صفحه 17 از 25 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 250

موضوع: POSTDOCTORAL Admission and Visa for USA

پیش فرض پاسخ : POSTDOCTORAL Admission and Visa for USA

نقل قول نوشته اصلی توسط Italy1395 نمایش پست ها
    ممنون. مقاله هام فعلا چهارتا خیلی خوب هست... شاید یک سال طول بکشه تا زبانم و مقاله هام به سطح مطلوب برسه...
    به نظرتون این که حالا چند سال مثلا سه سال از دکتری گذشته باشه نکته ی منفی نیست؟ واقعا مرسی از راهنمایی
    عزیز من ساده ترین راه و با خیال اسوده را برات گفتم
    شما میخوای بیای اینجا زندگی یا درموندگی؟
    شما با مشخصاتی که من بالا دادم بدون جاب آفر بدون هیچ چی برای eb2 NIW میتونی اقدام کنی و صد در صد اقامت دائم بگیری، (هم از ایرانم میشه با این مشخصات)، ولی بهتره یک ویزا temporary بگیری، f1 یا j بعد بیای هم رسیدی درخواست بدی به USCIS برای eb2 NIW و adjust

6 تا ژورنال
    http://academia.stackexchange.com/qu...-journal-paper
    فرق ژورنال با white paper معمولی در لینک توضیح داده
    البته مورد بوده با 3 تا یا 2 تا ژورنال هم در کتگوری NIW پذیرفته شده، برای اقامت دائم
    ولی اکثر کسایی که 6 تا داشتن همه accept شدن.

ولی اگر میخوای برای پوزیشن پست داک اقدام کنی و با j بیای اینجا ببینی دنیا چه رنگه یک زبان 6.5 بگیر همونجور که دوستمون گفت ببین با کدوم استاد میتونی Research interest مچ شی یک صحبت تلفنی، با همین رزومه ای که داری از سرشون هم زیاده
    ولی میای اینجا میبینی خبری نیست، نمیشه اقامت هم گرفت، بعد ناراحت میشی، نه که نشه چه کاریه لقمه رو دور بدی
    من دارم میگم کارایی که اینجا طول میکشه انجامش رو ایران تموم کن زودتر بیا

ارادتمند
    ویرایش توسط involvement : May 30th, 2016 در ساعت 02:50 AM

Junior Member

دوستان من یک سوال داشتم، حقوق های پسداکی که در پوزیشن ها میزنن آیا بهش مالیات میخوره؟ منظورم اینه که مثلا حقوق سالیانه 55000 دلار آیا خالص دریافتی 4583 دلاره در هر ماه؟ یا بعد از مالیات حقوق کاهش پیدا میکنه؟ اگر مالیات بهش میخوره آیا نوع ویزای دریافتی تو اون اینکه مالیات بدی یا ندی تاثیر داره؟
    یک سوال دیگه هم دارم: آیا اساسا پیدا کردن کار بعد پسداک تو آمریکا راحته؟ یا باید دایم همین روند برای پسداک جدید اپلای کردن رو ادامه بدیم؟ من اکثر پوزیشن های کاری که در آمریکا میبینم یا گرین کارت میخوان یا کلیرنس سطح Q که با این وجود احتمال استخدام خیلی کم میشه. من خودم دکتری از آلمان گرفتم و اینجا اقامت دایم دارم. اما وسوسه اومدن به امریکا رو برای پسداک دارم. خوشحال میشم دوستان راهنماییم کنند. ممنون.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط r_n_s_s نمایش پست ها
    دوستان من یک سوال داشتم، حقوق های پسداکی که در پوزیشن ها میزنن آیا بهش مالیات میخوره؟ منظورم اینه که مثلا حقوق سالیانه 55000 دلار آیا خالص دریافتی 4583 دلاره در هر ماه؟ یا بعد از مالیات حقوق کاهش پیدا میکنه؟ اگر مالیات بهش میخوره آیا نوع ویزای دریافتی تو اون اینکه مالیات بدی یا ندی تاثیر داره؟
    .
    بله مالیات میخوره و مالیاتش هم به درآمدتون بستگی داره نه نوع ویزا.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی دانشگاه فردوسی

نقل قول نوشته اصلی توسط behshad45 نمایش پست ها
    من Stanford پستاک گرفتم.ویزایj1 کسی سوال داشت در خدمتم.
    شرایط موندن در امریکا بعد از post doc چطوریه؟ شرایط گرفتن green cart از طریق ویزای EB2,3 هست؟ کلا میخام بدونم بعد پست تاک مجبور میشیم برگردیم یا فرصت کار پیدا کردن داریم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط starahomi285 نمایش پست ها
    شرایط موندن در امریکا بعد از post doc چطوریه؟ شرایط گرفتن green cart از طریق ویزای EB2,3 هست؟ کلا میخام بدونم بعد پست تاک مجبور میشیم برگردیم یا فرصت کار پیدا کردن داریم؟
    این سوال منم هست. اکثر پوزیشن های کاری تو رشته من گرین کارت یا کلیرنس q یا L میخوان که شانس و گزینه های آینده رو کمتر میکنه متاسفانه. نمیشه هم که تا ابد پسداک بمونیم. موقعیت استاد دانشگاهی ام خیلی رقابت براش بالاست! من هرچی سرچ میکنم فقط ایرانیا هستند دایم پسداک پس از پداک میگذرونن بدون هیچ آینده مشخصی. تازه سالها هم هست نتونستن از آمریکا خارج بشن به خاطر ویزای یکبار ورودشون! دوستان که آمریکا هستند بیشتر راهنمایی کنند ممنون میشم.

ApplyAbroad Veteran

دوستانِ عزیز، من یک موقعیت پست داک در دانشگاه بوستون در دپارتمان زیر بدست آوردم:

Department of Physics and
    Center for Interdisciplinary Research on Complex Systems

با توجه به اینکه دپارتمان فیزیک قراره میزبانِ من بشه (البته رشته تحصیلی مرتبط به مهندسی پزشکی هست)، آیا به نظر شما شانسی برای گرفتن ویزا خواهم داشت؟ اگر غیر از این هست من وقت و پولم رو صرف کارهای مربوط به ویزا نکنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط r_n_s_s نمایش پست ها
    این سوال منم هست. اکثر پوزیشن های کاری تو رشته من گرین کارت یا کلیرنس q یا L میخوان که شانس و گزینه های آینده رو کمتر میکنه متاسفانه. نمیشه هم که تا ابد پسداک بمونیم. موقعیت استاد دانشگاهی ام خیلی رقابت براش بالاست! من هرچی سرچ میکنم فقط ایرانیا هستند دایم پسداک پس از پداک میگذرونن بدون هیچ آینده مشخصی. تازه سالها هم هست نتونستن از آمریکا خارج بشن به خاطر ویزای یکبار ورودشون! دوستان که آمریکا هستند بیشتر راهنمایی کنند ممنون میشم.
    جواب دادم همین صفحه باالا!!! خوندید اصلا؟
    شما با داشتن پست داک اصلا تضمینی به موندنتون نیست و کما اینکه عده زیادی بودند که برگشتند
    ولی روش ماندن با پست داک را در پست قبل توضیح دادم
    جدا از اون هزار روش داره تو امریکا موندن

ارادتمند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط involvement نمایش پست ها
    جواب دادم همین صفحه باالا!!! خوندید اصلا؟
    شما با داشتن پست داک اصلا تضمینی به موندنتون نیست و کما اینکه عده زیادی بودند که برگشتند
    ولی روش ماندن با پست داک را در پست قبل توضیح دادم
    جدا از اون هزار روش داره تو امریکا موندن

ارادتمند
    ممنون دوست عزیز. میشه چند مورد از این روش های موندن بعد از پسداک رو بگید؟ من پست شما رو کامل خوندم. همونطور که گفتم من میخوام یک دید کلی از آینده بعد از پسداک تو امریکا داشته باشم.

Junior Member

شما اولین توصیه که من دارم زبانتون رو به سطح 110 یا 8 آیلتس برسونید در اولین فرصت، This is no joke
    بعد به فکر آمریکا هم میشه افتاد
    میزان ژورنال هاتون رو به 6 تا برسونید
    6 ای که بالا نوشتم هیچ عدد جادویی نیست
    avg تعداد journal کسانی است که با داشتن دکتری تونستن اقامت دائم بگیرند

ارادتمند
    سلام . ممنون از راهنماییتون . چند تا سوال داشتم

1- میشه بفرمایید چه رشته ای هستین و الان پست داک رو تموم کردین یا خیر؟
    2- گفتین 6 تا مقاله داشته باشیم . خب طبیعتا رشته به رشته فرق میتونه بکنه . افرادی که دیدین با 6 تا مقاله و زبان عالی اقامت گرفتن از چه رشته هایی بودن ؟ من مکانیک میخونم
    3- 6 تا مقاله باید در راستای دقیقا همون موضوع پست داک باشه و مقاله های که در موضوعات دیگه رشته ام کار کردم شمرده نمیشه؟
    در ضمن این سوال در مورد زمینه مقالات رو برای اقدام برای پست داک هم دارم . باید مقاله مرتبط با دقیقا همون موضوع داشته باشیم؟
    4- شغل های اکادمیک چه شغل هاییی هستن؟ مثال میزنین؟ آیا پس داک فقط برای شغل های اکادمیک مفیده؟

عزیز من ساده ترین راه و با خیال اسوده را برات گفتم
    شما میخوای بیای اینجا زندگی یا درموندگی؟
    شما با مشخصاتی که من بالا دادم بدون جاب آفر بدون هیچ چی برای eb2 NIW میتونی اقدام کنی و صد در صد اقامت دائم بگیری، (هم از ایرانم میشه با این مشخصات)، ولی بهتره یک ویزا temporary بگیری، f1 یا j بعد بیای هم رسیدی درخواست بدی به USCIS برای eb2 NIW و adjust

6 تا ژورنال
    http://academia.stackexchange.com/qu...-journal-paper
    فرق ژورنال با white paper معمولی در لینک توضیح داده
    البته مورد بوده با 3 تا یا 2 تا ژورنال هم در کتگوری NIW پذیرفته شده، برای اقامت دائم
    ولی اکثر کسایی که 6 تا داشتن همه accept شدن.

ولی اگر میخوای برای پوزیشن پست داک اقدام کنی و با j بیای اینجا ببینی دنیا چه رنگه یک زبان 6.5 بگیر همونجور که دوستمون گفت ببین با کدوم استاد میتونی Research interest مچ شی یک صحبت تلفنی، با همین رزومه ای که داری از سرشون هم زیاده
    ولی میای اینجا میبینی خبری نیست، نمیشه اقامت هم گرفت، بعد ناراحت میشی، نه که نشه چه کاریه لقمه رو دور بدی
    من دارم میگم کارایی که اینجا طول میکشه انجامش رو ایران تموم کن زودتر بیا

ارادتمند

خیلی خیلی ممنون دوست عزیز
    از راهنماییت. من همین چهار تا مقاله ای که دارم در سطح خیلی بالا است و فقط مشکل زبانمه... البته مقالاتم هم به زودی شش تا میشه.. برا کلاس آمادگی تافل اسم نوشتم... برا آمریکا تافل بهتره یا آیلتس؟
    با سپاس