صفحه 6 از 191 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1910

موضوع: روشهای فرستادن I-20 از آمریکا به ایران

پیش فرض پاسخ : روشهای ارسال I-20 از آمریکا به ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان نمایش پست ها
    جواب ايميل از شركت مذكور رو گرفتم. اين هم نمي تونه به ايران دليور كنه و گفته كه آدرس واسطه بايد داد (زحمت كشيده! اينو كه ما از اول مي دونيم!!)

Dear Student,

In order to receive documents from the university to your country, the university needs to go through some approval process. Unfortunately, the only way to receive documents (through DHL and us) is to provide an address outside of your country where you have a friend/relative and you need to make forwarding/pickup arrangement with them.

When you go for the alternate address, the contact name should have your name/actual receiver name, the phone number should be that of the actual receiver and not yours
    دانشگاهی که من دارم میرم هم همین سیستم رو استفاده میکنه. به نظرم یه راه حل می تونه این باشه که شما توی اون لیبلی که می خوای درست کنی آدرس همون دفتر دوبی کاراپست رو بدی. دانشگاه من قبلا نامه ادمیشن منو این طوری فرستاد. الان هم برای i20 بهشون گفتم گفتن تو لیبل آدرس دوبی رو بذازم. eglobal توی یه صفحه خودش گفته که به کشورهایی مثه ایران و سوریه و اینا نمی فرسته.

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

با توجه به این قسمت از ایمیل که این شرکت به احسان فرستاده: n order to receive documents from the university to your country, the university needs to go through some approval process.
    و اینکه منشی دانشگاه من هم اینو گفته : However, I have applied for approval to ship to Iran through the Eship Global Service

پس انگار مشکلی نیست نه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mpanvari نمایش پست ها
    با توجه به این قسمت از ایمیل که این شرکت به احسان فرستاده: n order to receive documents from the university to your country, the university needs to go through some approval process.
    و اینکه منشی دانشگاه من هم اینو گفته : However, I have applied for approval to ship to Iran through the Eship Global Service

پس انگار مشکلی نیست نه؟؟
    مشکل 100 دلار اضافه است!:دی

راستی کسی میدونه این eglobal بخواد با فدکس یا dhl بفرسته دوبی چقدر میشه؟ با کارت اعتباری باید داد دیگه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

نقل قول نوشته اصلی توسط faeze66 نمایش پست ها
    مشکل 100 دلار اضافه است!:دی
    نه. دانشگاه پولشو میده( خودشون گفتن) به جز این مشکلی نیست؟ فائزه میشه منو واسه sign up کردن تو این سایت راهنمایی کنی؟

Junior Member thunder آواتار ها

بچه ها I 20 من رو دادم فرستادم آلمان.
    بعد Dhl کردن ایران
    برگشت خورد...
    DHL مگه از آلمان نمی بره؟
    ویرایش توسط rashdy_chem : April 15th, 2011 در ساعت 12:05 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران-قدرت

من انگار ديروز خوندم از آلمانم دي اچ ال نمي كنن به ايران.

نقل قول نوشته اصلی توسط thunder نمایش پست ها
    بچه ها با این وجود چطور بسته من رو از آلمان تحویل بگیرم؟؟؟؟
    بايد از آلمان بفرستيد يه كشور واسطه ديگه. اگه آشنايي نداريد، بفرستيد دفتر كاراپست توي دبي. توضيحاتش توي پستهاي قبلي همين تاپيك هست.
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان نمایش پست ها
    جواب ايميل از شركت مذكور رو گرفتم. اين هم نمي تونه به ايران دليور كنه و گفته كه آدرس واسطه بايد داد (زحمت كشيده! اينو كه ما از اول مي دونيم!!)

Dear Student,

In order to receive documents from the university to your country, the university needs to go through some approval process. Unfortunately, the only way to receive documents (through DHL and us) is to provide an address outside of your country where you have a friend/relative and you need to make forwarding/pickup arrangement with them.

When you go for the alternate address, the contact name should have your name/actual receiver name, the phone number should be that of the actual receiver and not yours
    این دانشگاه من گفته بود که approve کزده. من یه ایمیل زدم به این شرکت eship global و ازشون پرسیدم که ایران واسه DHL تحریمه ، شما بفرستی به دست من میرسه که اینو جواب داد:

Yes FSU is approved to send documents to Iran so you can request delivery to your Iran address itself.

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

بچه ها TNT هم نمیتونه مدرک I-20 از آمریکا بیاره ایران؟ اونم تحریمه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)