صفحه 51 از 191 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1910

موضوع: روشهای فرستادن I-20 از آمریکا به ایران

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : روشهای ارسال I-20 از آمریکا به ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehahmadi60 نمایش پست ها
    این سایت خوبیه و میتونه ظرف مدت کوتاهی I-20 شما را به هر آدرسی به جز ایران برسونه https://study.eshipglobal.com/
    اگه کسی رو خارج از ایران نداریدو میتونید با شرکت kara post که تو دبی دفتر داره تماس بگیرید و نامه را از آمیرکا به دفتر اونها تو دبی ارسال کنید بعدش اونها هم میارند ایران. فقط یه هزینه ارسال از دبی به ایران بهش اضاف میشه. خوبی این کارا پست اینه که تو ایران دفتر داره.
    اینها صرفا یک شرکت واسطه هستن بین دانشگاه‌ها و کریر‌ها (DHL و FedEx). مدارک و I-20 رو از دانشگاه میگیرن و بسته به اینکه آدرس کجا باشه، میدن به یکی‌ از کریر‌هایی‌ که باهاشون قرداد دارن یعنی‌ DHL یا FedEx. بقیه قضیه هم دیگه برمی‌گرده به اینکه کدوم کریر باشه. برای ایران عملا میشه همون DHL.

البته نگفته که به ایران نمیرسونه، گفته مجوز میخواد. DHL هم برای ایران میآره ، اینجوری نیست که نیاره. برای خود من با DHL اومده همین تابستون. ولی‌ گاهی وقت‌ها چیز‌هایی‌ که میخواد برای ایران بیاد، نگه میدارن برای بازرسی با تاخیر میاد، گاهی‌ وقت‌ها هم اگه اون کسی‌ که مسول بازرسی هست آدم گیری باشه، بر میگردونه. قبل‌ها توی سایت شون نوشته بود اگه ایران باشید، باید یه پول اضافه هم برای همین بازرسی بدید، ولی‌ الان ظاهراً این تیکه رو برداشتن.

https://study.eshipglobal.com/help/default.asp?page=8

https://study.eshipglobal.com/help/default.asp?page=4

https://study.eshipglobal.com/help/default.asp
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Senior Member

سلام دوستان...

از بین 3 گزینه زیر کدام بهتر است؟

ارسال فرم I20 به فامیلم در آمریکا و بعد فرستادن با مسافر (البته معلوم نیست مسافر همون لحظه دم دست باشه)
    ارسال فرم I20 به آلمان و بعد فرستادن به ایران با دی اچ ال
    ارسال به روش کارا پست

در ضمن آیا TNT پیک آپ می کنه از آمریکا؟

ممنون

رشته و دانشگاه

هر گزینه‌ای که اسکن I-20 رو سریع تر به دست شما برسونه، بهترین گزینه هست. در مورد بقیه سوال‌ها هم هم پست‌های قبلی‌ رو ببینید. همه این سوال‌ها قبلا پاسخ داده شده. لطفا قبل از گذاشتن پست جدید، دست کم چند صفحه آخر تاپیک رو بخوانید.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    هر گزینه‌ای که اسکن I-20 رو سریع تر به دست شما برسونه، بهترین گزینه هست. در مورد بقیه سوال‌ها هم هم پست‌های قبلی‌ رو ببینید. همه این سوال‌ها قبلا پاسخ داده شده. لطفا قبل از گذاشتن پست جدید، دست کم چند صفحه آخر تاپیک رو بخوانید.
    خیلی ممنون از راهنمایی شما...

خودم هم می دونم هر روشی که سریعتر باشه بهتره...اما نمی دونم کدوم روش سریعتره...به خاطر همین سوال پرسیدم دیگه.

مثلا کسانی که به روش کاراپست کار کردن چند روزه نامه را گرفتن؟
    ارسال از آمریکا به آمریکا (از دانشگاه به فامیل من) چقدر طول می کشه؟ به فرض این که با usps بفرستند؟
    ارسال از آمریکا به آلمان چطور؟

در ضمن سوال دیگه من هم در مورد tnt است که کسی بهش اشاره ای نکرده...آیا پیک آپ می کنه از آمریکا یا نه؟

ممنون

رشته و دانشگاه

وقتی‌ گفتم سریع تر به دستتون برسه، داشتم در مورد اسکن I-20 صحبت می‌کردم، نه خود I-20 . سریع تر رسیدن اصل I-20 و اسکن I-20 لزوما با هم نسبت مستقیم نداره.

دوست عزیز اول زحمت بکشین از یونیتون بپرسین با کدوم شرکت ها واسه فرستادن قرارداد دارن!!! بعد اینقد زحمت بکشین...برفرض همه به شما بگن فلان شرکت اما اگر یونیتون قرارداد نداشته باشه(چون این ها یه اکانت دارن توی اون شرکت)فایده ای نداره.... اگر خدا بخواد و یونیتون با دی اچ ال قرار داد داشته باشه که عالیه دیگه...راحت میرسه ایران...بعضی ها گفتن نمیرسه..اما دیدم دوستانی تواین تاپیک راحت رسیده براشون...پس اول از یونیتون اطلاعات بگیرین...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    وقتی‌ گفتم سریع تر به دستتون برسه، داشتم در مورد اسکن I-20 صحبت می‌کردم، نه خود I-20 . سریع تر رسیدن اصل I-20 و اسکن I-20 لزوما با هم نسبت مستقیم نداره.

آیا اگر اسکن i20 دستم باشه کافیه برای وقت گرفتن؟

این طوری که خیلی خوبه؟ میگم بفرستند برای فامیلم اونم در عرض 3 ثانیه برام اسکن و ایمیل کنه....بعد که من وقتم رو گرفتم اون میتونه سر فرصت بره سراغ مسافر بگرده..

پس اسکنش کافیه دیگه؟ اصلش رو فقط در روز مصاحبه می خواهند درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi22570 نمایش پست ها
    دوست عزیز اول زحمت بکشین از یونیتون بپرسین با کدوم شرکت ها واسه فرستادن قرارداد دارن!!! بعد اینقد زحمت بکشین...برفرض همه به شما بگن فلان شرکت اما اگر یونیتون قرارداد نداشته باشه(چون این ها یه اکانت دارن توی اون شرکت)فایده ای نداره.... اگر خدا بخواد و یونیتون با دی اچ ال قرار داد داشته باشه که عالیه دیگه...راحت میرسه ایران...بعضی ها گفتن نمیرسه..اما دیدم دوستانی تواین تاپیک راحت رسیده براشون...پس اول از یونیتون اطلاعات بگیرین...
    ممنون از راهنمایی های شما...

این مورد رو سوال کردم و گفت بعد از صدور i20 بهت خواهیم گفت چه آپشن هایی داری.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramakaay نمایش پست ها

آیا اگر اسکن i20 دستم باشه کافیه برای وقت گرفتن؟

این طوری که خیلی خوبه؟ میگم بفرستند برای فامیلم اونم در عرض 3 ثانیه برام اسکن و ایمیل کنه....بعد که من وقتم رو گرفتم اون میتونه سر فرصت بره سراغ مسافر بگرده..

پس اسکنش کافیه دیگه؟ اصلش رو فقط در روز مصاحبه می خواهند درسته؟
    اسکنI-20 رو الان برای گرفتن وقت اضطراری لازم دارید، اصلش رو برای روز مصاحبه. ولی‌ ارسال اصلش رو به حساب اینکه مسافر گیر بیاد و مفت تموم بشه نذارید خیلی‌ دیر بشه، چون تاخیر‌های پیشبینی‌ نشده ممکنه پیش بیاد، حتی اگه قرار بشه مثلا از آلمان یا جای نزدیکتر براتون بفرستن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aida8404 نمایش پست ها
    با این شماره 88743776 تماس بگیرید و بخوایید به خانم بختیاری وصل کنن. خودش توضیحات لازم و ترتیب کارو میگه و بقیه کارا رو با ایمیل دنبال میکنید.
    من با ۰۲۱۸۸۷۴۳۷۶۷​ تماس گرفتم.

Senior Member

سلام دوستان.

آیا FedEx از آمریکا به ایران میاره؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)