صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 95

موضوع: گرفتن وقت سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط spd7 نمایش پست ها
    بهتره برای جلوگیری هر مشکلی کامل انجام بدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط azin91 نمایش پست ها
    بهتره برای جلوگیری هر مشکلی کامل انجام بدید
    ممنونم از پاسخت دوست عزيز. يه ايميل به سفارت زدم و پرسيدم .جهت اطلاع ساير دوستان ميگم كه رسمي شدن ترجمه شناسنامه و كارت ملي نياز نيست.اين هم پاسخ سفارت :
    The Royal Norwegian Embassy has received your E-mail, regarding your question, I should inform you that you need to translate your Shenasnameh and Karte melli, but no need to legalize It by Ministry of Foreign Affair.
    Yours Sincerely
    Visa Section

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial Engineering

دوستاني كه نگران ثبت ادرس خوابگاهشون هستن ، من از سفارت سوال كردم كه اگر ادرس ثبت شده در سايت سفارت ، با خوابگاه تاييد شده متفاوت باشه مشكلي پيش نمياد؟ و اما جواب:
    As long as it’s known which dorm you are staying at some mistakes in the address will not cause any problems.

Junior Member

سلام

ظاهراً در صورتی که درخواست ویزا ریجکت بشه مبلغی که بابت اجاره خوابگاه پرداخت شده برگردونده نمیشه. امکانش هست برای جلوگیری از این مشکل فقط آدرس خوابگاه رو بدون اینکه عملاً واسه خوابگاه ثبت نام کنیم توی فرم بنویسیم؟ سفارت دقیقاً چه مدرکی میخواد که نشون بده توی نروژ محلی واسه اقامت داری؟

Junior Member Martine آواتار ها

سوال فوری!!!!!!
    دوستان برای ویزای دانشجویی همه ی وقت های سفارت پر شده, به سفارت ایمیل زدم جوابی هنوز ندادن. به نظرتون امید و راهی هست که بتونم نوبت بگیرم؟؟؟

سلام دوستان
    من وقت سفارتو میخام کنسل کنم برای 8 ماه june وقت دارم.اگه کسی میخام وقتمو بدم بهش.ممنون

سلام از کدوم سفارت وقت دارید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial Engineering

ممنونم از پاسخت دوست عزيز. يه ايميل به سفارت زدم و پرسيدم .جهت اطلاع ساير دوستان ميگم كه رسمي شدن ترجمه شناسنامه و كارت ملي نياز نيست.اين هم پاسخ سفارت :
    The Royal Norwegian Embassy has received your E-mail, regarding your question, I should inform you that you need to translate your Shenasnameh and Karte melli, but no need to legalize It by Ministry of Foreign Affair.
    Yours Sincerely
    Visa Section

عليرغم اين پاسخ كارمند سفارت، مهر امور خارجه هم روي ترجمه شناسنامم و كارت ملي لازمه. من اعتماد كردم به پاسخشون و ضرر كردم. ظاهرا هيچ احساس مسيوليتي در قبال پاسخ به سوالات متقاضيا ندارن. دوستان هشيار باشيد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NTNU,TU DELFT, SOUTHAMPTON

عليرغم اين پاسخ كارمند سفارت، مهر امور خارجه هم روي ترجمه شناسنامم و كارت ملي لازمه. من اعتماد كردم به پاسخشون و ضرر كردم. ظاهرا هيچ احساس مسيوليتي در قبال پاسخ به سوالات متقاضيا ندارن. دوستان هشيار باشيد.
    سلام
    شما اخیرا رفتید سفارت؟! چه مدارکی ازتون خواستند؟ وقت مجدد دادن بهتون تا مدارکی که مهر امور خارجه رو نداشت دوباره ببرید؟
    سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nadernaderi نمایش پست ها
    سلام
    شما اخیرا رفتید سفارت؟! چه مدارکی ازتون خواستند؟ وقت مجدد دادن بهتون تا مدارکی که مهر امور خارجه رو نداشت دوباره ببرید؟
    سپاس
    بله وقت مجدد دادن كه بايد دوباره برم.چك ليست UDI به طور كامل.شناسنامه و كارت ملي و ترجمه هاشون.ترجمه و كپي ترجمه مدارك تحصيلي و كاري.355 يورو .جدول ليست مدارك تحصيلي و كاري كه تو سايت خود سفارت هست و .cv /study plan
    مدارك زياد ببريد بهتر ازينه كه چيزي كم باشه.اضافي هارو برميگردونن بهتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)