صفحه 185 از 191 نخستنخست ... 85135175176177178179180181182183184185186187188189190191 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,841 تا 1,850 , از مجموع 1910

موضوع: روشهای فرستادن I-20 از آمریکا به ایران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روشهای فرستادن I-20 از آمریکا به ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط aadmiral123 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من جواب این سوال رو به استادم چی بدم؟
    your DS2019 form is ready. I will pick it up and send it to you. But I need your mailing address. Should I use Fedex, UPS or something else?

بگم بهش چیکار کنه؟
    بهترین گزینه شما برای دریافت DS2019 کاراپست هست. باید بهشون ایمیل بزنین و ببینین چه پست هایی رو قبول می کنن. بعد به استادتون بگین و آدرس کاراپست در دبی رو بهش بدین. تا اونجایی که من یادم میاد Fedex جز پست هایی نیست که قبول می کنن. برای اطمینان حتما از خودشون (کاراپست) بپرسین.

سلام به همه دوستان،

من می خوام برای پیکاپ ویزا از طریق کاراپست اقدام کنم. من به کاراپست ایمیل زدم ولی از اونجایی که امروز جمعه اس جواب ندادن. می خواستم امروز سفارشم توی eshipglobal کامل بشه. آدرس دفتر دبی کاراپست هنوز همینه که دوستمون توی این پست توضیح دادنه؟ عوض نشده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Phuong نمایش پست ها
    كاراپست خيلي خوبه! I-20 من دوشنبه از دانشگاه به دبي ارسال شد، پنجشنبه رسيد به دفتر دبي كاراپست و يكشنبه هم به دست من (تهران) رسيد. كمتر از چيزي كه خودشون گفتن يعني سه روز كاري، طول كشيد.
    سلام. بچه ها آدرس کارا پست که تغییری نکرده؟ هنوز همینه که ابن زیر نوشته ؟من امروز میخوام آدرسو بدم که دانشگاه برام پست کنه. به خود کاراپست ایمیل دادم برای دریافت آدرس اما هنوز جواب ندادن. ممنئن اگه جواب بدین

Skycom
    GARHOUD STAR BUILDING (GROUND FLOOR)
    NEAR GGICO METRO STATION
    CLOSE TO DHL WAREHOUSE & OPP GARHOUD PRIVATE HOSPITAL
    GARHOUD
    Dubai UAE
    TEL: 042530000
    Attention: Mr Heman

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ateferazavi نمایش پست ها
    سلام. بچه ها آدرس کارا پست که تغییری نکرده؟ هنوز همینه که ابن زیر نوشته ؟من امروز میخوام آدرسو بدم که دانشگاه برام پست کنه. به خود کاراپست ایمیل دادم برای دریافت آدرس اما هنوز جواب ندادن. ممنئن اگه جواب بدین

Skycom
    NEAR GGICO METRO STATION
    GARHOUD
    Dubai UAE
    بله تغییری نکرده. من هفته قبل فرستادم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ateferazavi نمایش پست ها

Skycom
    NEAR GGICO METRO STATION
    GARHOUD
    Dubai UAE
    بهتره منتظر جوابشون بمونین. اگر تغییر کرده باشه اونوقت داستان دارینا!

سلام
    بعضی از دوستان میگن i20 ما بدون تأخیر و مشکل با DHL رسیده دم در خونمون. آیا قضیه این نیست که توی این تاپیک فقط کسانی که به هر دلیلی دچار مشکل شدن میگن DHL، آی بیست رو ایران نمیاره؟ و بیشتر کسانی که بدون مشکل براشون i20 با DHL رسیده دیگه نیاز نمیبینن بیان اینجا گزارش بدن چون کارشون راه افتاده؟

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdihajiha نمایش پست ها
    سلام
    بعضی از دوستان میگن i20 ما بدون تأخیر و مشکل با DHL رسیده دم در خونمون. آیا قضیه این نیست که توی این تاپیک فقط کسانی که به هر دلیلی دچار مشکل شدن میگن DHL، آی بیست رو ایران نمیاره؟ و بیشتر کسانی که بدون مشکل براشون i20 با DHL رسیده دیگه نیاز نمیبینن بیان اینجا گزارش بدن چون کارشون راه افتاده؟
    ای20 بدون مشکل به ایران با دی اچ ال میاد ولی بستگی داره به ایالتش. بعضی ایالت ها نمی فرستند و بعضی بله

سلام. خواستم به اطلاع برسونم که فعلا DHL نمی تونه از امریکا به ایران مدرک یا بسته ای رو بیاره. این هم پیغامی که از نماینده ی DHL توی آمریکا امروز گرفتم:
    I apologize for any inconvenience.

We are not able to send packages for individuals to Iran.

(البته قبل از این هم نماینده DHL توی ایران بهم یا ایمیل گفته بود محدودیت هایی وجود داره که از حیطه ی اختیارات DHL خارجه:
    Thanks for visiting our website.

Please be advised that we are only able to receive non original documents from USA. However your shipper can check this directly with DHL in USA. Also please be informed that due to certain conditions on shipments to/ from Iran there are restrictions in receiving any prepaid shipments from USA and this is out of DHL control and pick up request should be scheduled from origin.

For more information you can call our customer services at +98 21 84088888.

Regards,

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdihajiha نمایش پست ها
    سلام. خواستم به اطلاع برسونم که فعلا DHL نمی تونه از امریکا به ایران مدرک یا بسته ای رو بیاره. این هم پیغامی که از نماینده ی DHL توی آمریکا امروز گرفتم:
    I apologize for any inconvenience.

We are not able to send packages for individuals to Iran.

(البته قبل از این هم نماینده DHL توی ایران بهم یا ایمیل گفته بود محدودیت هایی وجود داره که از حیطه ی اختیارات DHL خارجه:
    Thanks for visiting our website.

Please be advised that we are only able to receive non original documents from USA. However your shipper can check this directly with DHL in USA. Also please be informed that due to certain conditions on shipments to/ from Iran there are restrictions in receiving any prepaid shipments from USA and this is out of DHL control and pick up request should be scheduled from origin.

For more information you can call our customer services at +98 21 84088888.

Regards,

چن تا صفحه قبل تر رو بخونید همین چن ماه پیش برای بچا فرستاده شده و دریافت کردن. حالا نمیدونم واقعا این جناب نماینده اطلاعاتش در چه حد هستش

نقل قول نوشته اصلی توسط simani نمایش پست ها
    چن تا صفحه قبل تر رو بخونید همین چن ماه پیش برای بچا فرستاده شده و دریافت کردن. حالا نمیدونم واقعا این جناب نماینده اطلاعاتش در چه حد هستش
    من متأسفم بابت این قضیه. از contact خود سایت DHL استفاده کردم و عنوان سوالم گزینه ی other بود، خودتون هم میتونید امتحان کنید. خودم با توجه به بعضی از پست هایی که توی این صفحه خونده بودم اول آدرس منزل خودمون رو دادم به دانشگاه. بعد فکر کردم ممکنه نرسه به دستم به موقع و اون موقع مجبور میشدم هم وقت ویزام رو کنسل کنم هم یه ترم دیفر کنم، متوجه شدم به ریسکش نمی ارزه. ایمیل هم زدم هم به DHL ایران و هم به DHL امریکا، اینا پاسخشون بود و تا حد زیادی من رو مطمئن کرد. دوباره ایمیل زدم به دانشگاه و آدرس گیرنده رو عوض کردم. شاید کسانی تحویل گرفتند با DHL بدون تأخیر و بدون هزینه اضافی، ولی برای ادمیشن ترم بهار 2017 کسی گزارش نکرده. البته برعکسش یعنی از ایران به آمریکا هیچ مشکلی نیست و بسته های من 5 روزه رسیده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)