صفحه 182 از 191 نخستنخست ... 82132172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,811 تا 1,820 , از مجموع 1910

موضوع: روشهای فرستادن I-20 از آمریکا به ایران

پیش فرض پاسخ : روشهای فرستادن I-20 از آمریکا به ایران

سلام دوستان
    بهترین راه فرستادن ای 20 به ایران چیه؟
    یه سایتeshipglobal بمن معرفی کردن که با پست DHL به مراکز استان تو ایران ای 20 رو میفرسته و 70.15$ هزینش میشه
    فقط برای پرداخت هزینش کارت اعتباری میخواد
    یه راه دیگه هم هست که بفرستن کاراپست تو دبی، که از اونجا بیارن برامون ولی فکر کنم بیشتر طول بکشه و هزینشم بیشتر بشه
    ولی نمیدونم چرا همه از این راه دومی بیشتر استفاده میکنن
    ممنون میشم راهنمایی کنین

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سایتeshipglobal بمن معرفی کردن که با پست DHL به مراکز استان تو ایران ای 20 رو میفرسته و 70.15$ هزینش میشه
    یه راه دیگه هم هست که بفرستن کاراپست تو دبی، که از اونجا بیارن برامون ولی فکر کنم بیشتر طول بکشه و هزینشم بیشتر بشه
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    بستگی داره. یه سری دانشگاها برای پست پول نمیگیرن. و اینکه به خاطر مسائل تحریم که بوده بچا ترجیح میدن پول بیشتری بدن تا بستشون سیف دستشون برسه.

دوستان من پست بسته ی حاوی آی-20 م رو برگردوند به دانشگاه و توضیحش این بود که چون دانشگاه جدیدالتاسیس هست هنوز پست به عنوان دانشگاه نمی شناسش! (دی اچ ال) اما فکر کنم اصل داستان اینه که به ایران نمیاره بسته ها رو. چون دانشگاه افتاد دنبال پست جایگزین و به من گفت راه دوم اینه که من فکر کشور ثالثی برای واسطه گری باشم.(مثل کاراپست)
    استادم گفت با پیرینت رنگی آی-20 که برام میل شده برم مصاحبه.
    قبلا تو این فروم خوندم که یکی دیده بود امضای ای-20 ش که براش پست شده بوده شبیه امضای اسکن شده ست و گفته بوده اصل ای-20 را براش بفرستن. دوباره که فرستادن دیده باز اسکن شده ست. به دانشگاه که گفته توضیح دادن که اینجا چون صاحبان امضا سرشون شلوغه، تصویر امضا رو اینترنشنال آفیس ضمیمه می کنه و کلا سیستم اسکن شده است.
    حالا به نظرتون طوری می شه درگیر پست نکنم خودم رو و به توصیه ی استادم با پیرینت رنگی برم؟

ApplyAbroad Veteran
    Alan_90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Washington university in St. Louis/Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    البته هزینه ی روش اول 100+70 دلار هست. این 100 دلار رو به خاطر مسایل تحریم ازمون میگیرن.
    بعضی از دوستان، از روش اول استفاده کردن و آی 20 شون توی گمرک امریکا به مدت زیادی مونده و خیلی دیر به دستشون رسیده.
    البته خیلی ها با همین روش بسیار سریع و بدون مشکل آی 20 شون رو دریافت کردن (در عرض یک هفته).
    من خودم با مطالعه ی کامل این فروم به این نتیجه رسیدم که روش دوم یکم ضریب اطمینانش بیشتره.
    باز نظر خودتون مهمه.

موفق باشید
    پیشاپیش عذر می خوام که نمی تونم در پیغام خصوصی، به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم رو دارند، پاسخ دهم.

دوستان سلام،

کسی نشانی و دیگر مشخصات به روز شرکت کاراپست در دوبی را داره، برای وارد کردن در UEMS لازم دارم. ممنون میشم.
    من اولین بار هست که میخوام از UEMS استفاده کنم، اگر کسی تجربه پرکردن فرم آنلاین تا نهایی کردن سفارش را هم میدونه خیلی ممنون میشم، این تجربه با ارزش اینجا شِیر کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Moshari45 نمایش پست ها
    دوستان سلام،

کسی نشانی و دیگر مشخصات به روز شرکت کاراپست در دوبی را داره، برای وارد کردن در UEMS لازم دارم. ممنون میشم.
    من اولین بار هست که میخوام از UEMS استفاده کنم، اگر کسی تجربه پرکردن فرم آنلاین تا نهایی کردن سفارش را هم میدونه خیلی ممنون میشم، این تجربه با ارزش اینجا شِیر کنه.
    سلام دوست عزیز
    آدرس کاراپست در دبی:
    SKYCOM EXPRESS
    GARHOUD STAR BUILDING (GROUND FLOOR)
    NEAR GGICO METRO STATION
    CLOSE TO DHL WAREHOUSE & OPP GARHOUD PRIVATE HOSPITAL
    GARHOUD
    Dubai UAE
    TEL: 042530000
    Attention: Mr Hemant

دوستان گرامی سلام

یه نکته ای رو در باره کارا پست می خوام بهتون بگم که باید حتما رعایت کنید

آدرس کارا پست رو از خود کاراپست بپرسید...چون گویا دفترشون دفتر ثابتی نیست و ممکنه دوره ای عوض شه...پس برای از بین بردن هرگونه شک و تردید از خودشون سوال کنین
    روند آدرس دادنشون هم به این صورته که بهشون ایمیل میزنین و مشخصاتتون رو میدین و اونا هم شرایط و آدرس دبی رو به شما میدن

موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط araesa نمایش پست ها
    دوستان گرامی سلام

یه نکته ای رو در باره کارا پست می خوام بهتون بگم که باید حتما رعایت کنید

آدرس کارا پست رو از خود کاراپست بپرسید...چون گویا دفترشون دفتر ثابتی نیست و ممکنه دوره ای عوض شه...پس برای از بین بردن هرگونه شک و تردید از خودشون سوال کنین
    روند آدرس دادنشون هم به این صورته که بهشون ایمیل میزنین و مشخصاتتون رو میدین و اونا هم شرایط و آدرس دبی رو به شما میدن

موفق باشین
    ممنون از پستتون، دوست عزیز.

میشه بفرمایین ایمیلشون چی هست برای تماس؟ تا اونجایی که من یادم میاد توی وب سایتشون فقط دفتر تهران و اونم برای مدیرانشون ایمیل دادن. من آخرین بار حدود 5 یا 6 سال پیش از سرویسشون استفاده کردم و اون موقع با خانم بختیاری نامی مکاتبه کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ario_80 نمایش پست ها

میشه بفرمایین ایمیلشون چی هست برای تماس؟ تا اونجایی که من یادم میاد توی وب سایتشون فقط دفتر تهران و اونم برای مدیرانشون ایمیل دادن. من آخرین بار حدود 5 یا 6 سال پیش از سرویسشون استفاده کردم و اون موقع با خانم بختیاری نامی مکاتبه کردم.
    I20@karapost.com

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ario_80 نمایش پست ها

shiva.bakhtiary@karapost.com
    Blue Team Leader

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)