صفحه 24 از 25 نخستنخست ... 141516171819202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 250

موضوع: POSTDOCTORAL Admission and Visa for USA

Junior Member

پیش فرض پاسخ : POSTDOCTORAL Admission and Visa for USA

مرسی از راهنمایی و ارائه تجربه تون.
    پس این همه پیگیری استاد چیه که مرتب سازمان معرفی میکنه برا فاند و پاسخها به ایمیل ؟
    واقعا این همه ، فقط وانموده؟
    عجیبه
    حالا چرا مردم رو سر کار میزارن.
    دو ماهه که مرتب به ایمیل های من جواب میده و راهنمایی میکنه
    البته من هم تجربه های چندی داشته ام که از همون ابتدا گفتن فاند ندارن یا اینکه پذیرش نداریم و ...
    ولی این از همون ایمیل اول از کار من خیلی استقبال کرد و گفت پروپوزالت در راستای آخرین تحقیقات منه و میشه یه کار تطبیقی انجام داد.
    در مورد معرفی سازمان ها هم میگفت که قبلا دانشجوهایی داشته که از این سازمان ها تامین هزینه شدن.
    گیج شدم واقعا !

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zh1976 نمایش پست ها
    مرسی از راهنمایی و ارائه تجربه تون.
    پس این همه پیگیری استاد چیه که مرتب سازمان معرفی میکنه برا فاند و پاسخها به ایمیل ؟
    واقعا این همه ، فقط وانموده؟
    عجیبه
    حالا چرا مردم رو سر کار میزارن.
    دو ماهه که مرتب به ایمیل های من جواب میده و راهنمایی میکنه
    البته من هم تجربه های چندی داشته ام که از همون ابتدا گفتن فاند ندارن یا اینکه پذیرش نداریم و ...
    ولی این از همون ایمیل اول از کار من خیلی استقبال کرد و گفت پروپوزالت در راستای آخرین تحقیقات منه و میشه یه کار تطبیقی انجام داد.
    در مورد معرفی سازمان ها هم میگفت که قبلا دانشجوهایی داشته که از این سازمان ها تامین هزینه شدن.
    گیج شدم واقعا !
    منظورم این استاد خاص نبود. ولی ایشان گرفتن فاند را به شما که یک دانشجوی ایرانی هستید و در این شرایط خاص و حساسیت روی دانشجوی ایرانی گرفتن فاند کاری بسیار دشوار و گاهی غیر ممکن است، واگذار کرده.
    عملا کار غیر ممکن از شما خواسته. اگر شما بتوانید که فاند بگیرید و ضمنا ویزا هم‌ بگیرید ایشان به راحتی صاحب یک پستداک شده. اگر هم نشد چیزی از دست نداده. اگر خودش برای شما اقدام کنه ارزشش را دارد.

Junior Member

سلام دوستان. برای ویزا جهت پست داک آمریکا اگر بورس از دانشگاه های ایرانی داشته باشیم بهتره یا اینکه بانک استیتمنت. البته بخشی از هزینه های آن توسط آمریکا تأمین میشه.

Junior Member

سلام دوستان. من پست داک هستم در ایرلند و دکترا از ایران گرفتم. میخوام بدونم در صورتی که پست داک در آمریکا آفر بگیرم اول اینکه ویزای j رو میدن یا نه و دوم اینکه ایرلند بودن من اثری داره روی ویزا؟

سلام دوستان
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    من لیسانس و ارشد رو ایران خوندم و الان دانشجوی دکتری هستم تو یکی از دانشگاه های خوب ترکیه. رشته مهندسی برق
    متاهل هستم و میخوام برا پست داک اقدام کنم امریکا

برا پست داک باید به اساتید ایمیل بزنم و ببینم پوزیشن خالی دارن یا نه چیکار کنم؟
    مدرک زبان و GRE هم لازم هست؟
    گرفتن ویزا چطوریه و اینکه به همسرم هم ویزا میدن؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط yankee نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    من لیسانس و ارشد رو ایران خوندم و الان دانشجوی دکتری هستم تو یکی از دانشگاه های خوب ترکیه. رشته مهندسی برق
    متاهل هستم و میخوام برا پست داک اقدام کنم امریکا

برا پست داک باید به اساتید ایمیل بزنم و ببینم پوزیشن خالی دارن یا نه چیکار کنم؟
    مدرک زبان و GRE هم لازم هست؟
    گرفتن ویزا چطوریه و اینکه به همسرم هم ویزا میدن؟
    میتونید ایمیل ارسال کنید، صفحه اساتید چک کنید، صفحه دپارتمان یا آزمایشگاه چک کنید، در لینکدین و توییتر پیگیر باشید، از دانشجوها ی فعلی بپرسید.
    به طور معمول لازم نیست ولی مهارت گفتاری و نوشتاری شما مهم هست. در آگهی پزیشن ذکر می کنند.
    https://unc.peopleadmin.com/postings/165867
    https://jobs.cincinnatichildrens.org...098?s_cid=ssTW
    https://glam.stanford.edu/glam-fellowships
    ویزا J بدون مشکل برای ایرانیان صادر میشه و شما با J1 و همسر شما با J2 میتونید به امریکا تشریف بیارید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Renault نمایش پست ها
    سلام دوستان. من پست داک هستم در ایرلند و دکترا از ایران گرفتم. میخوام بدونم در صورتی که پست داک در آمریکا آفر بگیرم اول اینکه ویزای j رو میدن یا نه و دوم اینکه ایرلند بودن من اثری داره روی ویزا؟
    بله ویزا صادر میشه، یک گمان این هست که چون سفارت های امریکا در اروپا با کیس های ایرانی آشنا نیستند روند بک گراند چک طولانی تر هست نسبت به سه سفارت ایروان،آنکارا،دبی.
    و یک فرضیه دیگر عکس گمان یک را مطرح می کند لذا به علت کمبود دیتا قابل استناد هیچ کدام از دو گمان قابل اتکا نیست.

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم بدونم آیا موقعیت project scientist بهتر هست یا visting scholar? و project scientist جزو ویزا J1 است؟

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید من میخوام برای پست داک اقدام کنم ولی هنوز فاند نتونستم پیدا کنم میخوام که از طرف دانشگاه ایران انجام یک پروژه بین المللی را به عهده بگیرم بهم گفتند آیا official appointment با یکی از دانشگاههای ایران داری؟ آیا رسرچر جزو شغل های رسمی برای اونها به شمار میاد
    ممنون میشم راهنمایی کنید نیاز فوری دارم به جواب این سوال.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahefeshan نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید من میخوام برای پست داک اقدام کنم ولی هنوز فاند نتونستم پیدا کنم میخوام که از طرف دانشگاه ایران انجام یک پروژه بین المللی را به عهده بگیرم بهم گفتند آیا official appointment با یکی از دانشگاههای ایران داری؟ آیا رسرچر جزو شغل های رسمی برای اونها به شمار میاد
    ممنون میشم راهنمایی کنید نیاز فوری دارم به جواب این سوال.
    میخوان بدونن شما رسمی تو دانشگاه کار میکنی؟ تو همون دانشگاه به چه عنوانی مشغولی؟ اگه ریسرچری که اره مشکل نداره
    امضا نامرئی