صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 95

موضوع: گرفتن وقت سفارت

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض گرفتن وقت سفارت

لطفا در این تاپیک درباره مسائل گرفتن وقت از سفارت طرح سوال و بحث نمایید.

سایت تعیین وقت آنلاین برای سفارت
    https://selfservice.udi.no
    ویرایش توسط saeid_plove : April 11th, 2011 در ساعت 02:12 PM
    The road is better than inn, So shut up! and drive

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت

گرفتن وقت از سفارت نروژ فقط بصورت اینترنتی امکان پذیره (لینک بالا ) اول باید در سایت عضو بشین و دقت کنین که کلیه اظلاعاتی که وارد می کنین مطابق با پاسپورت شما باشه .بعد از تعیین وقت برای دریافت ویزای دانشجویی باید مدارک زیر رو آماده کنید و در روز مشخص شده برین سفارت .

1) یکی قطعه عکس 4*3 (بدون رتوش)
    2)کپی از صفحات 2تا9 پاسپورت ( فرمت A4)
    3)اصل و کپی شناسنامه
    4)ترجمه رسمی شناسنامه (مهر دادگستری و امور خارجه الزامی است)
    5)نامه تائیدیه دانشگاه
    6)نامه تمکن مالی ( رسید پولی که به حساب دانشگاه و یا سایر حساب های اعلام شده از طرف دانشگاه مبلغ 89,000 NOK واریز شده باشه )
    7)مبلغ 2,000,000 ریال بصورت Cash جهت پرداخت جهت صدور ویزا (این مبلغ غیر قابل استرداد می باشد , حتی در صورت رد درخواست ویزا )

روال کار تا الان به این صورت بوده که بعد از اینکه جواب دانشگاه اومد , یکماه فرصت انتقال وجه به حساب بانکی نروژ داریم و بعد از اون باید برای ویزا اقدام کنیم .

(اگر موردی بود که من فراموش کردم بگم لطفا اضافه کنید )

Junior Member

دوستان لطفا به هيچ وجه قبل از دريافت نامه اصل پذيرش از دانشگاه اقدام به تعيين وقت نكنند چون در فرم تعيين وقت فيلدهايي هستند كه بايد از روي نامه پذيرش و بعد از گرفتن خوابگاه پر بشن. من اين اطلاعات رو با زدن ايميل به خود سفارت گرفتم كه متن ايميل رو اينجا كپي مي كنم
    Dear Sirs,
    I apologize taking your time. I wonder to ask a common question among all students who have admissions from different universities in Norway for the year 2011 :
    Filling out the form in the site to make the appointment with the embassy, there are mandatory fields asking us to enter our residence address in Norway. does this mean that we have to wait to get the admission letter by mail and register for housing? can't we make the appointments in advance? if so, what shall we fill in the above blanks?
    looking forward to hearing from you soon.
    yours faithfully,

پاسخ سفارت :
    You can not apply for study permit if you don’t have an official letter from a university in Norway. When you do fill out the application and answer the questions according to your information. We can not tell you what to answer

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

دستور العمل تقاضای روادید اینترنتی :
    فارسی:
    http://www.norway-iran.org/Embassy/v...nline---farsi/
    انگلیسی:
    http://www.norway-iran.org/Embassy/v...ine---english/

<< Everything is okay in the end
    , If it's not okay, then it's not the end >>

Junior Member hbah آواتار ها

[QUOTE=Mahsa_s;402079]دوستان لطفا به هيچ وجه قبل از دريافت نامه اصل پذيرش از دانشگاه اقدام به تعيين وقت نكنند چون در فرم تعيين وقت فيلدهايي هستند كه بايد از روي نامه پذيرش و بعد از گرفتن خوابگاه پر بشن. من اين اطلاعات رو با زدن ايميل به خود سفارت گرفتم كه متن ايميل رو اينجا كپي مي كنم

مهسا جان یعنی چی. شما نامه اصلی را دریافت کرده ای؟ مگه با ای میل attached نکرده اند. یا فرق داره ؟ تا برسه دیر میشه که.

Junior Member

سلام
    حداقل بايد housing شما معلوم بشه تا بتونين وقت بگيرين.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    VU University Amsterdam/IBA

www.bsn.no
    این وبسایت هم برای دانشجو هاست که بیشتر دانشجوهای BI هستند.میتونید میل بزنی پرسی ازشون

Junior Member

[QUOTE=hbah;411106]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa_s نمایش پست ها
    دوستان لطفا به هيچ وجه قبل از دريافت نامه اصل پذيرش از دانشگاه اقدام به تعيين وقت نكنند چون در فرم تعيين وقت فيلدهايي هستند كه بايد از روي نامه پذيرش و بعد از گرفتن خوابگاه پر بشن. من اين اطلاعات رو با زدن ايميل به خود سفارت گرفتم كه متن ايميل رو اينجا كپي مي كنم

مهسا جان یعنی چی. شما نامه اصلی را دریافت کرده ای؟ مگه با ای میل attached نکرده اند. یا فرق داره ؟ تا برسه دیر میشه که.

اصلا فعلا نگران دیر شدن نباشید . خیلی ها هنوز نتیجه شون نیومده و هنوز بازه زمانی اعلام نتایج دانشگاه ها تموم نشده . پروسه صدور ویزا نهایت 30 تا 35 روز طول میکشه . طبق برنامه زمانی که دانشگاه برای من ایمیل زده تا 10 می تمام نتایج اعلام میشه و اونایی که پذیرش گرفتن تا آخر می ( حدود 20 روز ) وقت دارن پولو طبق مدارک ارسال شده از طرف دانشگاه به حساب نروژ منتقل کنند و بعد از دریافت تائیدیه دانشگاه و بانک که حالا یا پست می شه یا ایمیل تازه نوبت وقت گرفتن از سفارت میشه که بهتره اوایل ژوئن باشه تا اول اگوست ویزا بیاد واز اواسط اگوست هم که ترم جدید شروع میشه .
    یعنی اگه طبق برنامه اونا برین جلو هیچ مشکلی پیش نمی یاد . فقط اگه خودتون تاخیر کنین و وقتی همه چی آماده است به جای اویل ژوئن , آخر ژوئن درخواست ویزا بدید .اون موقع حرف شما درسته که دیر میشه نه الان

Junior Member

سلام دوستان
    من فردا وقت سفارت دارم یه سوال دارم در مورد این فرم سفارت. یه قسمت هست که place of issue و issuing authority رو خواسته برای پاسپورت. اولی رو Iran و دومی رو The passport police وارد کنم؟ چون تو پاسپورت فقط place of issue وارد شده که اونم The passport police of Iran هستش که تو فرم جا نمیشه!!! کاش یکی امشب جوابشو به من بد.ه ببخشید شاید سوالم یکم ساده است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Gjovik University College - MSc in Information Security

سلام، اینجا کسی هست که برای سفارت وقت گرفته باشه که روزش قبل از 1 June بوده باشه؟ اگر کسی هست لطفا پیام خصوصی بفرستید ....
صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)