صفحه 114 از 191 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 1910

موضوع: روشهای فرستادن I-20 از آمریکا به ایران

Banned

پیش فرض پاسخ : روشهای فرستادن I-20 از آمریکا به ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran1393 نمایش پست ها
    با اینکه با استفاده از شرکت ن آ I20 شما حتما به دستتون می رسه اما من اصلا توصیه نمی کنم به دلایل زیر:

1) از لحاظ اخلاقی در سطح پایینی هستند و اگر مشکلی برای بسته ی شما پیش بیاد مطمئنا جوابگو نخواهند بود.
    2) بسته من از دانشگاه تا تهران 20 روز طول کشید و تقریبا با بسته ی دیگری که دانشگاه با پست 2 دلاری برام ارسال کرد به طور همزمان به دستم رسید.
    3) اگر شهرستان هستید باید تشریف ببریدتهران و حتما هم باید از قبل هماهنگ کنید چون همیشه در شرکت نیستند
    4) برای من هیچ ایملی حاوی اسکن I20 ارسال نگردید. من بعد از 12 روز ایمیل زدم و گفتم آیا بسته من به دستتون رسیده که گفتن آره 4 روز پیش. پس ممکنه مثل من کلی هم استرس بهتون وارد بشه.
    5) آدرس مسئول این شرکت در آمریکا به طور ناگهانی تغییر کرد و من دقیقه 90 آدرس تصحیح شده رو برای دانشگاه ایمیل زدم
    6) اگر ایران یک ماه تعطیلات باشه مطمئن باشید این شرکت هم تعطیل هستش و کسی تلفن رو جواب نمیده. اینا با توجه به تجربه خودم از تعطیلات نوروز گفتم.
    الان دیگه DHL مثل آب خوردن میاره. نیازی به شرکت واسطه نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط austin نمایش پست ها
    اگر تهران نباشیم چکار باید کرد؟ خودشون میارن شهرستان؟
    بستگی به این داره کدوم استان باشین. همه استان های ایران دفتر DHL ندارن. فقط تهران و این شهر ها DHL دارن: تبریز، شیراز، اصفهان، اهواز، مشهد، بندر عباس، عسلویه. من خودم رفتم تهران تحویل گرفتم، چون حس کردم به شهرستان هایی که دفتر ندارن، با پست معمولی فرستاده میشه.به دفتر دی اچ ال وزرا زنگ بزنین بهتون جواب دقیق میدن.

کیش هم دفتر داره ، یادم رفت بنویسم.
    ویرایش توسط Blue_Heart : April 10th, 2014 در ساعت 09:04 PM

دوستان دانشگاه خودش پیشنهاد داده با DHL بفرسته ۶۵ دلار باید بپردازم البته قبلش. چند روزه می رسه؟ دانشگاه میگه اسکنشو نمی فرستیم غیرقانونیه! حالا DHL بهترین روش موجوده؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط silbermond نمایش پست ها
    دوستان دانشگاه خودش پیشنهاد داده با DHL بفرسته ۶۵ دلار باید بپردازم البته قبلش. چند روزه می رسه؟ دانشگاه میگه اسکنشو نمی فرستیم غیرقانونیه! حالا DHL بهترین روش موجوده؟
    الان بهترین روش همینه. اگه اسکنشو نمیفرسته. دوستی دارین آمریکا بفرسته به اون براتون اسکن کنه؟

الان بهترین روش همینه. اگه اسکنشو نمیفرسته. دوستی دارین آمریکا بفرسته به اون براتون اسکن کنه؟
    ممنون از پاسختون.
    بله دارم اما بعید می دونم دانشگاه قبول کنه. البته ایمیل زدم الان یه سری اطلاعاتشو بم گفتن. اطلاع دارین چند روزه می رسه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط silbermond نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.
    بله دارم اما بعید می دونم دانشگاه قبول کنه. البته ایمیل زدم الان یه سری اطلاعاتشو بم گفتن. اطلاع دارین چند روزه می رسه؟
    طبق تجربه بچه ها حدود 10 روز

Member keivan68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق شریف / کنترل

اگر تهران نباشیم چکار باید کرد؟ خودشون میارن شهرستان؟
    بله آدرس تون هرجا باشه میارن (یا خود DHL یا شرکت پست). من این راه رو برای تسریع در دریافت بسته و اینکه از مشکلات احتمالی غلط ترجمه شدن آدرس و تاخیر زیاد جلوگیری بشه پیشنهاد دادم
    BS & MS: Sharif EE/Control Theory&Robotics/iBT:101/GRE:323(V153,Q170)n
    Currently a PhD student of Electrical Engineering at Iowa State University

Member keivan68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق شریف / کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط mmahmoodi
    سلام آقا کیوان
    وقت شما بخیر
    عزیز دیدم که نوشتی با خود DHL فرمت رو دانشگاه فرستاد؟ یعنی از نسک آور و بازارگردی استفاده نکردی؟؟ چقدر طول کشید؟ همون 4 روزی که DHL قولشو داده بود شد؟ از eshipGlobal استفاده کردی تا فرمتو از دانشگاه بگیره و بده به DHL؟
    ممنون میشم راهنمایی کنی چون واقعا موندم کدوم مسیرو انتخاب کنم:
    1) نسک آور
    2) بازارگردی
    3) DHL خود دانشگاه

منتظر جوابتم عزیز.
    خیلی خیلی ممنون
    سلام mmahmoodi عزیز. پیام خصوصیت رو اینجا جواب میدم تا اگر دوستان سوال مشابهی داشتن جواب داده بشه
    بله، DHL مستقیم بسته رو آورد به ایران. الان رسیده و فردا قراره برم تحویلش بگیرم
    بسته من ۴آوریل تحویل DHL شد و امروز یعنی ۱۱ آوریل رسیده به دفتر DHL در تهران. علت طولانی شدنش هم این بود که چهار روز متوالی در گمرک آمریکا کلیرنس خورد.
    دانشگاه مستقیم برد به DHL تحویل داد و من از eshipGlobal استفاده نکردم
    به نظر من اگه دانشگاه امکان ارسال با DHL رو داره ازش استفاده کن و پول الکی نده. من موارد متعددی رو دیدم که اخیرا بدون هیچ مشکلی حداکثر در ۱۰ روز بسته شون با DHL مستقیم از دانشگاه ارسال شده و به دست شون رسیده. معمولا بسته هایی که از مبدا دانشگاه ارسال میشه در کلیرنس گیر نمیکنه و حداکثر در همین سه چهار روز ترخیص میشه. اما اگه شخص حقیقی از آمریکا بسته رو با DHL بفرسته، مواردی بوده که تو گمرک مونده و هیچ وقت ترخیص نشده
    امیدوارم توضیحاتم کامل و مفید بوده باشن
    BS & MS: Sharif EE/Control Theory&Robotics/iBT:101/GRE:323(V153,Q170)n
    Currently a PhD student of Electrical Engineering at Iowa State University

Junior Member mmahmoodi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial and Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط keivan68 نمایش پست ها
    سلام mmahmoodi عزیز. پیام خصوصیت رو اینجا جواب میدم تا اگر دوستان سوال مشابهی داشتن جواب داده بشه
    بله، DHL مستقیم بسته رو آورد به ایران. الان رسیده و فردا قراره برم تحویلش بگیرم
    بسته من ۴آوریل تحویل DHL شد و امروز یعنی ۱۱ آوریل رسیده به دفتر DHL در تهران. علت طولانی شدنش هم این بود که چهار روز متوالی در گمرک آمریکا کلیرنس خورد.
    دانشگاه مستقیم برد به DHL تحویل داد و من از eshipGlobal استفاده نکردم
    به نظر من اگه دانشگاه امکان ارسال با DHL رو داره ازش استفاده کن و پول الکی نده. من موارد متعددی رو دیدم که اخیرا بدون هیچ مشکلی حداکثر در ۱۰ روز بسته شون با DHL مستقیم از دانشگاه ارسال شده و به دست شون رسیده. معمولا بسته هایی که از مبدا دانشگاه ارسال میشه در کلیرنس گیر نمیکنه و حداکثر در همین سه چهار روز ترخیص میشه. اما اگه شخص حقیقی از آمریکا بسته رو با DHL بفرسته، مواردی بوده که تو گمرک مونده و هیچ وقت ترخیص نشده
    امیدوارم توضیحاتم کامل و مفید بوده باشن
    سلام دوباره
    عزیز ممنونم از جوابت.
    مشکل اینه که eshipGlobal خیلی گرون میگیره تا بیاره ایران!! مینویسه چون کشور ممنونه هستین 100$ باید بیشتر بدین و هزینه ش میشه 150$ که خیلی زیاده. به نظرم از بازارگردی استفاده کنم قیمتش کمتره و خیلی هم نباید دیر بیاد چون DHL سریع میرسونه دوبی و بعدش بازارگردی هم میاره تهران. دانشگاه از شما پول نخواست اصلا؟؟

با تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mmahmoodi نمایش پست ها
    سلام دوباره
    عزیز ممنونم از جوابت.
    مشکل اینه که eshipGlobal خیلی گرون میگیره تا بیاره ایران!! مینویسه چون کشور ممنونه هستین 100$ باید بیشتر بدین و هزینه ش میشه 150$ که خیلی زیاده. به نظرم از بازارگردی استفاده کنم قیمتش کمتره و خیلی هم نباید دیر بیاد چون DHL سریع میرسونه دوبی و بعدش بازارگردی هم میاره تهران. دانشگاه از شما پول نخواست اصلا؟؟

با تشکر
    عزیزم dhl میاره دیگه چرا از شرکت واسطه می خای کمک بگیری؟!!!!!!!!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)