نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: تلاش برای تسهیل گرفتن ویزای دانشجویی نروژ

Member

پیش فرض تلاش برای تسهیل گرفتن ویزای دانشجویی نروژ

تلاش برای تسهیل گرفتن ویزای دانشجویی نروژ

Member

پیش فرض پاسخ : تلاش برای تسهیل گرفتن ویزای دانشجویی نروژ

سلام
    راستش من خیلی توی این زمینه وارد نیستم اما فکر کردم شاید بشه دستجمعی تلاش کنیم که شاید بشه این قضیه ارسال 91000 کرون رو ساده ترش کنیم . با توجه به تحریمها و محدودیت های دولت برای ارز و همچنین سختی و گران بودن انتقال پول برای ما که تحت تحریم هستیم خیلی از افراد (من جمله من) باید کم کم قید نروژ رو هم بزنیم .
    شاید بشه با مکاتبه با سازمانهای مختلف (خودم راستش درست نمیدونم کجا) بشه یه جور آلترناتیوی برای این قضیه پیدا کرد . مثلا گذاشتن وثیقه توی ایران و یا حتی قسطی فرستادن این پول .
    میدونم شاید حتی به نظر بعضی خنده دار بیاد ولی در مورد آمریکا این تلاش ها خیلی موثر بود .
    این فقط یه فکر . شاید توی همفکری ها بشه به نتیجه ای رسید .
    ممنون ...

Member bestboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU

منم موافقم مبلغ خیلی زیادی هست و فرستادنش هم مشکل شده.

Junior Member

آقا منم هستم. فقط اين جوري كاري پيش نميره! بهتر نيست كه يه فراخوان، راي گيري يا يه دور همي بگيريم كه نامه يا درخواستي بديم سفارت تا تسهيلاتي برامون در نظر بگيرن ؛ مثلا مبلغ ارزيش رو اينجا ازمون بگيرن و اونجا يه حساب به ناممون باز كنن كه مبلغ واريز شده باشه بش؟
    خيلي عالي ميشه به نظرم

Junior Member

بچه ها يكي از آشناهاي ما تو كار ساخت و سازه و تو اين تحريم ها برا ترنسفر پول با شركاش كلي به مشكل خورده
    نظرتون چيه كه يه سيستم راه بندازيم -اگه سفارت كاري نكرد- كه اينجا مبلغ رو بديم به آشناي ما و شريكش اونجا برامون حساب باز كنه و بريزه به حساب خودمون يا اصلا بريزه به حساب دانشگاه و فيش واريزي رو بفرسته برامون
    آخه ميدونين كه اكثر صرافي ها فقط ميريزن به حساب و رسيدي از اون طرف بهمون نميدن كه به عنوان مدرك بديم سفارت

دوستان لطفا توجه کنید پروسه صدور ویزای دانشجویی هیچ ربطی به سفارت نداره که بخواد در مورد این 90800 کرون پول کمکی بکنه یا استثنایی قائل بشه.مسئول این صدور اقامت دانشجویی اداره UDI هست.سفارت فقط مدارک رو تحویل می گیره.در این زمینه تصمیم گیرنده نیست.
    راهی که پیشنهاد می کنم بهتون اینه که اگه آشنا مطمئن دارین تو خارج از کشور از طریق اونا اقدام کنید.یا از کارت های اعتباری استفاده کنید(البته نمی دونم اینقدر پول رو یکجا انتقال میده یا نه،چون پول باید در یک تراکنش منتقل بشه)
    صرافی ها گرینه سوم هستن که هزینه اش زیاد میشه.ولی مطمئنه.
    در کل حجم پولی که باید انتقال داده بشه بالاست پس حواستون رو خوب جمع کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    FIU

دوستان این 90800 کرون شامل همه می شه ؟؟ اگه کسی فاند داشته باشه یا دانشجوی دکتری باشه که شغل محسوب میشه و حقوق داره باز باید این اظهارنامه رو واسه ویزا داشته باشه ؟؟

Member babak1234 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University, Master in strategy

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_1987 نمایش پست ها
    دوستان این 90800 کرون شامل همه می شه ؟؟ اگه کسی فاند داشته باشه یا دانشجوی دکتری باشه که شغل محسوب میشه و حقوق داره باز باید این اظهارنامه رو واسه ویزا داشته باشه ؟؟
    نه این برای تحصیل با هزینه شخصی است اگر بورسیه داشته باشید یا دانشجوی دکترا باشید لازم به واریز این مبلغ نیست . برای اطلاعات بیشتر سایت دانشگاه مربوطه را مطالعه کنید .
    Share your knowledge. It is a way to achieve immortality

Junior Member

سلام برای همه چی مستر و دکترها با بورس برای اینکه بعد از جند ماهه حقوق پرداخت میشه باید این پول بپردازید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    میدیریت بازرگانی-گرایش بازاریابی-علوم و تحقیقات

سلام
    میشه لطفا یکی منو در مورد این 90 هزار کرون راهنمایی کنه که اصلا چیه؟ من هی راجع بهش میخونم ولی نمیتونم چیزی بفهمم. الزاما باید 90 هزار کرون (معادل بیست میلیون و هشتصد هزار تومان) به حساب دانشگاه بدون بازگشت برای هر دانشجو واریز بشه؟؟! این با bank statement فرق داره که واریز میکنی و برداشت بعدش؟