صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 95 , از مجموع 95

موضوع: گرفتن وقت سفارت

Member
    رشته و دانشگاه
    rangeland management

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط student2012 نمایش پست ها
    يعني الان همه فقط از اين طريق برا ويزا اقدام ميكنن؟
    بله. اگر هم راه دیگه ای وجود داره من بی اطلاعم

سلام دوستان یک سواال داشتم. جدیدا شرکت vfs مسئول دریافت مدارک برای ویزا هستش
    من تو سایت سفارت ثبت نام کردم ولی زمان خالی برای رزرو نداشت به vfs پیام دادم که چکار کنم اونا جواب دادند که زمان نمیخاد هر چه زودتر مدارکمو ببرم در واقع گفتن در اولین زمانی که گذرم به این شرکت افتاد مدارک رو ببرم، کسی هست که در این مورد تجربه ای داشته باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khoshkharam نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سواال داشتم. جدیدا شرکت vfs مسئول دریافت مدارک برای ویزا هستش
    من تو سایت سفارت ثبت نام کردم ولی زمان خالی برای رزرو نداشت به vfs پیام دادم که چکار کنم اونا جواب دادند که زمان نمیخاد هر چه زودتر مدارکمو ببرم در واقع گفتن در اولین زمانی که گذرم به این شرکت افتاد مدارک رو ببرم، کسی هست که در این مورد تجربه ای داشته باشه؟
    سلام،
    بله، الان بیشتر از 2 هفتست که دیگه نیازی به وقت گرفتن نیست، با مدارک کامل و رسید پرداخت 3200 کرون، مستقیم تشریف میبرید به VFS.

سلام ممنون از جوابتون یک ابهام دیگه برای من وجود داره تو چک لیست اصلی سفارت چیزی ازترجمه شناسنامه و کارت ملی نگفتن.دوستان کسی هست که به تازگی مدارکشو تحویل داده باشه و منو راهنمایی کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Arts. Shahed university

سلام دوستان, اطلاعات خیلی خوبی از این مبحث دستگیرم شد منتهی یک سوال دارم, خوشحال میشم اگه کسی تجربه جدید داره کمکم کنه. وقت هایی که برای سفارت میتونیم بگیریم, منظورم از طریق همین موسسه vfs هست. چند روز پس از درخواست وقت میدن؟ خیلی طول میکشه یا سریع وقت میدن؟ و جواب ویزا چطور؟ اون هم سریع تکلیفش معلوم میشه؟
    یک سوال رو برای زبان داشتم, کورس من انگلیسی هست و امتحان آیلتس هم تو موسسه ایرسافام دادم اما جوابش برای من پست نشد فقط یک پیامک اومد که آیلتس فلان شدم. سوالم اینه که کارنامه نهایی آیلتس آیابرای من ارسال میشه؟ خود موسسه ایرسافام جواب نداده و من هم شهرستان هستم و تهران رفتن برام سخته.

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)