صفحه 68 از 84 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172737475767778 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 837

موضوع: کسانی که از دانشگاه Alberta پذیرش دارند و عازم هستند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry, U of Tehran

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Alberta پذیرش دارند و عازم هستند

سلام دوستان
    من برای اواخر آگوست یا اوایل سپتامبر دنبال همخونه خانم میگردم، کسی مایل بود پیام خصوصی بده
    ممنون

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fadaei2 نمایش پست ها
    من اینجا خوندم که این خانم گفته NO PET

PET داشتن میتونه مشکل زیادی ایجاد کنه؟ چه از نظر صاجبخونه، چه از نظر همخونه

میخوام بعد اینکه اومدم بگم گربه مو بفرستن
    با عرض احترام به دکطر رضا (مخلصیم) خواستم بگم اینجا خونه pet friendly هم که اجاره ای باشه هست ولی کمتره. ما که میگشتیم اینجوری هم بود ولی خیلی کمه. چون اینجا هزینه نگهداری پت زیاده و معمولا دانشجوها ندارن مخصوصا دانشجوهایی که تنها زندگی میکنن، چون هزینه زندگیشون خیلی بالاتره.
    این خونه ها اگه هم باشه معمولا نزدیک دانشگاه نیست. پس واسه دانشگاه رفتنت سخته. ضمن اینکه ممکنه اینجوری همخونه ایرانی پیدا نکنی. یا سخت باشه. که البته اون اینقدر مهم نیست. به نظر من اینکه خونه نزدیک دانشگاه نمیتونی بگیری از همه مهمتره و وقتی دور باشی ارتباطاتت با بقیه کم میشه و ممکنه عوارضش زیاد باشه...!!!

اینو اینجا میذارم واسه کسانی که ممکنه به دردشون بخوره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak
    نقل قول نوشته اصلی توسط amini_1988
    سلام دوست عزیز،
    من واسه زمستون ۲۰۱۴ پذیرش گرفتم و از اواخر دسامبر اونجا خواهم بود اگه خدا بخواد. خواستم ببینم میتونید من رو راهنمای کنید که چه خونه ای واسم بهتره؟ از خوابگاه ها دانشگاه یا بیرون؟ من واسه دکتری میام و فاند خواهم داشت ولی ظاهرا هزینه خونه اونجا زیاده، به نظرتون با فاند معمولی که بچه ها اونجا میگیرن میشه خونه هم گرفت؟
    بعد اینکه به نظرتون با توجه به اینکه خیلی مونده تا اون موقع از کی بیوفتم دنبال خونه و اینا؟
    مرسی
    به نظر من تو فروم آلبرتا تو فیسبوک بگو و اول همخونه پیدا کن. وقتی اومدی اینجا باهم میگردین پیدا میکنین.
    کلا هر ۲ هفته یکبار تو اون فروم آگهی بده و نگاه کن که کسی هست یا نه.
    اینجا بچه ها با فاند ۲۱۰۰۰ تا دارن زندگی میکنن. ضمن اینکه ۸۰۰۰ تا شهریه میدن. کلا خونه دو خواب خیلی خوب با برق و اینترنت برات در میاد حدود ۶۰۰ دلار (هر اتاق). خرج خورد و خوراک هم میشه حدود ۳۰۰ دلار یه ۴۰ تا هم موبایل. بگو ۳۵۰ تا خرجت. اینکه میگم واسه اینه که خوب زندگی کنی ولی نخوای هر روز بیرون غذا بخوری. هفته ای یکی ۲ بار غذا بیرون. با تفریحات معمولی دیگه. اگه حدود ماهی ۹۰۰ غیر از شهریه واسه ت میمونه اکیه کاملا. اینجا معمولا همه همینطور زندگی میکنن. خیلی کم هستن دانشجوهایی که خیلی خرج میکنن و اونا معمولا از فاند بابا استفاده میکنن...!!!
    ولی کلا رویه اینه که فاند شهریه و هزینه زندگی رو پوشش میده. اگه نه هم اینجا که میای میری سر کار درست میشه.
    ولی اینو بهت بگم که کلا حدود ۲ - ۳ هزار تا واسه روزای اول حتما داشته باش. واسه خونه، وسایل، و خورد و خوراک نیازت میشه.
    ویرایش توسط shibaak : July 3rd, 2013 در ساعت 12:06 AM

Junior Member

‫سلام دوستان. من تا یک ماه دیگه عازم ادمونتون هست (البته اگه ویزام بیاد). من پذیرشم conditional هست به آوردن اصل فارسی و یا کپی certified مدارک لیسانس و فوق لیسانس. البته تو نامه پذیرشم اومده که مستقیم باید این مدارک از دانشگاه بیاد. حتما برای شما هم این حالت پیش اومده. من ایمیل زدم به FGSR و پرسیدم میتونم وقتی اومدم همراه خودم این مدارک رو بیارم و اونها گفتن که میشه ولی فقط باید نامه مهروموم شده از دانشگاه باشه. میخواستم بدونم اگه من کپی برابر اصل شده مدارکمو تو پاکت دانشگاه بزارم و براشون ببرم قبول میکنن؟ چون تو دو دانشگاه مختلف مدرک گرفتم و رفتن به اون دانشگاهها برام سخته.‬

Senior Member snshirazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط abay59 نمایش پست ها
    ‫سلام دوستان. من تا یک ماه دیگه عازم ادمونتون هست (البته اگه ویزام بیاد). من پذیرشم conditional هست به آوردن اصل فارسی و یا کپی certified مدارک لیسانس و فوق لیسانس. البته تو نامه پذیرشم اومده که مستقیم باید این مدارک از دانشگاه بیاد. حتما برای شما هم این حالت پیش اومده. من ایمیل زدم به FGSR و پرسیدم میتونم وقتی اومدم همراه خودم این مدارک رو بیارم و اونها گفتن که میشه ولی فقط باید نامه مهروموم شده از دانشگاه باشه. میخواستم بدونم اگه من کپی برابر اصل شده مدارکمو تو پاکت دانشگاه بزارم و براشون ببرم قبول میکنن؟ چون تو دو دانشگاه مختلف مدرک گرفتم و رفتن به اون دانشگاهها برام سخته.‬
    عزیزی به روش زیر عمل کردند:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1007719

من هم همین شرط رو دارم یکی از بچه ها گفت مشکل از اینه که دارالترجمه یادش رفته مهر برابر با اصل رو روی کپی مدارک لیسانس و فوق در کنار ترجمه ها بزنه و ترجمه منم اون مهر رو نداشت دادم برام زدند حالا نمی دونم مثل روش بالا عمل کنم یا دوباره یه ترجمه با کپی مهر خورده روی مدارک بفرستم؟!
    Do not pray for easy lives. Pray to be stronger men. John F Kennedy

سلام.
    خیر. اونا میخوان بدونن که شما به ترجمه ها دست نزدید. (البته این هیچ تضمینی نیست. ولی خب دیگه اینا عقلشون همینقدر میرسه...!!!)
    باید نامه تو پاکت دربسته باشه و مهر دانشگاه رو درش خورده باشه. یعنی جوری که مشخص باشه در پاکت باز نشده بعد از بسته شدن. ضمنا اصل مدارک رو هم داشته باشید که خیلی از دانشکده ها از شما اصلشو میخوان. البته میگیرن و سه چهار روز بعد پستون میدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط snshirazi نمایش پست ها
    عزیزی به روش زیر عمل کردند:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1007719

من هم همین شرط رو دارم یکی از بچه ها گفت مشکل از اینه که دارالترجمه یادش رفته مهر برابر با اصل رو روی کپی مدارک لیسانس و فوق در کنار ترجمه ها بزنه و ترجمه منم اون مهر رو نداشت دادم برام زدند حالا نمی دونم مثل روش بالا عمل کنم یا دوباره یه ترجمه با کپی مهر خورده روی مدارک بفرستم؟!
    ضمنا بهتره دارالترجمه میزد. اما این کاندیشن به این دلیل نیست. پس بیخود
    دوباره پولتونو هدر نکنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    ضمنا بهتره دارالترجمه میزد. اما این کاندیشن به این دلیل نیست. پس بیخود
    دوباره پولتونو هدر نکنین.
    من به هیچ عنوان نمیتونم اصل مدارکم رو بیارم، چون گرو وزارت علوم هستش، تصمیم گرفتم پیرو راهنمایی دوستان، یه کپی رنگی تهیه کنم و همراه با کپی موجود در نسخه در الترجمه، هم از طریق دفترخانه و هم دارالترجمه برابر با اصلشون کنم و از دانشگاه بخوام که اون ها رو داخل پاکت رسمی مهر و موم شده قرار بدان. به نظرتون دانشکده مکانیک راه میاد با من؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amini_1988 نمایش پست ها
    من به هیچ عنوان نمیتونم اصل مدارکم رو بیارم، چون گرو وزارت علوم هستش، تصمیم گرفتم پیرو راهنمایی دوستان، یه کپی رنگی تهیه کنم و همراه با کپی موجود در نسخه در الترجمه، هم از طریق دفترخانه و هم دارالترجمه برابر با اصلشون کنم و از دانشگاه بخوام که اون ها رو داخل پاکت رسمی مهر و موم شده قرار بدان. به نظرتون دانشکده مکانیک راه میاد با من؟؟
    ببین من همخونه ام مکانیکیه. میگه اولا که یک سال بهت وقت میدن تا بیاری مدارکو. یعنی مثلا الان تا آگوست ۲۰۱۴ بهت وقت میدن واسه آوردن اصل مدرک. ولی حتما حتما اصل مدرکو باید آزاد کنی بیاری. هیچ نوع کپی مپی رنگی و مهر و امضای دیگه ای قبول نمیکنن. اصل مدرک میخوان.

Junior Member engsmm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Alberta

سلام. دوستانی که الان آلبرتا هستن میتونن بگن آیا از فاندها مالیات هم کسر میشه و اگر میشه مقدارش حدودا چقدر هست؟
    ممنون.
    Impossible is the only word which is not defined in my dictionary!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)