tracking number برات می فرستیم. اونا در حال حاضر فقط آدرس ایران دارن از من. سوال من اینه که آیا الان باید بهشون میل بزنم و آدرس رو عوض کنم؟ خودشون بعدن نمی پرسن از من آدرسو و یا چک کنن اطلاعات رو؟
    سوال دوم اینکه من توی آمریکا و انگلستان دوست و فامیل دارم ؛ می خوام نظرتو بدونم که سریعترین و مطمئن ترین راه چیه الان (پولش اصلان مهم نیست) ؟ آیا این شرکتهای واسطه خوبن؟

ممنون می شم اگر راهنمائی کنید.
    سلام
    برخي دانشگاه ها حتي لحظه ي قبل از ارسال با شما چك ميكنند. ولي چون مشخص نيست دانشگاه شما سياستش چيه بهتره خودتون باهاشون چك كنيد. از شركت هاي امسال اطلاعي ندارم. 12- مورد هستند كه دارند با واسطه بسته ها رو تحويل ميدن.
    اگر شما در آمريكا آشنا داريد ميشه به ايشون بفرستند و ايشون براتون با DHL ارسال كنه. در اين حالت احتمال كمتريه كه كلير بخوره چون نامه از فردي به فردي ارسال ميشه. ولي بازم قطعيت نداره كه كي برسه. من فكر ميكنم شركت ها هم بد نيستند جز بحث هزينه كه ،دارن از اين شرايط استفاده ميكنند راه ديگه ايي جز پست هوايي ( عادي) آمريكا USPS‌نميمونه كه اونم از 5 تا 7 هفته زمان ميبره برسه ايران. ايرانم ميره دست پست عادي كه ممكنه به دستتون نرسه. ميتونيد از كساني كه اخيرا از شركت ها خدمات گرفتن اطلاعات بگيريد و بين گزينه ي دوستتون و شركت ها يكي رو انتخاب كنيد.
    شادزي
    ویرایش توسط Simon : April 8th, 2014 در ساعت 08:32 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)