صفحه 16 از 191 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1910

موضوع: روشهای فرستادن I-20 از آمریکا به ایران

پیش فرض پاسخ : روشهای ارسال I-20 از آمریکا به ایران

من جدیدا یک I۲۰ دیگه به دستم رسیده از یک دانشگاه دیگه، خواستم تجربمو بگم بدک نیست. داشتم با استاد اونورم چت می‌کردم، بحث تحریم شد، من گفتم بهش اینا ایران رو تحریم کردن، گفت صبر کن الان زنگ میزنم ببینم قضیه چی‌ هست، خلاصه، زنگ زد و گفت اینا کارشون رو بلد هستن و نگران نباش. گفت با DHL برات پست می‌کنن و ۳ روزه می‌رسه دستت و track number DHL رو هم فرداش واسم میل کرد، و بعد از ۳ روز رسید! با همون DHL که میگن ایرانو تحریم کرده! خلاصه یا ما سر کاریم یا اینا که دارن I۲۰ هارو پست می‌کنن کارشون رو بلد نیستن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saharabbasi نمایش پست ها
    خوب وقتی ادرس ایران رو به عنوان مقصد میدید ازتون قبول میکنه؟
    نه، ایران را حتی توی لیست کشور ها هم نداره! در مرحله ی اول فقط تا دبی نامه ت می آید. البته اگه تو خارج فامیل دارید میتونید آدرس آنها را بدید. (اینجوری شاید کل هزینه هاتون کم تر هم بشه)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad8816 نمایش پست ها
    من جدیدا یک I۲۰ دیگه به دستم رسیده از یک دانشگاه دیگه، خواستم تجربمو بگم بدک نیست. داشتم با استاد اونورم چت می‌کردم، بحث تحریم شد، من گفتم بهش اینا ایران رو تحریم کردن، گفت صبر کن الان زنگ میزنم ببینم قضیه چی‌ هست، خلاصه، زنگ زد و گفت اینا کارشون رو بلد هستن و نگران نباش. گفت با DHL برات پست می‌کنن و ۳ روزه می‌رسه دستت و track number DHL رو هم فرداش واسم میل کرد، و بعد از ۳ روز رسید! با همون DHL که میگن ایرانو تحریم کرده! خلاصه یا ما سر کاریم یا اینا که دارن I۲۰ هارو پست می‌کنن کارشون رو بلد نیستن
    برای ارسال با پست express (سه روزه) سه تا روش پرداخت هست. فرستنده پول را پرداخت کنه یا گیرنده یا یه نفر سوم با کردیت کارت. که فکر کنم در مورد شما روش اول انجام شده. که کمتر دانشگاهی حاضر 60 دلار به خاطر پست i20 بده. به نظرم خود استادت هزینه را تقبل کرده.

Junior Member

اگه اين آشناي ما تو کشور سوم نباشه يعني تو خود آمريکا باشه بازم به کليرنس ميخوره؟؟؟؟
    ویرایش توسط cyruspk : June 28th, 2011 در ساعت 07:34 PM

Junior Member

سلام
    نامه آی بیست من رو دانشگاه باUS regular post فرستادن. از دوستان کسی می دونه چقدر طول می کشه تا این نامه با این نوع پست دستم برسه؟

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sagha1365 نمایش پست ها
    سلام
    نامه آی بیست من رو دانشگاه باUS regular post فرستادن. از دوستان کسی می دونه چقدر طول می کشه تا این نامه با این نوع پست دستم برسه؟
    برای من حدود 20 روز با پست معمولی طول کشید.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Junior Member

من دو هفته پيش i20 از مركز زبان دانشگاه فلوريدا با fdex ارسال كردند گفتند track no. نداره و تا دو هفته اي طول ميكشه تا برسه.ميخواستم بدونم آيا به آدرس منزل در ايران ميرسه يا نه ؟هر چي مكاتبه ميكنم كه نگرانم جواب نميدن.يكي راهنمايي كنه چون 15 مهر بايد فلوريدا باشم و هنوز وقت سفارت نگرفتم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Georgia Institute of Tech, Bioinformatics

سلام دوستان
    دانشگاه من می خواد i20 رو بفرسته ولی این بار پولشو خودم باید بدم. ظاهرا فقط با ups می فرسته. توی سایتشم که گفته به هیچ عنوان به ایران و کوبا نمی فرسته (و شاید به 4 تای دیگه). با TNT و DHL هم حاظر نیستن بفرستن. حالا من چکار کنم با UPS بفرستم؟ کدوم سرویسش؟ کسی میدونه چقدر باید پول تو کردیت کارتم باشه؟

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hajhamid نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانشگاه من می خواد i20 رو بفرسته ولی این بار پولشو خودم باید بدم. ظاهرا فقط با ups می فرسته. توی سایتشم که گفته به هیچ عنوان به ایران و کوبا نمی فرسته (و شاید به 4 تای دیگه). با TNT و DHL هم حاظر نیستن بفرستن. حالا من چکار کنم با UPS بفرستم؟ کدوم سرویسش؟ کسی میدونه چقدر باید پول تو کردیت کارتم باشه؟
    با مارا پست پیکاپ کن.

منظورم کارا پست* بود.
    ویرایش توسط rashdy_chem : September 20th, 2011 در ساعت 06:59 AM

اینکه دوستان می گن شرکت کاراپست درب منزل تحویل میده، منظورشون آدرس های تهران هست یا شهرستان هم تحویل میده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)