صفحه 21 از 25 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 250

موضوع: POSTDOCTORAL Admission and Visa for USA

پیش فرض پاسخ : POSTDOCTORAL Admission and Visa for USA

نقل قول نوشته اصلی توسط academic_life نمایش پست ها
    سلام. من اگر جای شما بودم شک نمی کردم و میرفتم. حتی اگر شده از جیب خرج کنم. هاروارد عنوانی که تا آخر عمر هم برندی که داره و هم تجربه ای که به دست می یارید و هم فرصتی که شکل می گیره باهاتون خواهد بود.
    هارواد یکی از آرزو های منه!
    اگه شما با ویزای j1 و همسرتون با ویزای j2, دارنده ویزای j2 میتونه درخواست اجازه کار یا همون EAD بده تو امریکا که بعد سه ماه براش صادر میشه و تا پایان دوره شما اعتبار داره. شما اگه دوره تون رو تمدید کنید اون هم میتونه اجازه کار رو تمدید کنه. اجازه کار ایشون اجازه کار بدون محدودیت در تمام ایالتهای امریکا خواهیدبود و مانند یک دارنده گرین کارت میتونن کار انجام بدن یا اینکه در دانشگاه های امریکا تحصیل کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط vidaaaaa نمایش پست ها
    سلام دوستان...
    من خیلی به کمکتون نیاز دارم...من دوماه پیش از امریکا برگشتم...با ویزای J1 فرصت مطالعاتی...ماه دیگه دفاع دکترام توی ایرانه و من ی پذیرش پست داک تووی آمریکا البته بدون فاند دارم که میخوام برم...سوال من اینه: من با چه ویزایی میتونم برم؟؟؟؟ و اینکه قانون دو سال شامل من میشه؟ با توجه به اینکه من برای فرصت مطالعاتی نه از وزارت علوم فاند گرفتم نه از استادم در امریکا...خواهش میکنم اگه کسی تجربه ی مشابه داشته کمک کنههههههههه....
    پذیرش پست داک بدون فاند؟!
    دیگران نظر بدن - ولی من گمان نمیکنم همچین چیزی وجود داشته باشه و بش ویزایی تعلق بگیره!

دوستان سلام
    چند سوال داشتم از محضرتون
    1- همسرم یک پذیرش پست داک ازدنشگاه ییل داره احتمالا J باشه نوع ویزا هر چند ما پیشنهاد H1B روهم دادیم! ایا بعد از اتمام دروه که 2 سال هست باید به ایران برگردیم یا قبل اتمام دوره می تونیم یک پوزیشن دیگه بگیریم و بمونیم؟ تا چند نوبت میشه این کار رو ادامه داد؟ در صورتیکه مشمول سابجکت 2 سال برگشت به وطن شده باشیم ایا باز این امکان وجود داره تمدید کنیم با پستداک جدید؟
    2- اگر در حین انجام پست داک یک پوزیشن شغلی پیدا شد ایا امکان تبدیل ویزای جی به H1B وجود داره؟ در صورتیکه مشمول سابجکت 2 سال برگشت به وطن شده باشیم ایا باز امکان این تبدیل وجود داره؟
    3- من در حال حاضر هم هیات علمی هستم و هم دانشجوی دکتری دانشگاه تهران. بعد از تقریبا یک سال یا بیشتر قراره فرصت مطالعاتی بیام امریکا. ایا عاقلانه هست من بعنوان جی 2 با همسرم بیام؟ اگر بعدا خودم بخوام برای فرصت بیام این ویزای جی 2 برام ایجاد اشکال نمیکنه؟ ضمنا من قبلا در سال 2014 به عنوان جی 2 امریکابودم و دو تا ویزای جی 2 تو پاسم دارم.
    ممنون از وقتی که می گذارید

Junior Member

سلام دوستان.
    نیاز به اطلاعات دقیق برای تکمیل فرم های درخواست ویزای J1 دارم که ممنون میشم هر کس بتونه کمک کنه.
    من دو سال پیش برای فرصت مطالعاتی ۶ ماهه با ویزای J1 و الزام ۲ سال بازگشت، به امریکا رفتم.
    الان برای پست داک پذیرش گرفتم با فاند کامل امریکا و می خوام مجددا تقاضای ویزای J1 بدم ولی می خوام که اینبار قابل تمدید و تغییر باشه و الزام دو سال بازگشت به ایران رو نداشته باشه.
    کسی میدونه که چه نکاتی رو باید در تنظیم مدارک، یعنی دعوت نامه و فرم ds2019 رعایت کنم؟

قبلا ممنونم از تجربیاتتون

Junior Member

سلام. وقتتون بخیر. من هم دقیقا همینطور فرصت مطالعاتی رو آمریکا بودم و الان برگشتم میخوام دفاع کنم و برای پست دکترا بر گردم آمریکا. میخواستم ببینم که آیا میشه کارهای سفارت رو با بانک استیتمنت پیش برد و بعد از نوشتن پروپوزال با بورس رفت؟ آیا اگر این ویزا یعنی j1 رو به صورت یک ساله درخواست کنیم باز هم قانون 2 سال برگشت شاملمون میشه.
    تشکر فراوان

Junior Member

سلام. آیا به حقوق پست داک (ویزای j1) هم مالیات تعلق میگیره؟ حدودا چند درصد؟ ممنون میشم اگه جواب بدید.

Junior Member

سلام دوستان. من 52 ساله هستم و احتمالا دفاع از پایان نامه دکتری من می افتد برای بهمن 97 ویا شهریور 98 و مایلم برای post doc اقدام کنم برای آمریکا ولی با توجه به مطالب گذشته از همین سایت خواندم، نمی دانم که می توانم اقدام کنم با این سن یعنی از اساتید دانشگاه های آمریکا کسی هست که یک همکار 52 ساله را بپذیرید. ضمنا من دکتری مدیریت منابع انسانی خواندم و الان هم به کلاسهای آیلتس می روم. ممنون می شوم با توجه به شرایط زیر من را راهنمایی کنید.
    1- دفاع از پایان نامه را یا بهمن 97 و یا شهریور 98 خواهم داشت انشاء الله از دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب.
    2- آیا دکتری از دانشگاه آزاد را قبول دارند؟
    3- 20 سال سابقه کار در یکی از شرکتهای بیمه ای دولتی دارم با پست رئیس اداره ای
    4- از سال 1393 در دانشگاه علمی کاربردی تدریس می کنم ( دروس بیمه ای ) اما علاقمند به تحقیق در حوزه مدیریت منابع انسانی دارم
    5- 5 مقاله isi و 3 مقاله علمی پژوهشی در مجلات علمی پژوهشی دارم و 2 مقاله پذیرفته شده یکی از دانشگاه تهران و دیگری از دانشگاه شهید بهشتی دارم. البته لازم به ذکر است که مقالات isi بنده نیز علمی پزوهشی بودند و قطعاً برای پایان نامه دکتری نیز دوتا مقاله علمی پژوهشی داخلی و یا یک مقاله isi باید ارائه دهم.
    6- آیا داشتن نمره آیلتس اجباری است برای post doc یا در حد مکالمه کافی است؟
    7- همانطور که گفته شده است، post doc یک شغل محسوب می شود. آیا حقوق آن کفاف زندگی برای یک خانواده 4 نفره را می دهد؟
    8- آیا می توان بعد از دوره post doc اقامت گرفت؟
    9- نظرتان در رابطه با پذیرش دکتری مجدد با این سن چیست؟ و آیا دکتری با scholar shipsبرای رشته مدیریت منابع انسانی و یا یک رشته دیگر مدیریتی هست ؟
    ممنون می شوم از دوستانی که اطلاعات زیادی دارند و تجربه وضعیت بنده را دارند پاسخ دهند.

نقل قول نوشته اصلی توسط tag1968 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من 52 ساله هستم و احتمالا دفاع از پایان نامه دکتری من می افتد برای بهمن 97 ویا شهریور 98 و مایلم برای post doc اقدام کنم برای آمریکا ولی با توجه به مطالب گذشته از همین سایت خواندم، نمی دانم که می توانم اقدام کنم با این سن یعنی از اساتید دانشگاه های آمریکا کسی هست که یک همکار 52 ساله را بپذیرید. ضمنا من دکتری مدیریت منابع انسانی خواندم و الان هم به کلاسهای آیلتس می روم. ممنون می شوم با توجه به شرایط زیر من را راهنمایی کنید.
    1- دفاع از پایان نامه را یا بهمن 97 و یا شهریور 98 خواهم داشت انشاء الله از دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب.
    2- آیا دکتری از دانشگاه آزاد را قبول دارند؟
    3- 20 سال سابقه کار در یکی از شرکتهای بیمه ای دولتی دارم با پست رئیس اداره ای
    4- از سال 1393 در دانشگاه علمی کاربردی تدریس می کنم ( دروس بیمه ای ) اما علاقمند به تحقیق در حوزه مدیریت منابع انسانی دارم
    5- 5 مقاله isi و 3 مقاله علمی پژوهشی در مجلات علمی پژوهشی دارم و 2 مقاله پذیرفته شده یکی از دانشگاه تهران و دیگری از دانشگاه شهید بهشتی دارم. البته لازم به ذکر است که مقالات isi بنده نیز علمی پزوهشی بودند و قطعاً برای پایان نامه دکتری نیز دوتا مقاله علمی پژوهشی داخلی و یا یک مقاله isi باید ارائه دهم.
    6- آیا داشتن نمره آیلتس اجباری است برای post doc یا در حد مکالمه کافی است؟
    7- همانطور که گفته شده است، post doc یک شغل محسوب می شود. آیا حقوق آن کفاف زندگی برای یک خانواده 4 نفره را می دهد؟
    8- آیا می توان بعد از دوره post doc اقامت گرفت؟
    9- نظرتان در رابطه با پذیرش دکتری مجدد با این سن چیست؟ و آیا دکتری با scholar shipsبرای رشته مدیریت منابع انسانی و یا یک رشته دیگر مدیریتی هست ؟
    ممنون می شوم از دوستانی که اطلاعات زیادی دارند و تجربه وضعیت بنده را دارند پاسخ دهند.

مسلما حقوق پست داک بیش تر از فاندی که برای دکتری می گیرید، به نظرم بهترین کار اینه ایمیل بزنید و ببینید نظر اساتید در مورد شما چیه...به هر صورت برای دکتری مجدد هم باید دلایل منطقیه برای سفارت و دانشگاه داشته باشید... یا اکر میخواهید بگید که هنوز ارشد دارید و دکتری نگرفتید دلایل مناسب برای گپ تحصیلی و اقدام برای دکتری.....در هر صورت به نظرم باید ایمیل بزنید و شروع کتید تا ببینید استاتید نظرشون چیه و شانستون امتحان کنید، موفق باشید...
    ویرایش توسط MASCD : November 19th, 2018 در ساعت 03:16 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MASCD نمایش پست ها
    مسلما حقوق پست داک بیش تر از فاندی که برای دکتری می گیرید، به نظرم بهترین کار اینه ایمیل بزنید و ببینید نظر اساتید در مورد شما چیه...به هر صورت برای دکتری مجدد هم باید دلایل منطقیه برای سفارت و دانشگاه داشته باشید... یا اکر میخواهید بگید که هنوز ارشد دارید و دکتری نگرفتید دلایل مناسب برای گپ تحصیلی و اقدام برای دکتری.....در هر صورت به نظرم باید ایمیل بزنید و شروع کتید تا ببینید استاتید نظرشون چیه و شانستون امتحان کنید، موفق باشید...
    دوست عزیز ممنون. شما در آمریکا بسر می برید؟ و اینکه آیا تجربه Post Doc را دارید که اصلا مدرکم را که از دانشگاه آزاد است می پذیرندیا خیر؟ من از شما و دیگر دوستان تقاضا دارم نظرشان را نسبت به دیگر بندهایی که مطرح کردم ابراز دارندکه با یک اطلاعات بهتر بتوانم تصمیمی بگیرم. البته من که در هر صورت به خواندن زبان انگلیسی ادامه می دهم چه ادامه کار آکادمیک در خارج بدهم یا نتوانم بدهم.
    متشکرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط tag1968 نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون. شما در آمریکا بسر می برید؟ و اینکه آیا تجربه Post Doc را دارید که اصلا مدرکم را که از دانشگاه آزاد است می پذیرندیا خیر؟ من از شما و دیگر دوستان تقاضا دارم نظرشان را نسبت به دیگر بندهایی که مطرح کردم ابراز دارندکه با یک اطلاعات بهتر بتوانم تصمیمی بگیرم. البته من که در هر صورت به خواندن زبان انگلیسی ادامه می دهم چه ادامه کار آکادمیک در خارج بدهم یا نتوانم بدهم.
    متشکرم.
    تجربه پست داک ندارم و در رابطه با حقوق و مزایا اطلاع دقیقی ندارم...ببخشید، ولی به نظرم بهترین کار اینه که ایمیل بزنید و موقعیت خودتون بگید و ببینبد نظر اساتید چیه... نوع ویزای پست داک نمیدونم چیه ولی اگر جی وان باشه فکر کنم تغییرش سخت تر از بقیه حالات ویزا باشه... بازم گوگل کنید و ببیند و موفق باشید....