صفحه 11 از 25 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 250

موضوع: POSTDOCTORAL Admission and Visa for USA

پیش فرض پاسخ : POSTDOCTORAL Admission and Visa for USA

برای پست داک آیا دانشنامه دکتری و مقاطع قبلی رو هم ازمون میخوان؟

سلام دوستان. میخواستم بپرسم پذیرش post Doc توی رشته های Business شرایط ش چطوره؟سخته؟ کلا از یه دانشگاه معمولی آمریکا (رنک رشته بین 50تا 100 ) دکتری خوندن، میشه امید داشت برای Post Doc رنک های زیر 10 رفت؟

سلام دوستان، ممنون میشم منو راهنمایی‌ کنین، من شیمی‌ خوندم، فوقِ لیسانس شیمی‌ عالی‌ از ایران، بعد یک فوق لیسانسِ شیمی‌ پلیمر از استرالیا و دکترای شیمی‌ پلیمر از هلند گرفتم، همه دانشگاه‌های خوب، یک سال هم سابق کار دارم هلند، ولی‌ الان میخوام برم آمریکا، میخواستم برای کار اقدام کنم ولی‌ مثل اینکه هم کار پیدا کردن از راهِ دور سخته هم گرفتن ویزای اچ‌-وان سخته؟ آیا این درسته؟ کسی‌ میدونه بهترین و سرع‌ترین راه برا پیدا کردن کار چیه؟ من هنوز هلند هستم و از اینجا دارم می‌گردم،

سوال ۲، با توجه به موضوع بالا، گفتم برا پست‌داک برم و تو اون ۱ سالِ پست‌داک دنباله کار باشم ولی‌ خوب ترجیح میدم اگه بشه تا ژانویه ۲۰۱۵ اونجا باشم، می‌خواستم بپرسم، فکر می‌کنین با شرایط من پیدا کردنِ یک پست‌داک تو دانشگاه‌های خوب چقدر طول میکشه؟ چون میدونم باید دونه دونه با استادا مکاتبه کرد ولی‌ اون خیلی‌ وقت گیره، پیشنهادی دارین؟ برام خیلی‌ مهمه زودتر برم،

و سوال سوم، چجوری دانشگاهو راضی‌ کنم که برا من ویزای اچ‌-وان درخواست کنه؟ نه ویزای جی‌وان؟ چون با جی‌وان باید برگردیم که فایده نداره اونجوری، دوباره روز از نو روزی از نو میشه!
    ممنون میشم هرطوری که می‌تونین منو راهنمایی‌ کنین، پیشاپیش سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Eli44 نمایش پست ها
    سلام دوستان، ممنون میشم منو راهنمایی‌ کنین، من شیمی‌ خوندم، فوقِ لیسانس شیمی‌ عالی‌ از ایران، بعد یک فوق لیسانسِ شیمی‌ پلیمر از استرالیا و دکترای شیمی‌ پلیمر از هلند گرفتم، همه دانشگاه‌های خوب، یک سال هم سابق کار دارم هلند، ولی‌ الان میخوام برم آمریکا، میخواستم برای کار اقدام کنم ولی‌ مثل اینکه هم کار پیدا کردن از راهِ دور سخته هم گرفتن ویزای اچ‌-وان سخته؟ آیا این درسته؟ کسی‌ میدونه بهترین و سرع‌ترین راه برا پیدا کردن کار چیه؟ من هنوز هلند هستم و از اینجا دارم می‌گردم،

سوال ۲، با توجه به موضوع بالا، گفتم برا پست‌داک برم و تو اون ۱ سالِ پست‌داک دنباله کار باشم ولی‌ خوب ترجیح میدم اگه بشه تا ژانویه ۲۰۱۵ اونجا باشم، می‌خواستم بپرسم، فکر می‌کنین با شرایط من پیدا کردنِ یک پست‌داک تو دانشگاه‌های خوب چقدر طول میکشه؟ چون میدونم باید دونه دونه با استادا مکاتبه کرد ولی‌ اون خیلی‌ وقت گیره، پیشنهادی دارین؟ برام خیلی‌ مهمه زودتر برم،

و سوال سوم، چجوری دانشگاهو راضی‌ کنم که برا من ویزای اچ‌-وان درخواست کنه؟ نه ویزای جی‌وان؟ چون با جی‌وان باید برگردیم که فایده نداره اونجوری، دوباره روز از نو روزی از نو میشه!
    ممنون میشم هرطوری که می‌تونین منو راهنمایی‌ کنین، پیشاپیش سپاس
    سوال 1و2: اول این که پیدا کردن پست داک خوب پروسه ی وقت گیریه. حتی برای خود کسانی که در آمریکا تحصیل کرده ند. معمولن از یک سال قبل شروع می کنند به پیدا کردن گروه خوب و مصاحبه و ... . بنابراین شما هر چه سریع تر شروع کنید به مکاتبه با اساتید و وقت رو تلف نکنید. اگر هم هیچ مکاتبه ای نداشته اید من بعید می دونم تا ژانویه 2015 جای خوب بتونید پیدا کنید.
    سوال 3: اون بند لزومن شامل همه ی جی 1 ها نمیشه. و تاجایی که من می دونم برای ایرانی ها حتی شرایط محدودتر هم هست. به این عنوان که اگر برای دوره ی رزیدنتی (پزشکی) نمی رید به احتمال خیلی زیاد اون بند برای شما نیست.

موفق باشید

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من فارغ التحصیل دکترای شهرسازی از ایران هستم و علاقه مند به گذروندن دروه Post Doc در آمریکا یا کانادا ولی نمی دونم دقیقاً باید از کجا شروع کنم. می خواستم اگر کسی هست که شرایط من رو داره و هم رشتم هستش یا اگر هم رشته نیست دقیقاً از فرآیند اقدام برای این دوره اطلاع داره، من را راهنمایی کنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

سلام دوستان وقت شما بخیر
    سوالی داشتم از دوستان بزرگوار اینکه من برای دکترای عمران گرایش سازه در دو دانشگاه اوکلند(نیوزیلند) و دانشگاه سائوپائولو(برزیل) با بورس کامل پذیرفته شدم و حداکثر یک ماه وقت دارم بین این دو یکی رو انتخاب کنم. میخواستم از خدمت شما سوال کنم به نظر شما عزیزان برای پذیرش دوره Post Doc و فرصت مطالعاتی در آمریکا کدوم یکی از این دانشگاهها رو انتخاب کنم و اینکه ممنون میشم اگر امکانش هست راهنمایی کلی از خدمتتون داشته باشم.
    ممنون و سپاسگزارم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_y نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت شما بخیر
    سوالی داشتم از دوستان بزرگوار اینکه من برای دکترای عمران گرایش سازه در دو دانشگاه اوکلند(نیوزیلند) و دانشگاه سائوپائولو(برزیل) با بورس کامل پذیرفته شدم و حداکثر یک ماه وقت دارم بین این دو یکی رو انتخاب کنم. میخواستم از خدمت شما سوال کنم به نظر شما عزیزان برای پذیرش دوره Post Doc و فرصت مطالعاتی در آمریکا کدوم یکی از این دانشگاهها رو انتخاب کنم و اینکه ممنون میشم اگر امکانش هست راهنمایی کلی از خدمتتون داشته باشم.
    ممنون و سپاسگزارم
    اوکلند نیوزیلند انتخاب بهتری است چون هم دانشگاه مطرح تری است و هم در یکی از بهترین شهرهای دنیا خواهید بود و شرایط مهاجرتی خوبی هم داره.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من در حال گذراندن دوره تخصص داروسازی گرایش فارماسیوتیکس در دانشگاه تهران هستم چطور میتونم در آمریکا ادامه بدم حالا یا برای فرصت تحقیقاتی یا post-doc یا هرروش دیگه ای ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

ا سپاس
    لطفا بنده رو راهنمایی بفرمایید..
    آیا امکان دریافت post docوجود دارد ؟
    از آنجایی که به رشته شیلات نیز علاقه مند هستم آیا میتوانم برای مستر نیز اقدام کنم؟
    وضعیت بنده بشرح زیر هستش
    لیسانس دانشگاه آزاد تهران شمال، مهندسی منابع طبیعی گرایش شیلات+معدل15،97

۲- فوق لیسانس دانشگاه پونا هندوستان، علوم بهداشت گرایش تغذیه با معدل َ+A
    2-1- دکتری تغذیه و علوم غذایی، دانشگاه SNDT Mumbai ، اتمام 2014
    ۳- نمره زبان (آیلتس 7) (به تفکیک مهارت‌ها) S 6.5 + W 7 +R 7+L 7.5
    4- تعداد مقالات داخلی 4 مقاله و کنفرانسخارجی همراه با فول فاند 3 تا (آلمان و اسپانیا) ، بجز موارد قبل 3 مقاله ISI دوتا از مقالات در آمریکا هستند و یکی در هند
    5- سابقه کار مرتبط 3 سال تدریس در دانشگاه آزاد بعنوان حق التدریس و یکسال بعنوان هیئت علمی علوم تحقیقات اهواز
    6 - 2 کتاب چاپ شده به زبان فارسی و 1 کتاب به زبان انگلیسی در حوزه تغذیه و سلامت انسان ، سخنرانی های متعدد