صفحه 2 از 191 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1910

موضوع: روشهای فرستادن I-20 از آمریکا به ایران

پیش فرض پاسخ : راه حلي براي دريافت سريعتر I-20

نمیشه بگیم با TNT بفرستن؟
    من هیچ تجربه ای از DHL ندارم ولی TNT عالیه. DHL هم همینقدر خوبه؟

...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

Junior Member

مشکل پول نبود چون واسه همون FEDEX o UPS هم یه فرم فرستاده بودن که کردیت رو توش وارد کنم. گفتن اصلا دست رسی به DHL o TNT ندارن.
    به هر حال فکر میکنم شاید بهتر باشه اگه می خواین بگین بفرستن خارج، نگین که آدرس دوستتونه که مثل من بهتون جواب ندن. مثلا شاید بد نباشه بگیم مامان یا بابامون یه مدت رفته به این آدرس و چند روز دیگه برمیگرده.
    من تا حالا نشنیدم واسه کسی با TNT فرستاده باشن ولی DHL چرا. که اون هم اگه مستقیم به ایران بفرستن باز اطمینانی بهش نیست که معطل نشه.

Senior Member

مشکل پول نبود چون واسه همون FEDEX o UPS هم یه فرم فرستاده بودن که کردیت رو توش وارد کنم. گفتن اصلا دست رسی به DHL o TNT ندارن.
    به هر حال فکر میکنم شاید بهتر باشه اگه می خواین بگین بفرستن خارج، نگین که آدرس دوستتونه که مثل من بهتون جواب ندن. مثلا شاید بد نباشه بگیم مامان یا بابامون یه مدت رفته به این آدرس و چند روز دیگه برمیگرده.
    من تا حالا نشنیدم واسه کسی با TNT فرستاده باشن ولی DHL چرا. که اون هم اگه مستقیم به ایران بفرستن باز اطمینانی بهش نیست که معطل نشه.

Dear Maryam,

Have you recieved your I-20? I think due to your other posts you have been waiting for your admission offer letter.
    sorry for inconvenience,

As I have stated before, you can pay in Iran and fill out a form, then the DHL staff would pick your letter up directly from university.
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

Junior Member

نه هنوز I-20 نرسیده. نمیدونم هم که کی میرسه. یعنی میگین میشد برم دفتر DHL توی تهران و یه فرم پر کنم تا یکی بره از دانشگاه بگیره پست کنه؟ خب اگه این جوری باشه که خیلی جالبه. ولی وقتی مسئول اینترنشنال دانشگاه گفت نمیتونن با DHL پست کنن گفتم لابد اونجا انقدر داهاته که دفتر DHL ندارن. شاید دانشگاه باهاش قرارداد نداشته. به هر حال فعلا باید برم نذر و نیاز که I-20 مبارک اون وسط راه جایی گم نشه و به موقع برسه. اینی که گفتین برای بچه های دیگه میتونه خیلی نکته مهم و به دردبخوری باشه. شاید هم برای خودم اگه باز شانس بیارم و از جای دیگه پذیرش بگیرم.

Senior Member

یعنی میگین میشد برم دفتر DHL توی تهران و یه فرم پر کنم تا یکی بره از دانشگاه بگیره پست کنه؟ خب اگه این جوری باشه که خیلی جالبه. ولی وقتی مسئول اینترنشنال دانشگاه گفت نمیتونن با DHL پست کنن گفتم لابد اونجا انقدر داهاته که دفتر DHL ندارن. شاید دانشگاه باهاش قرارداد نداشته. به هر حال فعلا باید برم نذر و نیاز که I-20 مبارک اون وسط راه جایی گم نشه و به موقع برسه. اینی که گفتین برای بچه های دیگه میتونه خیلی نکته مهم و به دردبخوری باشه. شاید هم برای خودم اگه باز شانس بیارم و از جای دیگه پذیرش بگیرم.
    شما شاید الان هم بتونید بهشون بگید. مگه I-20 رو فرستادن؟ اگه شما Case western پذیرش دارید که اونجا شهر کلیولند و DHL داره. وقتی تهران داره حتما اونجا هم داره. اما یادمه شما گفتید هنوز تائید پذیرشو ندادید. پس I-20 هم صادره نشده. اما بگید کارتونو با DHL انجام بدن. حدودا یک هفته طول می کشه بیاد با DHL. اما با اون مدل پست عادی هم مورد نداره. میاد بعد از 3 هفته
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

Senior Member emperial آواتار ها

به نظرتون مشکلی نداره که درخواست کنیم I-20 به آدرس دبیرخونه مرکزی دانشگاهی که توش درس خوندیم فرستاده بشه. به خصوص که دانشگاه تهران هم باشه. فکر میکنم از نظر زمان رسیدن خیلی سریعتر بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan99
    شما شاید الان هم بتونید بهشون بگید. مگه I-20 رو فرستادن؟ اگه شما Case western پذیرش دارید که اونجا شهر کلیولند و DHL داره. وقتی تهران داره حتما اونجا هم داره. اما یادمه شما گفتید هنوز تائید پذیرشو ندادید. پس I-20 هم صادره نشده. اما بگید کارتونو با DHL انجام بدن. حدودا یک هفته طول می کشه بیاد با DHL. اما با اون مدل پست عادی هم مورد نداره. میاد بعد از 3 هفته
    پذیرش با فاند از missouri s&t دارم. هنوز تائید پذیرش رو ندادم ولی خودشون حدود 2 هفته پیش یه ایمیل زدن که اگه میخوای I-20 رو با FEDEX یا UPS بفرستیم بگو و توی فرم کردیتت رو وارد کن. اگه جواب ایمیل رو تا 5 روز ندی خودمون با پست عادی می فرستیم. در حالی که دیروز ایمیل زدن که اگه می خوای تائید کنی زودتر بکن که وقتت داره تموم میشه. یعنی تائید کردن انگار ربطی به فرستادن I-20 نداره. فکر کنم کاملا بستگی به دانشگاه و دانشکده داره.

Senior Member

پذیرش با فاند از missouri s&t دارم. هنوز تائید پذیرش رو ندادم ولی خودشون حدود 2 هفته پیش یه ایمیل زدن که اگه میخوای I-20 رو با FEDEX یا UPS بفرستیم بگو و توی فرم کردیتت رو وارد کن. اگه جواب ایمیل رو تا 5 روز ندی خودمون با پست عادی می فرستیم. در حالی که دیروز ایمیل زدن که اگه می خوای تائید کنی زودتر بکن که وقتت داره تموم میشه. یعنی تائید کردن انگار ربطی به فرستادن I-20 نداره. فکر کنم کاملا بستگی به دانشگاه و دانشکده داره.
    No I think you should confirm your admission before I-20 has been issued. Therefore, if you wanna confrim anything, you can do it know. I recommend DHLing your I-20. It will be recieved and you can track it. For me that was the case and it worked.

Your university is in Rolla that absolutely has DHL.

best of luck,

من میخوام بگم یکی از دوستام بره I-20 رو بگیره و برام بفرسته. این کار مشکلی نداره؟ بهش میدن؟
    دوستان عزیز، متاسفانه امکان مشاهده پیام‌های شما در اینجا برام مقدور نیست، همچنین اطلاعات من دیگه به روز نیست. اگر در زمینه کار پژوهشیتون سوالی هست که فکر می‌کنید می‌تونم کمک کنم، حتما ایمیل بزنید. در خصوص معلم زبانم باید بگم که ایشون ایران نیستن. موفق باشید!

من می خوام I20 رو با DHL بگیرم دانشگاه گفته مشخصات کردیت کارت رو بهشون بدم ولی من نمیدونم هزینه اش چقدر می شه تقریباً که همون مقدار کارت سفارش بدم. دانشگاه هم جواب درستی نمی ده. بچه هایی که قبلاً با DHL براشون I20 اومده اطلاعی دارن از این موضوع؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)