صفحه 190 از 191 نخستنخست ... 90140180181182183184185186187188189190191 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,891 تا 1,900 , از مجموع 1910

موضوع: روشهای فرستادن I-20 از آمریکا به ایران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2018

نقل قول نوشته اصلی توسط omidoo نمایش پست ها
    چه جالب ولی هرچی کمتر وارد جزییات بشن بهتره

سلام مجدد

میخواستم از شما کمک بگیرم. ارسال I-20 من از آمریکا به مشکل برخورده من از پست Dhl استفاده کردم و دیروز متوجه شدم " shipment on hold" خورده روی بسته. درصورتی که دانشگاه برگه های مربوط به کشورهای تحریم رو هم امضاء کرده و حتی کپیش رو هم برام فرستاد. من حتی به DHl توی آمریکا هم زنگ زدم ولی آنها اظهار بی اطلاعی کردند. ولی گمرک نمیزاره بسته من ارسال بشه. اصلا نمیدونم باید چکار کنم. اگر راهنماییم کنید ممنون میشم.

باتشکر.

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2018

نقل قول نوشته اصلی توسط arghavan_b نمایش پست ها
    سلام مجدد

میخواستم از شما کمک بگیرم. ارسال I-20 من از آمریکا به مشکل برخورده من از پست Dhl استفاده کردم و دیروز متوجه شدم " shipment on hold" خورده روی بسته. درصورتی که دانشگاه برگه های مربوط به کشورهای تحریم رو هم امضاء کرده و حتی کپیش رو هم برام فرستاد. من حتی به DHl توی آمریکا هم زنگ زدم ولی آنها اظهار بی اطلاعی کردند. ولی گمرک نمیزاره بسته من ارسال بشه. اصلا نمیدونم باید چکار کنم. اگر راهنماییم کنید ممنون میشم.

باتشکر.
    سلام
    من تجربه خودم اشتراک می گذارم دوستمون هم شما راهنمایی بیشتر می کنند.
    من از فدکس و dhl تا به حال استفاده کردم ولی هیچ وقت آدرس ایران ندادم یا آدرس دوستان در امریکا یا اروپا دادم یا آدرس دپارتمان یا lab در سایر کشورها دادم و بعد دوستان برای من ارسال کردند. یا باید آدرس شرکت هایی که در دبی دفتر دارند بدید به دانشگاه و بعد شرکت به آدرس ایران برای شما ارسال میکنند. شما در هر حال یک واسطه لازم دارید به دانشگاه بگید دوباره برای شما ارسال کنند و مشکل توضیح بدید. dhl در این موارد خیلی پاسخگو نیست. تاپیک برای ارسال i20 در فروم هست. در ضمن چند پست قبل نگاه کردم ذکر کرده بودید نانو در بسته بندی؟ این کلمه ی نانو حذف کنید بهتر هست ( اگر قابل حذف هست). از نظرات سایر دوستان استفاده کنید. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط arghavan_b نمایش پست ها
    سلام مجدد

باتشکر.
    سلام دوست گرامی
    بیشتر دوستان چه در این فروم و چه در خارج از این فروم از شرکت کاراپست برای دریافت آی بیستشان استفاده می کنند. شما باید دوباره درخواست بدهید و این بار آدرس شرکت کاراپست را بیاورید. البته لطفا قبل از هرگونه اقدامی با خود شرکت از طریق ایمیل مکاتبه نمایید و نوع سرویس پستی (DHL یاUPS ) و آدرس و.... را جویا شوید.

پ.ن. البته شرکتهای پستی دیگری هم در ایران هستند که این کار را انجام میدهند اما چون من خودم تجربه استفاده از این شرکت را داشتم و اینکه 4 روزه آی بیست به دستم رسید از اینرو پیشنهاد دادم و این صرفا یک پیشنهاد است. البته آنطور که متوجه شدم (کارمند آن شرکت پستی به من اینگونه گفته بود!) گویا از طریق DHL از امریکا به ایران نمی توان پستی ارسال کرد.
    پیروز باشید.
    ویرایش توسط sarah9093 : May 4th, 2018 در ساعت 03:03 AM دلیل: اضافه کردن پی نوشت!

پیش فرض پاسخ : روشهای فرستادن I-20 از آمریکا به ایران

شما از اون طرف خواستید براتون ارسال کنند با دی اچ ال!!!کلا نمیدونستم از اون طرف میشه با این پست ها برام بفرستن.
    ولی کاری که من کردم برای مدارک جی وان، به شرکت دی اچ ال یا پی دی ای تو ایران (تو دفاتر پست مرکزی شعبه دارند) درخواست دادم و فرم پر کردم مدارکم برام از دانشگاه گرفت و آورد دمه خونه. یک ماهه پیش هم از طریق همین پست به آمریکا برای یک بانک نامه فرستادم
    موفق باشید

سلام

بچه ها فرم من رو دانشگاه زده با Express Mail می فرستن می خواستم ببینم شرایطش مثل همون دی اچ اله و توقیف می شه؟

من الان با کاراپست صحبت کردم و خب البته اونا می گن که نمی رسه که خدمات خودشون فروش بره ولی می خواستم ببینم واقعا اینجوریه که اصلا نرسه؟‌ یا وسط راه نگهش دارن؟ چون من پست معمولی از امریکا (کارت پستال)‌ برام رسیده منتها بعد ۶ ماه!!!!‌
    ویرایش توسط Chrisplendid27 : May 7th, 2018 در ساعت 03:27 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Chrisplendid27 نمایش پست ها
    سلام

بچه ها فرم من رو دانشگاه زده با Express Mail می فرستن می خواستم ببینم شرایطش مثل همون دی اچ اله و توقیف می شه؟

من الان با کاراپست صحبت کردم و خب البته اونا می گن که نمی رسه که خدمات خودشون فروش بره ولی می خواستم ببینم واقعا اینجوریه که اصلا نرسه؟‌ یا وسط راه نگهش دارن؟ چون من پست معمولی از امریکا (کارت پستال)‌ برام رسیده منتها بعد ۶ ماه!!!!‌
    سلام
    شما اگر پیش از پست گذاشتن، چند ثانیه وقت صرف می کردید و فقط پستهای آخر همین صفحه را یک نگاهکی می انداختید پاسخ پرسشتان را براحتی در می یافتید. (4 پست پیش از پست شما این مسئله مطرح شده و پاسخهای مربوط به آن..)
    از تمام دوستان گرامی خواهشمندم پیش از آنکه پرسششان را مطرح کنند یک جستجویی در تاپیکها بکنند چرا که بیشتر این پرسشها قبلا پاسخش داده شده است.
    پیروز باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah9093 نمایش پست ها
    سلام
    شما اگر پیش از پست گذاشتن، چند ثانیه وقت صرف می کردید و فقط پستهای آخر همین صفحه را یک نگاهکی می انداختید پاسخ پرسشتان را براحتی در می یافتید. (4 پست پیش از پست شما این مسئله مطرح شده و پاسخهای مربوط به آن..)
    از تمام دوستان گرامی خواهشمندم پیش از آنکه پرسششان را مطرح کنند یک جستجویی در تاپیکها بکنند چرا که بیشتر این پرسشها قبلا پاسخش داده شده است.
    پیروز باشید.
    سلام به شما. انقدر تجربه ها متفاوت هستن که من جواب قطعی نگرفتم با این که تا چندین صفحه قبل رو هم مطالعه کردم. در ضمن من جایی ندیدم که بدون ذکر نوع سرویس پستی، کسی فقط از لفظ Express Mail h استفاده کرده باشه و از ایالتی براش فرستاده باشن فرم رو که برای من فرستادن (ماساچوستس).

یه دفاع دیگه هم از پستم دارم و اون این که یه تجربه دریافت پست عادی توش ذکر شده بود. در کل فکر می کنم پست من از خیلی از پست های بله یا خیر، توجیه پذیر تر بود. با این حال از توجهتون متشکرم.

دوستان کسی از تحریم بودن و یا نبودن ایران توسط UPS اطلاع داره؟ دانشگاه می گه از این سرویس استفاده می کنه.

سلام
    دوستان از ارسال i-20 با پست معمولی امریکا (regular mail) تجربه ای ندارن؟ من 10 sep برام فرستادن به ادرس خودم اما هنوز به دستم نرسیده (حدود 25 روز گذشته). ایا مشمول تحریم میشه این روش پست یا نه اصلا مشکلی نیست؟ میخواستم ی سر به پست لشگر بزنم شاید اونجا مونده باشه؟ نظری چیزی...

در ضمن، بلاخره USPS فرم i20 مستقيم به تهران ميفرسته يا نه. خواهش ميكنم اگر كسي ميدونه يا اخيرا بسته با اين روش بدستش رسيده به ما بگه كه اگر نميفرسته من لااقل با ءءDHL بفرستم دبي ازونجا كاراپست كنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)