صفحه 8 از 191 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1910

موضوع: روشهای فرستادن I-20 از آمریکا به ایران

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

پیش فرض پاسخ : روشهای ارسال I-20 از آمریکا به ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط ibanez نمایش پست ها
    آقای رشیدی یکی از دانشگاه ها به من گفته آدرس خارج ایران که میدین بدون PO Box باشه اینکه دادین PO Box داره. آدرس کامل درست درمون همراه خیابون و کوچه پس کوچه نداره؟ ضمنا به من گفته شده از UPS استفاده میکنن، من همین رو بینویسم گیر نمیکنه؟ چه تضمینی هست؟
    دوست عزیز زنگ بزنید از کارا پست سوال کنید...
    دانشگاه منم همینو گفت ولی من تحقیق کردم دیدم تو دبی آدرس خیابون اصلا کارایی نداره و تمام پستها از po box استفاده میکنن... به منشی هم گفتم که خود UPS باید این موضوع رو بدونه و دبی یکی از کشورهای استثنا تو این قضیه هست... که خدارو شکر بدون مشکل رسید.

شما میتونید اسم خیاببون هم بهش اضافه کنید ولی حتما ذکر کنید که po box رو بنویسن...
    your name
    C/O Skycom Express LLC
    P O Box 80537
    Express & Mail Center, Dubai Cargo Village, Airport Road
    Dubai, U.A.E
    Att: Ms.Sheetal

من تجربه شخصیم رو گفتم و life is uncertain ...

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Junior Member

سلام خدمت عزیزان
    اگه دانشگاه اجازه پیک آپ نده و بگه ما فقط با پست میفرستیم و مجبور شیم اول فرم رو به آشنایی خارج ایران پست کنیم، بهتره اون شخص ثالث توی آمریکا باشه یا خارج آمریکا ( مورد خود من: داشتن آشنایی در آمریکا و کانادا)؟ هم از نظر زمان هم از نظر هزینه (پست DHl به اضافه کاراپست)؟
    خیلی ممنون
    اتش ان نيست كه إز شعله ان خندد شمع

دوستاني كه تجربه استفاده از كارا پست رو دارن، جواب سوالات فرم درخواست رو چي دادن؟
    با تشكر
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان نمایش پست ها
    دوستاني كه تجربه استفاده از كارا پست رو دارن، جواب سوالات فرم درخواست رو چي دادن؟
    با تشكر
    من امروز از طريق كاراپست اقدام كردم فقط يه ايميل زدم و آدرس فرستنده (آمريكا) و آدرس گيرنده (خودم) را دادم
    گفت درخواستتون فرستاده شد و جواب ميل هم آمد
    نميدونم اين فرمي كه شما ميگيد چي هست؟
    ميشه توضيح بديد بيشتر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tondarchabok نمایش پست ها
    من امروز از طريق كاراپست اقدام كردم فقط يه ايميل زدم و آدرس فرستنده (آمريكا) و آدرس گيرنده (خودم) را دادم
    گفت درخواستتون فرستاده شد و جواب ميل هم آمد
    نميدونم اين فرمي كه شما ميگيد چي هست؟
    ميشه توضيح بديد بيشتر؟
    IMPORT REQUISTION FORM
    Requesting Customer Details Company Name : * Account Number : * Contact Name : * Contact Telephone : * Contact Fax : Contact Email : Request Date : * Has Requestor notified Shipper? :

Customer Details for Pick-Up and Delivery Pick-Up Customer Details Delivery Customer Details Company Name : * Pick Up Point (e.g. Reception) :
    Address Line #1 : *
    Address Line #2 :
    Address Line #3 :
    City : *
    Country :
    Post/Zip Code : *
    Contact Name : *
    Contact Telephone : *
    Contact Fax :
    Contact Email :

Shipment Details Pick-Up Reference : Pick-Up Instructions : Shipment Contents : * Number of Pieces : * Shipment Weight : * (kgs) Shipment Dimensions : (cms) Insurance Required : * Delivery Instructions : Ready Date : * Ready Time : * Close Time : * Rate Quoted : * Indicates a mandatory field

Terms & Conditions The weight calculated would be as per actual weight or volume weight whichever is higher The final weight would be billed as per the shipment picked up from your sender Customs duty & other clearing charges if applicable, would be paid by the receiver Additonal charges would be incurred incase the shipment has to be moved theough Air Frieght mode Fuel surcharge applicable for all shipments
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

سلام دوستان
    من میخوام تجربه ی خودمو در باره ی رسیدن مدرک I-20بگم. دانشگاه محا پذیرشم به من گفت که به این سایت برم:study.eshipglobal.comبرم و یه ثبت نام ساده برای وارد کردن نام و نشانی انجام بدم. این شرکت یکی از زیر مجموعه های شرکت DHLاست.این شرکت همونطور که میدونید تو ایران تحریمه و از من بخاطر این 100 دلار بیشتر گرفت. البته دانشگاه گفت که پولشو با دادن رسید بهم خواهد داد. البته باید خود دانشگاه با این شرکت هماهنگ کرده باشه که بتونه به ایران هم بفرسته. در تاریخ 4/19/2011 این شرکت نامه ی منو از دانشگاه تحویل گرفته و در تاریخ 4/24/2011 به دستم رسید. یعنی 5 روز طول کشید. تو سایت میشد فهمید که الان بسته کجاست. مدت زمان clearance یک روز شد. من به این شکرت هم ایمیل زدم و گفتم مه آیا ممکنه که clearance زیاد طول بکشه و اونا جواب دادن که ما در ماه آپریل نامه به ایران داشتیم که 5 تا 7 روز طول کشیده. این هم ایمیل این شرکت: student.support@eshipglobal.com

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mpanvari نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام تجربه ی خودمو در باره ی رسیدن مدرک I-20بگم. دانشگاه محا پذیرشم به من گفت که به این سایت برم:study.eshipglobal.comبرم و یه ثبت نام ساده برای وارد کردن نام و نشانی انجام بدم. این شرکت یکی از زیر مجموعه های شرکت DHLاست.این شرکت همونطور که میدونید تو ایران تحریمه و از من بخاطر این 100 دلار بیشتر گرفت. البته دانشگاه گفت که پولشو با دادن رسید بهم خواهد داد. البته باید خود دانشگاه با این شرکت هماهنگ کرده باشه که بتونه به ایران هم بفرسته. در تاریخ 4/19/2011 این شرکت نامه ی منو از دانشگاه تحویل گرفته و در تاریخ 4/24/2011 به دستم رسید. یعنی 5 روز طول کشید. تو سایت میشد فهمید که الان بسته کجاست. مدت زمان clearance یک روز شد. من به این شکرت هم ایمیل زدم و گفتم مه آیا ممکنه که clearance زیاد طول بکشه و اونا جواب دادن که ما در ماه آپریل نامه به ایران داشتیم که 5 تا 7 روز طول کشیده. این هم ایمیل این شرکت: student.support@eshipglobal.com
    سلام این شرکت برای هر فرم I-20 مبلغ 50 دلار میگیرد

The following information were used in determining the savings in dollars and ISS staff time - your University/College may be more or less:

Avg. Cost of the document by reqular mail including staff time ( I-20, admission letter, admission packet etc) is $50.00
    eShipGlobal saves 95% savings on current processing I-20/any document cost

The requests are processed by a secure system with no charge to Universities/colleges. There is no cost to setup the account for universities.

و تقریبا میشه گفت با این چندتا دانشگاه قرار دارد

Johns Hopkins University
    Texas A&M University
    Clemson University
    University of California, Berkeley
    University of West Florida
    University of Texas at San Antonio
    New Mexico State University

و تو این صفحه هم اطلاعات خوبی دارد
    https://study.eshipglobal.com/help/default.asp?page=9

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    سلام این شرکت برای هر فرم I-20 مبلغ 50 دلار میگیرد

و تقریبا میشه گفت با این چندتا دانشگاه قرار دارد

Johns Hopkins University
    Texas A&M University
    Clemson University
    University of California, Berkeley
    University of West Florida
    University of Texas at San Antonio
    New Mexico State University

و تو این صفحه هم اطلاعات خوبی دارد
    https://study.eshipglobal.com/help/default.asp?page=9
    این رو من هم اضافه بکنم که تقریبا با تمام دانشگاههای ایالت تگزاس قرارداد داره. مثلا دانشگاه UTA به هم پیشنهاد همین رو داد.

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    این رو من هم اضافه بکنم که تقریبا با تمام دانشگاههای ایالت تگزاس قرارداد داره. مثلا دانشگاه UTA به هم پیشنهاد همین رو داد.
    باید از خود دانشگاه بپرسین
    من از florida state بودم که اینو پیشنهاد داد

سلام من رفتم تو سایت این شرکت تو قسمت FAQ نوشته :Can we request shipments to the Embargoed countries using your service?
    Carriers are making new changes in compliance with U.S laws and regulations for embargoed countries. Shipping to embargoed countries needs a special approval from the U.S government where U.S. economic embargoes are in effect, which currently includes: Burma (Myanmar), Cuba, Democratic People’s Republic of Korea (North Korea), Iran, Sudan and Syria. We have temporarily disabled the shipping functionality to these countries in our system. Students or University administrators will not be able to create shipments to these countries from U.S.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    این رو من هم اضافه بکنم که تقریبا با تمام دانشگاههای ایالت تگزاس قرارداد داره. مثلا دانشگاه UTA به هم پیشنهاد همین رو داد. حالا نمی دونم چطوری برای شما فرستادن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)