صفحه 5 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 95

موضوع: گرفتن وقت سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت

سلام به همه. من بنا به سفارش دانشگاه برای گرفتن work permit (به جای ویزای دانشجویی) از سفارت نروژ اقدام کردم. (PhD, fully funded)
    طبق اطلاعاتی که توی سایت خود سفارت در مورد هزینه‌ ی انواع ویزاها هست، هزینه ی ویزای کار 395 یورو هست که باید هم به شکل نقدی [!] در خود سفارت پرداخت بشه. (درسته؟)

http://www.norway-iran.org/Embassy/visas/How-much-is-the-fee/

کل لیست بر اساس یورو هست و نه ریال. حالا چون توی صفحات قبلی در همین تاپیک، دوستان هزینه ی ویزا رو به ریال نوشته ان و نه یورو، دچار شک شدم. آیا باید مبلغ رو به یورو ببرم به سفارت یا اینکه معادل ریالی ش رو؟ و اگر معادل ریالی رو باید برد، بر اساس کدوم منبع باید نرخ تبدیل رو محاسبه کرد؟! خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirza_65 نمایش پست ها
    سلام به همه. من بنا به سفارش دانشگاه برای گرفتن work permit (به جای ویزای دانشجویی) از سفارت نروژ اقدام کردم. (PhD, fully funded)
    طبق اطلاعاتی که توی سایت خود سفارت در مورد هزینه‌ ی انواع ویزاها هست، هزینه ی ویزای کار 395 یورو هست که باید هم به شکل نقدی [!] در خود سفارت پرداخت بشه. (درسته؟)

http://www.norway-iran.org/Embassy/visas/How-much-is-the-fee/

کل لیست بر اساس یورو هست و نه ریال. حالا چون توی صفحات قبلی در همین تاپیک، دوستان هزینه ی ویزا رو به ریال نوشته ان و نه یورو، دچار شک شدم. آیا باید مبلغ رو به یورو ببرم به سفارت یا اینکه معادل ریالی ش رو؟ و اگر معادل ریالی رو باید برد، بر اساس کدوم منبع باید نرخ تبدیل رو محاسبه کرد؟! خیلی ممنون
    خود سفارت سمت راست و بالای سایتش اعلام کرده که تمام هزینه ها از 11 آبان 91 به یورو دریافت میشه. دیگه معادل ریالی قبول نمیکنن. برای مثال این رویه در سفارت فنلاند هم عمل میشه. منظورم اینه که فقط فقط باید یورو ببری حتی دلار هم قبول نمی کنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Defender نمایش پست ها
    خود سفارت سمت راست و بالای سایتش اعلام کرده که تمام هزینه ها از 11 آبان 91 به یورو دریافت میشه. دیگه معادل ریالی قبول نمیکنن. برای مثال این رویه در سفارت فنلاند هم عمل میشه. منظورم اینه که فقط فقط باید یورو ببری حتی دلار هم قبول نمی کنن.
    خیلی ممنون. می شه لینک ش رو هم بدید لطفاً؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirza_65 نمایش پست ها
    خیلی ممنون. می شه لینک ش رو هم بدید لطفاً؟

دقیقا" متوجه نمی شم! لینک چی رو؟ اینکه فقط یورو قبول می کنن؟ اون رو که عرض کردم سایت سفارت نروژ. http://www.norway-iran.org سمت راست رو مشاهده کنید می بینید.

Member marzib آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    میکروبیولوژِی آزاد شهرقدس

واسه ویزای دانشجویی به کرون نوشتن خودشون 2500 کرون + 60 یورو درسته ؟
    غم انگیزترین چیز تو دنیا ، 1 استعداد تلف شده است .

Member marzib آواتار ها
    رشته و دانشگاه

بچه ها شماره دانشجویی که تو برگه حساب بانکی و ... بای بزنیم عدد 4 رقمیه است یا 10 رقمی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط marzib نمایش پست ها
    بچه ها شماره دانشجویی که تو برگه حساب بانکی و ... بای بزنیم عدد 4 رقمیه است یا 10 رقمی ؟
    هیچ کدوم!!! شماره دانشجویی من 7 رقمیه!

Member marzib آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Defender نمایش پست ها
    هیچ کدوم!!! شماره دانشجویی من 7 رقمیه!
    اشتباه نمیکنید؟ فرمی که دانشگاه بهتون ایمیل زده رو نگاه کنید دوباره همون که توش جای خوابگاه و دانشگاه رو تایید میکنید .

Junior Member

وقت سفارت من 23 Jun هست بلیط هم واسه 20 August گرفتم. به نظر دوستانی که تجربه دارند آیا ویزام به موقع صادر می شه؟ اگر دیر بشه چه اتفاقی می افته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jiri نمایش پست ها
    وقت سفارت من 23 Jun هست بلیط هم واسه 20 August گرفتم. به نظر دوستانی که تجربه دارند آیا ویزام به موقع صادر می شه؟ اگر دیر بشه چه اتفاقی می افته؟
    اگه خوشبین باشی , مطمئن باش تا اون موقع میرسه , من خودم 16 ژوئن وقت سفارت دارم و 5 آگوست بلیط دارم یعنی حتی وقتم از شما هم کمتره !
    اگه هم خدایی نکرده ویزا به موقع صادر نشه , بسته به کلاس بلیط پروازت , جریمه میخوری واسه تغییر تاریخ که این جریمه معمولا چیزی بین 50 تا 100 دلاره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)