صفحه 7 از 37 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 367

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در دوبی در سال ۲۰۰۸

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در دوبی در سال ۲۰۰۸

من یه مطلب جالب تو سایت یکی از سفارتای آمریکا می خوندم که جالب بود:
    اینکه سفارت بنا رو بر این میذاره که شما enough tie به کشورتون ندارید و این شمایید که باید ثابت کنید دارید. این tie شامل economic, social, professional هست...
    پس دوستانی که میگن افسره بنا رو بر ریجکت کردن شما میذاره و شما باید دلیل بیارید که منصرفش کنید درست میگن..
    حالا عین متن انگلیسی رو هم براتون میذارم

دوستاني كه دوبي رفتن حتي در صورت reject شدن :-X ميشه تجربياتشون رو در اين قسمت مطرح كنن تا بقيه هم از اون مطلع بشن. چون به نظرم فعاليت اين تاپيك خيلي كمه و اطلاعات بروزي ارائه نميده. :-\ مگه دوبي چيش از قبرس و استانبول كمتره...
    Do not mistake coincidence for fate

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

سلام

متاسفانه اونایی که ریجکت میشند دل و دماغ ندارند بیاند از اون اتفاق بد زیاد حرف بزنند تازه بیاند شرح واقعه هم بگند
    امیدوارم همه قبول بشند و ما چیزی از ریجکتی ها نشنویم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در دوبی

[quote=r_joneghani ]
    سلام.
    کسی از دوبی خبری داره؟ من 1 Jun وقت دارم.

Hi, I have rejected on 29th of May in Dubai and up to 90 percent of students who are rejected are considered for weak financial and social ties Althoth they have full fund for PhD). Would you please tell me which embassy is better for rejected students after they change their financial situation? Thank....s

من خودم June 8 وقت دارم. مصاحبه كه كردم ميام نتيجه رو ميگم. اميدوارم بگيرم چون شرايطم همينه كه هست و اگه نتونم از اونجا بگيرم ديگه نميتونم تغيير چنداني بهش بدم و به يه سفارت خونه ديگه برم. اون دوستمونم كه گفت June 1 وقت داشته ميشه بگه چي شد. حداقلش اينكه همه به وخامت اوضاع تو دبي پي ميبرن :-X
    يكي از دوستام كه Full fund بود و تو آمريكا فاميل نداشت 3 هفته پيش از دبي گرفت . اما هفته قبل دوست ديگم كه برادرش آمريكا هست و خودشم با همسرش ميخواد بره از همون uni و با همون شرايط نگرفت .
    Do not mistake coincidence for fate

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Norge
    اینکه سفارت بنا رو بر این میذاره که شما enough tie به کشورتون ندارید و این شمایید که باید ثابت کنید دارید. این tie شامل economic, social, professional هست...
    پس دوستانی که میگن افسره بنا رو بر ریجکت کردن شما میذاره و شما باید دلیل بیارید که منصرفش کنید درست میگن..
    جالبه!! ولي واقعا سفارت قبرس بناش اينه که همه ويزا رو بگيرن و همه tie کافي دارن و اصلا سوال خاصي راجع به اين چيزا نميپرسه. مگه شرايط خاصي وجود داشته باشه که بخواد کمي سوال کنه.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط niva
    نقل قول نوشته اصلی توسط Norge
    جالبه!! ولي واقعا سفارت قبرس بناش اينه که همه ويزا رو بگيرن و همه tie کافي دارن و اصلا سوال خاصي راجع به اين چيزا نميپرسه. مگه شرايط خاصي وجود داشته باشه که بخواد کمي سوال کنه.
    اینکه اونا فرض رو بر این می ذارن که شما می خوای آمریکا بمونی مختص سفارت آمریکا تو دبی نیست این سیاست کلی تمام سفارت خونه های آمریکا در همه جای دنیا است و از طرف وزارت امور خارجه آمریکا تعیین می شه.
    همون جا توضیح داده که شخص officer باید قانع بشه که شما بر می گردی و در واقع مساله شخصیه. در واقع قبرس هم باید از این سیاست پیروی بکنه ولی officer هاش کلاً قانع هستن .
    مثلاً اگه سال دیگه این officer ها از قبرس منتقل بشن مثلاً به دبی اون وقت جای قبرس و دبی ممکنه عوض بشه.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

حالا برای اینکه ثابت کنیم که با ایران پيوندهای اجتماعی و اقتصادی داریم باید چه کنیم؟ چه مدرکی ببریم یا چه حرفی بزنیم؟ اگه کسی تجربه داره تو این زمینه لطفا راهنمایی کنه... من اول جولای دوبی مصاحبه دارم... اینطور که معلومه شرایط اونجا اصلا خوب نیست...وقت قبرس و ترکیه هم که کاملا پر هست...
    Keep calm...Time will solve any problem

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

به نظر من:

1- Job offer
    2- Emplotment letter
    3- MArriage certificate (your partner in Iran)
    4- Showing that you will be offered many advanced job opportunities
    5- Not interested in living in the usa rather interested in education in that country
    6- Strong background showing your leave for usa is not a mere excuse

این 4 میش که میگن بیشتر از یکی باشه خطرناکه ! ???

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)