صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 95

موضوع: گرفتن وقت سفارت

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت

دوستان سلام

توی پروفایل UDI ادرس سکونت در نروژ رو می خواد ولی هنوز دانشگاه برای خوابگاه به من چیزی نداده به نظرتون برای آدرس چی بنویسم؟

اگه الان یه ادرس همین طوری بنویسم و بعدا که خوابگاه رو اکی کردم و قراردادش رو برای سفارت بردم آدرسش فرق داشته باشه مشکلی پیش نمیاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parisaaaaaa نمایش پست ها
    دوستان سلام

توی پروفایل UDI ادرس سکونت در نروژ رو می خواد ولی هنوز دانشگاه برای خوابگاه به من چیزی نداده به نظرتون برای آدرس چی بنویسم؟

اگه الان یه ادرس همین طوری بنویسم و بعدا که خوابگاه رو اکی کردم و قراردادش رو برای سفارت بردم آدرسش فرق داشته باشه مشکلی پیش نمیاد؟
    سلام،
    معمولا تو سایت دانشگاهها قسمتی که برای خوابگاه توضیح داده همچین ادرس موقتی رو ذکر میکنن که یه آدرسی از دانشگاه هست. تو قسمت FAQ برای دانشجوهای اینترنشنال هم شاید ذکر شده باشه.

سلام دوستان من در حال پر کردن اپلیکیشن هستم فقط زمان ورود از من خواسته با جزئیات! من هنوز بلیط نگرفتم که !!! باید چیکار کنم؟ ممنون

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

نقل قول نوشته اصلی توسط student2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان من در حال پر کردن اپلیکیشن هستم فقط زمان ورود از من خواسته با جزئیات! من هنوز بلیط نگرفتم که !!! باید چیکار کنم؟ ممنون
    من خودم تاریخ رو چند روز قبل از تاریخ orientation week دانشگاه زدم۰ فکر نکنم باید دقیق باشه و خودشون یه بازه ی زمانی به شما اجازه ی. ورود به نروژ رو میدن
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MA in Teaching English as a Foreign language

سلام و وقت بخیر
    من برای گرفتن ویزا ی تحصیلی نروژ دارم اپایکیشن فرم پر میکنم. ذر پورتال VDI هستم و الان رسیدم به مرحله پرداخت وجه. نوشته که باید با مستر یا ویزا کارت پرداخت کنم و من این کارتها را ندارم. چه باید بکنم؟

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

نقل قول نوشته اصلی توسط Mozin نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر
    من برای گرفتن ویزا ی تحصیلی نروژ دارم اپایکیشن فرم پر میکنم. ذر پورتال VDI هستم و الان رسیدم به مرحله پرداخت وجه. نوشته که باید با مستر یا ویزا کارت پرداخت کنم و من این کارتها را ندارم. چه باید بکنم؟
    اگر دوست و یا فامیلی رو خارج از کشور ندارید که پرداخت رو براتون انجام بده می تونید از خدمات یکی از سرویس های پرداخت آنلاین استفاده کنید. چند تاشون معروف تر از بقیه هستن که داخل بخش مربوط به آگهی دهندگان فروم می تونید پیداشون کنید

سلام
    دوستان من شنیده بودم که پرداخت داخل سفارته که الان قضیه این پرداخت اپلیکیشن فی چیه؟

سلام
    دوستان من شنیده بودم که پرداخت داخل سفارته که الان قضیه این پرداخت اپلیکیشن فی چیه؟
    این چی میگه!!!خب رجیستر نمیکنه
    To register a form where you have to pay a fee and you do not have a Visa card or Mastercard, then you can unfortunately not use the application portal.If, however, you must register an application where you do not have to pay a fee, so you do not need to have any cards.

یه وقت سفارت اینقدر دردسر نباید داشته باشه که

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

این چی میگه!!!خب رجیستر نمیکنه
    To register a form where you have to pay a fee and you do not have a Visa card or Mastercard, then you can unfortunately not use the application portal.If, however, you must register an application where you do not have to pay a fee, so you do not need to have any cards.

یه وقت سفارت اینقدر دردسر نباید داشته باشه که
    چون دیگه سفارت نباید برید برای ویزا و اون موسسه ای (vfs) که کار ویزا رو انجام میده باید پرداخت از طریق انلاین باشه (می تونید به یکی از موسسات بگید پرداخت رو براتون انجام بدن) و ظاهرا علاوه بر اون یه هزینه ی اضافه هم میگیرن داخل موسسه (فکر کنم ۲۸ یورو باشه)

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra-dan نمایش پست ها
    چون دیگه سفارت نباید برید برای ویزا و اون موسسه ای (vfs) که کار ویزا رو انجام میده باید پرداخت از طریق انلاین باشه (می تونید به یکی از موسسات بگید پرداخت رو براتون انجام بدن) و ظاهرا علاوه بر اون یه هزینه ی اضافه هم میگیرن داخل موسسه (فکر کنم ۲۸ یورو باشه)
    يعني الان همه فقط از اين طريق برا ويزا اقدام ميكنن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)