صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 95

موضوع: گرفتن وقت سفارت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکاتروینک صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت

سلام
    واسه پر کردن فرم انلاین خطای License has expired.
    و نمیشه بعضی از فیلدها مثلا اینکه قراره از ایران اقدام کنی رو نمیشه انتخاب کرد.
    کسی میدونه چطور باید این مشکل و حل کرد

Junior Member

سلام یکی توروخدا جواب بده . توی ادمیشن لتر من نوشته باید تا یک June سابمیت کنم واسه سفارت ولی سفارت تا 31 may وقت نداره . حالا واقعن باید حتما تا اون روز بشه ؟ اگه نشه چی میشه ؟ چیکار میتونم بکنم ؟ لطفا کمک کنید

Junior Member

سلام
    من وقتی فرم مدارک و از سایت سفارت دانلود کردم نوشته بود که بعد از خروج از محدوده شنگن پاسپورتتون باید ۳ ماه اعتبار داشته باشه
    ولی الان، هم کسی که دعوتم کرده میگه ۶ ماه باید اعتبار داشته باشه هم یه عده دیگه
    کسی تجربه ای در این زمینه نداره؟ امکان داره بهم ویزا ندن؟ اعتبار پاسپورتم تا آخر اکتبر ۲۰۱۵ ئه

Junior Member

سلام دوستان عزیزم
    دایی بنده برای خانواده ما دعوتنامه فرستاده برای عروسی دخترش، اصلا نمیدونم باید چی کار کنم .اولین قدم چیه؟ میشه کامل راهنمایی بفرمایید>؟
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط naji7 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم
    دایی بنده برای خانواده ما دعوتنامه فرستاده برای عروسی دخترش، اصلا نمیدونم باید چی کار کنم .اولین قدم چیه؟ میشه کامل راهنمایی بفرمایید>؟
    ممنونم
    شما باید وقت سفارت از طریق سایت udi.no بگیرید بدین صورت که اول یک اکانت میسازید وبعد اپلیکشن را طبق اطلاعاتی که خواسته تو سایت پر میکنید ومدارکی http://www.norway-iran.org/studywork.../#.VadTBvmqqko
    طبق این پی دی اف که نوشته مدارک لازم برای دیدار اقوام/ویزای توریستی تهیه کنید.

سلام به همه میشه یه نمونه نامه درخواست وقت مصاحبه از سفارت در این فروم قرار بدین؟

دوستان یه سوال کلی درباره سفارت دارم. اگه از دو دانشگاه در دو کشور مختلف پذیرش بگیریم میشه برای هردوشون اقدام کنیم برای سفارت؟

Senior Member Austrian آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parham_12 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال کلی درباره سفارت دارم. اگه از دو دانشگاه در دو کشور مختلف پذیرش بگیریم میشه برای هردوشون اقدام کنیم برای سفارت؟
    طبق قانون اتحادیه اروپا نمیشه هم زمان به دو سفارت درخواست داد برای ویزا، مگر اینکه به یکی درخواست ویزای بلند مدت داده باشید و در حین بررسی ویزای بلند مدتتون بخواید ویزای کوتاه مدت از سفارت دیگه بگیرید که اون زمان با اعلام به سافرت دوم که در سفارت اول درخواست ویزای اقامتی یا بلند مدت دادید می تونید ویزا کوتاه مدت بگیرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial Engineering

سلام دوستان
    توی چک لیست سفارت حرفی از ترجمه شناسنامه یا کارت ملی نزده، تماس هم که گرفتم گفت فقط مدارکی که تو سایت زده لازمه. اما دوستانی که رفتن میگن لازم بوده! با این حساب همراه داشتنش بهتره اما سوالم اینه که ترجمه این کارتهای شناسایی به مهر دادگستری و امورخارجه هم نیاز داره یا خیر؟ دارالترجمه میگفت برای سفارت نروژ تنها مهر دارالترجمه کفایت میکنه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط spd7 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    توی چک لیست سفارت حرفی از ترجمه شناسنامه یا کارت ملی نزده، تماس هم که گرفتم گفت فقط مدارکی که تو سایت زده لازمه. اما دوستانی که رفتن میگن لازم بوده! با این حساب همراه داشتنش بهتره اما سوالم اینه که ترجمه این کارتهای شناسایی به مهر دادگستری و امورخارجه هم نیاز داره یا خیر؟ دارالترجمه میگفت برای سفارت نروژ تنها مهر دارالترجمه کفایت میکنه!
    این هم لینک چک لیست
    https://www.udi.no/en/checklists-con...klist-student/

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)